„Więzi ze służbami zrywa się przez komin krematoryjny.” Donald Tusk na pasku agentury!

Donald Tusk/ Fot. Youtube
4

Na miejscu Donalda Tuska też bym się obawiał, że zostanie aresztowany i zamknięty w więzieniu, bo tam jest miejsce zarówno tego pana jak i pana Bronisława Komorowskiego. Mówię to z pełną odpowiedzialnością – w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem z Nowy Polski Show powiedział Wojciech Sumliński, autor książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”.

Sumliński punktuje, za co Tusk i Komorowski winni zostać skazani na karę pozbawienia wolności. Tusk za gazowy kontrakt z Rosją, który dziennikarz nazywa „gazowym przekrętem stulecia”. Chodzi o gigantyczny kontrakt na dodatkowe dostawy gazu, który został podpisany pomiędzy Donaldem Tuskiem i Waldemarem Pawlakiem a Władimirem Putinem. Na ten temat dużą wiedzę miał Andrzej Lepper i Wojciech Sumliński wskazuje, że tu tkwi rozwiązanie zagadki zabójstwa lidera Samoobrony. Jeżeli mowa o Komorowski, Sumliński zaznacza, że ten powinien ponieść karę za ujawnianie tajemnic państwowych rosyjskiej agenturze.

Gangsterzy to najsłabszy element mafii. Prawdziwa mafia to służby specjalne, głównie wywiad, kontrwywiad wojskowy i współpracujący z nimi politycy – zaznacza Sumliński.

Tłumaczy, że Donald Tusk i cały Kongres Liberalno-Demokratyczny, który później przekształcił się w Unię Wolności, a następnie w Platformę Obywatelską, a nawet Prawo i Sprawiedliwość, są cały czas na pasku agentury. Sumliński wymienia całą listę nazwisk: – Przede wszystkim Donald Tusk, Jan Krzysztof Bielecki – kolejny premier, Paweł Piskorski – przyszły prezydent Warszawy, Janusz Lewandowski – do dzisiaj europoseł, Jacek Merkel – rzekomy wielki opozycjonista, w rzeczywistości współpracownik SB… i dziesiątki innych – wylicza Sumliński, który za demaskowanie mafii III RP nieomal nie przepłacił życiem.

Ktoś powie: „To było dawno temu. To był początek lat 90.” Jeżeli ktoś tak powie to zapomina o jednej ważnej rzeczy, że ci ludzie nie zapominają. (…) Więzi z wywiadem, ze służbami specjalnymi zrywa się na jeden sposób, przez komin krematoryjny – opowiada Wojciech Sumliński.

Pod koniec tego roku, ukaże się książka Wojciecha Sumlińskiego pt. „To tylko mafia”, z której – według zapowiedzi autorów – dowiemy się o szczegółach powiązań Donalda Tuska i wielu innych polityków z ludźmi, którzy pociągają za sznurki w III RP.

CAŁA ROZMOWA Z WOJCIECHEM SUMLIŃSKIM TUTAJ (KLIK)

Przeczytaj:

Kim są kandydaci PiS na prezydentów miast? „Dobra zmiana” czy „obóz zdrady”? Wybory samorządowe 2018

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ayax mówi

  Za obecnego rzadu nikt z Po do więzienia nie trafi a na pewno nie Tusk prędzej autor książki choć to ostatnia rzecz której mu życzę. Nie wiem co trzeba mieć, żeby myśleć , ze obecnie jest klimat do wydawania tego typu książek. Nic się nie zmieniło od …. przewrotu majowego?

 2. Pola Kowalska mówi

  Jezeli rzad jest nadal Okupantem zydowskim to kim moze byc prezydent miast.Tusk nie tylko za gaz ale za Likwidacje Narodu Polskiego szczepienia gdzie pierwsze szczepionki weszly pod stolowo w latach 90.Ludzie nie zdawali sobie sprawy a widzimy co sie dzieje.Jak sie nie oczysci rzadu z zydow WSI amerykanskich agentur zydowskich to nie ma co mowic o Wolnosci.Znow zgarniaja wojsko policje czyli wszystko przeciw Narodowi Polskiemu a jeszcze „POMOC braci z UE”Skonczyc z zydkami odeslac skat przyszla szarancza

  1. Maks mówi

   Sumlińskiemu nie idzie widać biznes czyli sprzedaż książki. Pomówienia to broń typowa dla zwolenników PiS . Oni lubują się w takich ohydach. No i nie mają niezbyt licznych wielbicieli co widać po tym pisowskimportalu. Mało tu was na tym forum Dinozaury ?

 3. Maks mówi

  Dlaczego pisowskie portale takie jak ten podają nieprawdę, że pani Dulkiewicz bezprawnie kandyduje na prezydent Gdańska?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.