J. Międlar: Skazał Tomasza Komendę. Teraz wyda wyrok w mojej sprawie. „Byłem u niego w domu” [WIDEO]

Od lewej: Tomasz Komenda, Mariusz Wiązek i Jacek Międlar / Fot. YT
23


ZACHĘCAM DO KUPNA MOJEJ KSIĄŻKI, ZA KTÓREJ TREŚĆ ZARZUTY POSTAWIŁA MI PROKURATOR MAŁGORZATA SZYMAŃSKA. MOŻE WARTO PODAROWAĆ PRZYJACIELOWI? – KLIK

W 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, kilkanaście godzin po wjeździe do mojego domu ABW, Justyna Trzcińska, wysługując się dyżurnym prokuratorem, pod naporem rzecznika praw lewackich Adama Bodnara i w odpowiedzi na zawiadomienie ośrodka założonego przez kryminalistę Gawła oraz Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, która 11 listopada 2019 „zasłynęła” brutalną pacyfikacją Marszu Polaków, postawiła mi kolejne zarzuty. Tym razem z art. 126a k.k. Za przestępstwo, o którym mowa w niniejszym artykule przewidywana jest najniższa kara: 3 miesiące pozbawienia wolności. Znamienne, prawda?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Art. 126a k.k.: Kto publicznie nawołuje do popełnienia czynu określonego w art. 118 ludobójstwo, art. 118a udział w masowym zamachu, art. 119 dyskryminacja § 1, art 120–125 lub publicznie pochwala popełnienie czynu określonego w tych przepisach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 

Krótko mówiąc: plan wsadzenie Międlara za kraty nabrał ekspresowego tempa. Wiemy jak długo trwają sądowe postępowania. Wiemy jak długo czeka się na rozprawę, zwłaszcza gdy sprawa tyczy się oskarżenia jakiegoś lewaka. Tutaj, od momentu postawienia zarzutów do głównej rozprawy nie miną nawet dwa miesiące (sic!).
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Skandal! Piszewski oskarżył Polaków o mordowanie ocalałych z Holokaustu! Prokuratura i sąd odmawiają wszczęcia postępowania [WIDEO]

Prokurator Justyna Trzcińska, w sprawie której złożyłem m.in. zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, wycinając z kontekstu dziś niedostępne w sieci moje wypowiedzi, uznała, że publicznie pochwalałem zamachu w Nowej Zelandii i „nawoływałem do stosowania przemocy z powodu przynależności rasowej i wyznaniowej”, kiedy to ja stwierdziłem, że mordercy tacy jak bojownicy terrorystycznego ISIS winni być częstowani kulką w łeb. Trzcińska świadomie pominęła wypowiedziane przeze mnie słowa: WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN, BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI. Mimo oczywistego prokuratorsksiego pieniactwa i manipulacji zawartej w akcie oskarżenia rozprawa się odbędzie. Kiedy? 12 lutego 2020 roku o godz. 10 w sali 126 w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu (ul. Sądowa 1). Jednak na tym nie koniec.

W mojej sprawie będzie nie kto inny, a sędzia Mariusz Wiązek. Ten, który orzekał ws. niesławnego ustawiacza meczy „Fryzjera”, sprzedaży gruntów pod wrocławski kompleks handlowy Bielany (uznał, że oskarżeni urzędnicy winny zostać nagrodzeni, a nie ukarani) oraz… Tomasza Komendy. Przypomnę. W roku 2003 Komenda został niesłusznie skazany przez sędziego Wiązka na 15 lat pozbawienia wolności za rzekomy gwałt i zabójstwo 15-latki. W II instancji sąd podniósł karę do 25 lat więzienia. Komenda przesiedział za kratkami 18 lat, gdzie był traktowany wyjątkowo okrutnie. Dziś niesłusznie skazany mężczyzna jest już na wolności, a sędzia i prokurator Stanisław Ozimina do dnia dzisiejszego nie ponieśli konsekwencji, ani nawet publicznie nie uderzyli się w pierś. Co więcej, ten pierwszy jest szefem wydziału karnego, a drugi wyleguje się na emeryturze. Na tym nie koniec. Znam sędziego Wiązka, z czego ten doskonale zdaje sobie sprawę. Byłem duszpasterzem w jego parafii, a nawet odwiedziłem go w ramach „kolędy”. Skąd wiem, że szef wydziału karnego ma tego świadomości. Otóż 2 stycznia 2020 w związku z tymi okolicznościami złożył wniosek o wyłączenie go z postępowania. Podlegający mu sędzia Łukasz Franckiewicz uznał, że jego wniosek jest bezzasadny.
PRZECZYTAJ: J. Międlar: Znów stanę przed sądem! Tym razem za… „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie Wyborczej „propagandową tubą”. Grożą mi 3 lata więzienia [WIDEO]

