Indie: muzułmańscy sąsiedzi podpalili niemuzułmanina. Rodzina ofiary: „planowali spalić nas wszystkich żywcem”

Kobiety w burkach / Fot. euroislam.pl
6

„Religia pokoju” w każdym zakątku świata funkcjonuje podobnie. Mieszkaniec Indii o imieniu Dhan Prasad Ahirwar został podpalony przez swoich muzułmańskich sąsiadów w dzielnicy Sagar Madhya Pradesha. Po trzech dniach został przeniesiony do Gandhi Medical College w Bhopalu. 21 stycznia przetransportowano go samolotem do szpitala w New Delhi. 24-letni mężczyzna z Dalit doznał oparzeń 70% ciała.

W oświadczeniu mężczyzna stwierdził, iż czterech mężczyzn z sąsiedztwa znęcało się nad jego rodziną przez wiele dni. Gdy powiedział agresorom, aby przestali, ci zaatakowali go i podpalili. Rodzina mężczyzny wyznała, iż napastnicy „planowali spalić nas wszystkich żywcem.” Jest to jeden z wielu przypadków prześladowań dokonywanych przez muzułmanów w Indiach. Zachowanie się w taki sposób budzi wstrząs w cywilizowanym świecie. Historia pokazuje jednak, iż mordowanie sąsiadów nie stanowi zbytniego problemu dla wyznawców Proroka:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pewnej nocy mój mąż wrócił do domu i powiedział mi, że padisha wysłała wiadomość, że mamy zabić wszystkich chrześcijan w naszej wiosce i że będziemy musieli zabić naszych sąsiadów. Byłam bardzo zła i powiedziałem mu, że nie obchodzi mnie, kto wydaje takie rozkazy, byli w błędzie. Ci sąsiedzi zawsze byli dla nas mili, a jeśli odważyłby się ich zabić, Bóg by nas ukarał. Próbowałam z całych sił, aby go zatrzymać, ale on ich zabił – zabił ich własną ręką. (Sir Edwin Pears, Turcja i jej mieszkańcy, Londyn, 1911 rok)

W tym miejscu przychodzi niepokojąca konkluzja. Jeśli muzułmanie bez oporów zabijają ludzi, którzy żyją obok nich od lat – cóż powstrzyma ich przed zabiciem całkiem obcych Europejczyków, wśród których się znaleźli?

Źródła informacji: jihadwatch.org, thereligionofpeace.com

Przeczytaj również:

„Podatek od spadków i darowizn to absurd”. Berkowicz o ściganiu par młodych przez skarbówkę [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldus mówi

  ….a co powstrzyma polskich muzułmanów od wymordowania swoich sąsiadów?

  1. alojz mówi

   Jak to co- Glock kal.10mm

 2. karol mówi

  Porwał białą kobietę. Musiała to robić przez 9 godzin.

 3. karol mówi

  Indie: Kuzyn zgwałcił 4-miesięczne dziecko podczas wesela. Dziewczynka nie żyje.

 4. karol mówi

  Pedofil skazany. Trzymał w mieszkaniu rzeczy należące do ofiary. Wielka Brytania. Kobieta wpuściła mordercę do mieszkania. Kamery zarejestrował jej ostatnie chwile.

 5. piotr mówi

  Plan Coudenhove – Kalergi – koniec Białej Europy. | nacjonalista.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.