Jesteś muzułmaninem? Mieszkasz w UK? Chcesz zostać poligamistą? No problem, dude!

2

W Wielkiej Brytanii poligamia jest zakazana. Grozi za nią nawet do 7 lat więzienia. I co z tego? I nic. O ile poligamiczne małżeństwo zostało zawarte w kraju, w którym nie jest to przestępstwem, nie jest ono penalizowane w UK. Muzułmanie wykorzystują tę furtkę prawną (tak samo jak w Szwecji) i w efekcie w UK jest obecnie ok. 20 tysięcy małżeństw poligamicznych.

Wszystko wskazuje na to, że będzie ich przybywać, ponieważ taki model rodziny jest propagowany przez islam, a Europa Zachodnia powoli, ale konsekwentnie zamienia się w kalifat. Zatem nic dziwnego, że 33-letni Pakistańczyk urodzony w Manchesterze, Azad Chaiwala, postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich braci w wierze i założył portal „secondwife.com” („druga żona”).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Portal przedstawia poligamię jako model rodziny zalecany przez szariat, a więc właściwy dla muzułmanów, którzy traktują swoją religię poważnie. „Coraz więcej muzułmanów chce praktykować poligamię, ale ich własne rodziny i środowisko, w którym żyją, nie są w stanie im w tym pomóc. Dlatego powstała ta strona i przyciąga coraz więcej brytyjskich muzułmanów, którzy są najliczniejszą grupą użytkowników. 85% małżeństw, do których doszło dzięki pośrednictwu tej strony, zostało zawartych przez muzułmanów z Wielkiej Brytanii” – czytamy na secondwife.com.

Ciekawie wygląda biografia założyciela serwisu. Azad Chaiwala chwali się, że chociaż nie ma wykształcenia, został milionerem w wieku 21 lat. Spędził 5 lat w Dubaju, gdzie odnosił sukcesy jako biznesman. Angażował się w promowanie zielonej energii, walkę z ubóstwem i edukację równościową. Teraz chce zmienić sposób, w jaki postrzegamy poligamię. Chaiwala argumentuje, że skoro w krajach zachodnich zalegalizowano małżeństwa homoseksualne, poligamia również nie powinna być zakazana

Według informacji zamieszczonych na stronie, secondwife.com ma już 100 tysięcy użytkowników.

Źródło: dailymail.co.uk, secondwife.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

    W sumie trudno odmówić mu racji. Argument z homoseksualnymi małżeństwami użyty do usankcjonowania małżeństw poligamicznych jest bardzo trafny. Tak więc bardzo trzeba uważać jakie nowości w prawie wkrótce mogą obrócić się przeciwko nam. Choć tak naprawdę bliższe mi do tolerowania małżeństwa poligamiczne, niż homoseksualne. Chyba są bardziej bliskie prawu naturalnemu wielożeństwo niż pedalstwo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.