Od wielu miesięcy borykam się z idiotycznymi zarzutami, atakami i pomówieniami ze strony wrocławskiej prokuratury, magistratu oraz usłużnych im prowokatorów. Aktualnie ciążą na mnie idiotyczne 4 zarzuty, zaś w najbliższym miesiącu stanę przed sądem za rzekome „pochwalanie zamachu”, w sprawie którego wypowiedziałem się kategorycznie: WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN, BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI. Dlaczego o tym piszę? By Państwa przestrzec, że dzisiaj ja doświadczam takich szykan, jutro Wy staniecie się ich ofiarami.

Obejrzyj:

J. Międlar: Podsumowanie roku 2019, czyli cenzura i prokuratura [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. RobertC mówi

  Jacku! Tak się zastanawiam nad kilkoma kwestiami. Onegdaj żaliłeś się, że zostałem w swoich zmaganiach sam. Być może to „zachęciło” dyspozycyjnych [względem synagogi Szatana] szabesgojów do użycia „nadmiernej” siły [akcja ABWehry], gdyż mieli nadzieję, że przechodzisz kryzys i się załamiesz. Ludzie ze swej natury nie są radykalni i raczej nie wybierają krańcowych zachowań. W Piśmie poświadczone jest, że gdy uderzył „młot” instytucjonalnych represji – tak na prawdę Chrystus został sam! [kobiety wówczas miały inny status i po prawdzie tylko ONE były wierne Mu do samego końca!]. Trzeba naprawdę mieć silny charakter i trwale przyswoić system wartości, by w jego obronie być gotowym oddać za nie życie. Dobrym przykładem jest tu postawa polskich oficerów i żołnierzy we Wrześniu 1939, czy później w Katyniu, Ostaszkowie i Starobielsku. A poza tym, nawet gdy sądzisz, że jesteś sam – są ludzie, którzy o Tobie pamiętają, jak mogą wspierają, jest też Wszechmocny, który daję siłę moralną i gdzieś na Swoich wyżynach przesądzający o biegu wydarzeń.

  1. Jacek Międlar mówi

   Ja tam jestem w świetnej formie :-). Mierzą swoją miarą.

 2. W K mówi

  Cytat: ,,To jednak nie jedyna publikacja tego rodzaju dostępna dla dzieci ze szkoły w Bartoszycach. Znajduje się tam także pierwsza książka z serii „Bohater UPA” pt. „Sotnik Burłaka”, poświecona dowódcy jednej z sotni UPA, Wołodymyrowi Szczygielskiemu.
  Sotnia dowodzona przez „Burłakę” 6 sierpnia 1944 r. zamordowała 42 Polaków w Baligrodzie. Zbrodnia ta była częścią planowanego ludobójstwa na Polakach na obszarze Małopolski Wschodniej.”

  Cytat 2: ,,Art. 126a k.k.: Kto publicznie nawołuje do popełnienia czynu określonego w art. 118 ludobójstwo, art. 118a udział w masowym zamachu, art. 119 dyskryminacja § 1, art 120–125 lub publicznie pochwala popełnienie czynu określonego w tych przepisach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. ”

  Czyli wkrótce pracownicy kuratorium wamińsko – mazurskiego będą sądzeni z Art. 126a k.k.

