Szok! Ponad połowa imigrantów to osoby chore psychicznie. Theresa May twierdzi, że leczenie ich to „dyskryminacja rasowa”

Fot. Youtube
7

Włoscy i brytyjscy psychologowie przeprowadzili badanie nad zdrowiem psychicznym imigrantów. Wyniki są szokujące. Większość z nich to osoby chore psychicznie, które powinny być leczone na oddziałach psychiatrycznych. Tymczasem brytyjska premier Theresa May twierdzi, że kierowanie imigrantów do szpitala to „dyskryminacja rasowa”.

Brytyjski portal Breitbart opublikował badania włoskich psychologów z Padwy z organizacji Street Psychologist, z których wynika, że 54 proc. imigrantów we Włoszech cierpi na zaburzenia psychiczne powodujące agresywne zachowania i nieumiejętność asymilacji ze społeczeństwem. Cristiano Draghi, jeden z psychologów, który przeprowadzał badania, twierdzi, że większość przebadanych to osoby cierpiące na zespół stresu pourazowego.

W skrajnych przypadkach chorzy imigranci są realnym zagrożeniem dla społeczeństwa – powiedział psycholog Draghi

Podobne badania przeprowadzili psychologowie z UCL Psychological w Wielkiej Brytanii. Wynika z nich, że czarnoskórzy sześć razy częściej cierpią na choroby psychiczne niż biali oraz o wiele częściej dopuszczają się morderstw. Nic z tego nie robi sobie premier Wielkiej Brytanii, kraju będącego na muszce islamskich fundamentalistów. Rzekomo konserwatywna premier stwierdziła, że nie zmieni obecnego prawa umożliwiającego kierowania imigrantów na leczenie psychiatryczne. ponieważ byłaby to „dyskryminacja rasowa”.

Lewackie ogłupienie, czy jak kto woli polityczna poprawność, przekracza już wszelkie granice. Po prostu, nie dość że imigranci częściej są chorzy psychicznie niż biali, to jeszcze ich serca i umysły są nafaszerowane pełną nienawiści ideologią islamską, która daje niewielkie nadzieje na to, że zaczną się oni asymilować ze społeczeństwem europejskim. A refleksji jak nie było, tak nie ma nadal.

Źródło: Breitbart, Reporters

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Rasizm! Tylko jeszcze nie wiem, co jest bardziej rasistowskie: leczenie chorych psychicznie, czy ich nieleczenie. Ale osoba „M.”, która ostatnio groziła mi sądami, mimo że jedni z moich ulubionych sportowców i aktorów są murzynami, napewno nam wytłumaczy, która postawa jest tu rasizmem. Tak, jak mi udowodniła, że mogę być rasistą, podczas gdy nie mam absolutnie nic do murzynów, ale skrytykuję jakichś bandytów. Czekamy na wypowiedź, ale ostrzegam – może przeczyć logice.

  1. M. mówi

   W mojej wypowiedzi, którą przywołujesz nie grożę ci sądem, tylko życzliwie informuję, że balansujesz na granicy naruszania prawa, być może nieświadomie, swoimi wypowiedziami, nie pierwszy zresztą raz. W tym komentarzu zaznaczyłam bardzo dobitnie, że ci ludzie z filmiku zachowali się nagannie, ale krytykować należy inaczej aniżeli określeniami „czarne małpy”, rozumiesz? Za swoje słowa, zachowanie także w internecie, mimo złudnej anonimowości, należy brać odpowiedzialność.

   Co do leczenia chorych psychicznie, nieważne czy są to uchodźcy z traumą powojenną czy nie, jestem „za”, należy pomagać drugiemu człowiekowi, zwłaszcza takiemu, który sam nie potrafi rozeznać się w swoim stanie emocjonalnym. Nigdy nie byłam fanką May, tej decyzji również nie rozumiem, gdzie tu dyskryminacja? Przypuszczam, że pewnie chodzi o pieniądze, pewnie planuje ich jakoś odesłać, więc nie będzie „inwestować” w leczenie.

   1. M. mówi

    Podam jeszcze w tym miejscu bardzo prosty przykład podobnie niewłaściwego zachowania. Wyobraźmy sobie, że dwóch Polaków napada na ulicy na jakiegoś człowieka np. Brytyjczyka. Ktoś np. jakiś czarnoskóra osoba w ramach krytyki określa to tak: „Białe świnie z Polski”. Niedopuszczalne!
    Teraz wszystko jasne?

 2. Jarek mówi

  kazirodztwo robi swoje a do tego zatrucie metalami ciężkimi w wodzie jedzeniu czy też w ramach szczepionek itp. Dawniej islam to byla religia świata nauki. Kiedy u nas zamiast leczyć zmawiano zdowaśki tam były uniwersytety uczące operacji itp ale potem poszli w kierunku ciemnoty i zacofania

 3. Hammurabi mówi

  Na takie zagrożenie, to jedynym lekarstwem jest 7,62×51. Nie, żebym był jakimś radykałem ale synowie pustyni nie rozumieją żadnej perswazji. Przetłumaczyć im się niczego nie uda, dobry przykład potraktują jako słabość… Wszelkie talenty wykorzystają by dać upust swej miłości do nic nie robienia.

 4. Renata mówi

  Należałoby się zastanowić nad zdrowie psychicznym tej co ich do Europy zaprosiła i tych co rządzą UE.
  Tak się zastanawiam jakim prawem szwabska kanckerz rządzi UE?

 5. mariusz mówi

  )
  A może dechorobują schizofrenię? Skoro mamy relatywizm kulturowy i płciowy to czemu nie poznawczy?.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.