Kara więzienia za bojkot Izraela. Projekt ustawy już jest w Kongresie USA

Izrael/ fot. pixabay.com
8

„Już 24 stany wprowadziły przepisy zakazujące organom państwowym jakiejkolwiek współpracy z podmiotami prywatnymi biorącymi udział w działaniach dyskryminujących lub bojkotujących Izrael, osoby prowadzące działalność gospodarczą w Izraelu lub na terytoriach będących pod jurysdykcją Izraela. Każda umowa między podmiotem państwowym a podmiotami prywatnymi na dostarczenie materiałów, sprzętu lub usług zawierać musi klauzulę zapewniającą, że strona nie bierze udziału w bojkocie Izraela, ani nie będzie w nim brać udziału w czasie trwania umowy.

Kolejnym krokiem jest najnowszy projekt ustawy S. 720, która również zakazywać ma bojkotu Izraela, tym razem na poziomie państwowym i w stosunku do wszystkich. Jeśli ustawa ta wejdzie w życie, to za wspieranie bojkotu Izraela, ale też za samo rozpowszechnianie informacji o bojkocie w Stanach Zjednoczonych grozić będzie odpowiedzialność zarówno cywilna w wysokości minimum 250.000 dolarów, jak i karna sięgająca nawet miliona dolarów i 20 lat więzienia”– czytamy w artykule opublikowanym na portalu przeczywistosc.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Brzmi to tak kuriozalnie, że czytelnik może pomyśleć, że to fejk. Ale to nie fejk. Autorka artykułu odsyła do źródeł, a my odsyłamy do artykułu, który warto przeczytać w całości. LINK TUTAJ.

Tekst ten to obszerna i wnikliwa analiza metod stosowanych przez Żydów w walce o zafałszowanie historii pod swoje dyktando, co przekłada się na konkretne korzyści polityczne i finansowe. Forsowanie przepisów zakazujących bojkotu Izraela to również rezultat moralnego szantażu, jaki stosują Żydzi w walce o zyski.

Puenta artykułu jest bardzo gorzka, aczkolwiek nie sposób z nią się nie zgodzić. „Polscy politycy zauważają, że przekłamywanie obrazu naszego kraju i naszej historii za granicą ma znaczenie – wciąż jednak nie rozumieją na czym ta gra polega – że nie toczy się ona o fakty, a o percepcję – wciąż grają w warcaby przeciw izraelskim szachom. (…) Dwie wielkie wojny światowe ukształtowały ramy świata, w których dziś żyjemy, ale i nasza wiedza o tym co wtedy się stało, jest pewną narracją, co rzuca strumień światła na jedne wydarzenia, inne zaś chowa poza sceną. Wiemy kto tę narrację dyktuje, a skoro, jak mówią, to zwycięzcy historię piszą, to kto wygrał te wielkie wojny? Kto tak naprawdę je wygrał?”

Źródło: przeczywistosc.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. julie mówi

  Brudzinski defitywnie zmienil swoj wizerunek tak jak dydol , podobno prezydent Polski. Raczej swistek uklepany na kolianku ! Jeszcze tylko brakuje krokodylich lez bolja czerwonego walionka jak to sobie wraz sienkiewiczem przeprosiny skladaja. Ale to nie wszystko. Wkrotce uslyszymy , ze tam pod Smolenskiem to jakis ichny samolot a my czelali do swojego z ruskiemi . No i brzoza tez stojala ! … A katujcie sie helopy wszelkiej masci , mnie Prawdziwa Polke nic juz nie ruszy , za ta kanalize , ze Polska i Polacy sa winni jakims tam zagladom ! W czasie II giej wojny. A kuzwa ! Jakiej wojny , kto to dopiero slyszal ? ! …

  1. sekator mówi

   Przejęli już dawno, kiedy zabijali katolika i męża stanu, J.F. Kennedy`ego!…

 2. Dariusz mówi

  Bojkotuję Izrael!!! Nienawidzę parchów żydowskich!! Nie wierzę w holokaust!! To żydostwo rozpętało wojny! Itp. itd. Żydzi pocałujcie mnie w du….ę!!

  1. Basia mówi

   Super komentarz !!! Mnie rowniez moga pocalowac w du….pe!!!!!

 3. DonPedro mówi

  To znaczy, że Judelandia podporządkowała sobie Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

 4. glos z kosmosu mówi

  wiemy ze nie wszystkie firmy z czarnej listy bojkotu izraela chca tej wojny ale ktos musi zaplacic za zbrodnie izraela i zaplaci badzcie pewni. te ktore nie chca maja szanse uciec teraz i zachowac nautralnosc w sporze te ktore zostana na koniec nie maja szans przezycia przemyslcie to.

 5. MG mówi

  Takie działanie doprowadzi do bojkotu produktów amerykańskich. Już ustawa 447 była splunięciem w twarz Polakom. Pora na odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.