  1. Zbigniew mówi

   Swietny przyklad – prawnicy takze potrzebuja pomyslow a tu utajnione rozprawy, kapturowe – samo to jest nie wykroczeniem ale zwyklym kryminalnym przestepstwem „aparatu sprawiedliwosci”.

   Dziwie sie, ze pan Jacek temu nie poswieci nawet chwili pisania – dlaczego??To sedzia nie odniesie sie do takiego porownania zarzutow do takich antypolskich przedsiewziec w edukacji???

   Jednak w pewien sposob funkcja precedensu w Polsce dziala.

  2. Jacek Międlar mówi

   Czemu nie poświęci chwili pisania? Przecież to artykuł (cytowany przez W K), który ja pisałem.

 3. Zbigniew mówi

  To chyba nie jest tak, ze ktos z nas bedzie nastepny.

  Oskarzanie ze ten powiedzial tamto bo ten mowi, iz ten powiedzial, to sa najczarniesze chwile dla wszystkich – nie mozna zapominac, ze oskarza sie publicyste.

  To nie jest tak, ze tym kapturowym sitwom tylko my ze strony Polskosci i Narodowych spraw mozemy podlegac takiej – to w imieniu aparatu sitwy juz bylo – jest i bedzie, gdyz juz bylo.

  Czy tylko Narodowcom zagrabiono i grabi sie nadal majatek Polski??

  Podam przyklad tego buraka, co sciagnal SudZucker jako inwestora dla cukrowni – dostal kase i czesc cukrowni – niedawno go z tych akcji wysiudali – plakal rzewnie, ze Polacy ratujcie Polski Cukier, Ratujcie rolnictwo.
  A 2 mln Polakow nadal zyjacych na poziomie ponizej 600 zl – 3 € dziennie!

  Nie ma to wplywu na dochody drobnych i srednich przedsiebiorcow, politykow??

  Za hitlera tak wlasnie byla okupowana Grecja ( neutralny sprzymierzeniec) – moze byly inne obrazki.

  1. Janusz I mówi

   Wg PCK nadal głoduje milion dzieci.

 4. Ziom mówi

  prokurator Stanisław O. został wydalony z prokuratury za korupcję. Wiec na emeryturze nie siedzi

  1. Jacek Międlar mówi

   Nie otrzymuje emerytury? To pewnik?
   Przecież to, że został wydalony nie oznacza, że emerytury nie dostaje.

 5. Ryszard mówi

  Panie Jacku musisz być gotowy na najgorsze. Mariusz Wiązek już wie jaki będzie wyrok i dla tego próbował salwować się ucieczką. Ponieważ jest chrześcijaninem i zbłądził, to ciekawe czy zachowa się jak Judasz? czy też jak Piłat?

 6. Góral mówi

  Drogi Jacku. Nie jesteś sam. Mnie prokuratura na wniosek jakiegos niedorozwiniętego idioty z podobnego ośrodka dusi o to, ze nazwalem adamowicza krwiopijcą i za stwierdzenie faktu, ze karma wraca. Też w lutym odbędzie się pierwsza rozprawa z moim udziałem. Może być różnie bo jak to prokurator określiła … jest parcie na adamowicza i nie może umozyc. Cyrk ! To ma być wymiar sprawiedliwości ??

  1. Janusz I mówi

   Nie byłbym taki pewny. Ja za zatrzymanie się na chodniku, po którym przechodzi 1 osoba na godzinę, z pozostawieniem 135 cm, z powodu awarii auta, zostałem skazany przez sąd w Częstochowie na 100 zł grzywny po uprzednim skierowaniu do psychiatry z powodu używania leku nasennego.

 7. marian mówi

  Drogi Jacku.
  Może się mylę ale wydaje mi się że jeśli Cię wsadzą to po to żeby tuż przed wyborami prezydenckimi pan Prezydent mógł „wspaniałomyślnie” obdażyć Cię prezydenckim ułaskawieniem aby zdobyć Twoim kosztem kilka tysięcy głosów. Może się mylę ale czas pokaże. Trzymaj się zdrowo i mocno, powodzenia.

  1. Jacek Międlar mówi

   Nie zdążą. To dopiero będzie pierwsza instancja.

 8. Andrzej S LOBROW mówi

  Podziwiam odwage Jacka w walce o sprawy Polakow, ktorzy zyja w srod wlasnych katow od czasow IIWS. Takie osoby , jak Jacek czy nawet Z. Stonoga oraz niezlomny p. Slomka i wielu innych ofiar terroru bolszewickiego w Polsce, ktory ma czelnosc okreslac sie jako wymiar sprawiedliwosci powinien byc zwalczany innymi metodami, gdyz ten bezwzgledny zbrodniczy rodowod bolszewicki nie moze byc traktowany jak cywilizacyjny organ panstwa ktorego mozna ukarac PO przez zasady prawa demokratycznego, gdyz nie istnieja w tym panstwie takie prawo. Organizacja partyjna pis of shit zrzesza wokol siebie sam bolszewik Kaczynski ktory de fact powinien byc pierwszy POwieszony jako wzor sprawiedliwego wyroku dla zloczyncow polskiego bolszewizmu. Nie pomine tez kolaboranta Tuska, ktory juz POwinien dyndac na linie.

  1. Janusz I mówi

   Stonogi bym z p. Jackiem nie łączył!!!

  2. Andzia mówi

   Ani Słomki, który na Majdanie sławił Ukrainę.

 9. Hanna mówi

  Panie Jacku, czy sadzi pan,że zapowiedzenie „Pańskie młyny mielą powoli…”też można być ściganym?

  1. Ryszard mówi

   Hanna – można być ściganym : Dzielny wojak Szwejk wygłosił słynną sentencję: „Tutaj wisiał niegdyś obraz najjaśniejszego pana akurat tam, gdzie teraz wisi lustro, ale obsrywały go muchy, więc zaniosłem go na strych” i za te słowa też był ścigany.

 10. Hanna mówi

  Panie Jacku,czy sądzi Pan,że za powiedzenie ;Pańskie młyny mielą powoli…”też można być ściganym?

 11. Rafał xxx mówi

  Panie Jacku. Ja miałem z tą mafią podobne przeboje. Podejrzewam, że takich ludzi na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci było kilka milionów. Część z nich dla świętego spokoju zastraszona nie chciała już drążyć tematu, bo wiedziała, że nie dość, że nic nie wskóra, to jeszcze się narazi. STRACH. Ale ja jak i pan nie boimy się tych bandytów. Nie zrobiliśmy nic złego. Ale to w tym wypadku nie ma dla nich żadnego znaczenia. Są to ludzie zdemoralizowani. Ich demoralizacja jest wprost proporcjonalna do do kłamstw zawartych w tych ich gniotach zawartych na papierkach, które śmią wysyłać z pieczęcią z Orłem w Koronie. Należy jak najszybciej wprowadzić uproszczone prawo traktujące argumenty podejrzanych zazwyczaj niesłusznie, aby ich słowa obrony miały taką samą moc prawną jak tych co ich oskarżają. Na jakiej podstawie mają one zerową siłę??? W TAKICH KRAJACH JAK FRANCJA, WIELKA BRYTANIA, HOLANDIA, KRAJE SKANDYNAWSKIE, co by o nich nie powiedzieć, to argumenty obywateli traktują na bardzo wysokim poziomie. ZWŁASZCZA JAK MAJĄ ŚWIADKA. Wtedy jeśli jest słowo przeciwko słowu to faceta nie trzyma się rok w więzieniu do sprawy, tylko wychodzi, bo świadek to… Dowód, a nie jak tu w tym bagnie, gdzie prokurator ma prawnie przyznane, że „DOWOLNA INTERPRETACJA DOWODÓW” Co to k…wa ma być??? Przepraszam za słownictwo, ale to jest banda, mafia, zbrodniarze do kwadratu.

 12. Olga mówi

  Biorąc pod uwagę, że sąd odrzucił sprawę, teraz wypadałoby przeprosić za idiotyczne słowa. I może podziękować sądowi za … niezależność.
  Na pewno łatwiej publicznie rzucać niemądrymi i niesprawiedliwymi oskarżeniami niż wziąść za nie odpowiedzialność.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.