Kłamali jak z nut! Facebook wsypał Dulkowskiego z OMZRiK i ojca Grety Thunberg [WIDEO]

13

Jest takie polskie przysłowie: Prawda jak oliwa na wierzch wypływa. I wypłynęła. Miejmy nadzieję, że będzie ostatnim gwoździem do trumny szczującego na patriotów ośrodka założonego przez kryminalistę i hochsztaplera Rafała Gawła, z niejakim Konradem Dulkowskim na czele. Komu winniśmy dziękować? Facebook’owi, który wysypał się z informacjami o administracji stron prowadzonych na ich platformie. Jedną z nich jest strona Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, na co dzień trudzącego się donosicielstwem i szczuciem na polskich patriotów, którzy myślą inaczej niż oni. Przeciwko tej organizacji, a konkretnie wpisom publikowanym na fan page’u OMZRiK, polskie sądy prowadziły wiele postępowań, w trakcie których kierownictwo fundacji twierdziło, że strona na Facebook’u nie jest prowadzona przez nich tylko przez ich fanów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” nie umieszcza tam [na fan page’u – przyp. red.] wpisów. Fundacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych również nie ma realnego wpływu na to co się tam publikuje i w jaki sposób. Żaden z pracowników Fundacji nie administruje przedmiotową stroną – do sądu pisał Konrad Dulkowski, prezes OMZRiK. Już mamy czarno na białym: Dulkowski kłamał, czym potwierdził, że „antyfaszyści” odbiegają od standardów cywilizacji łacińskiej, której fundamentem jest uczciwość i prawda.

Z informacji, które wyciekły z Facebook’a, współpracownik Gawła jest nie tylko autorem wpisów, ale swoistym sprawcą kierowniczym fan page’a fundacji. Co to oznacza? Po pierwsze oznacza to, że jeśli Dulkowski jako świadek, pod przysięgą, kłamał przed sądem w sprawie swojej strony na FB to popełnił przestępstwo. Po drugie, nikt z nas nie powinien mieć już żadnych problemów z zakładaniem spraw karnych cywilnych Dulkowskiemu. Spieszmy się, bo kłamca ucieknie do Norwegii.

Poza Dulkowskim wpadł jeszcze ojciec eko-terrorystki Grety Thunberg. Ale o tym więcej w zamieszczony nagraniu.

Wideo z sądu: Konrad Dulkowski (prezes OMZRiK) kłamie przed sądem! Grozi za to do 8 lat!

WAŻNE! #UDOSTĘPNIJ! W czasie kampanii wyborczej pozwałem OMZRiK, jego prezes Konrad Dulkowski zeznawał przed sądem, że nigdy nie publikował wpisów na fanpage'u Ośrodka. Jak wyszło w czasie #FaceboookLeaks kłamał, zeznawał nieprawdę. Sąd wówczas uznał moje racje, że na fanpage'u OMZRiK naruszono moje dobra osobiste i kłamano, jednak (sic!) nie mógł stwierdzić, że zweryfikowany profil OMZRiK rzeczywiście do nich należy i władze organizacji mają do niego dostęp. Absurdalności tego wyroku nie muszę komentować.W tej sprawie skieruję zawiadomienie do Prokuratury. Fałszywe zeznania§ 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Posted by Dariusz Matecki on Sunday, January 26, 2020

Przeczytaj także:

J. Międlar: Kim jest i kto prowadzi nastoletnią „ekoterrorystkę”?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Kosiniakowi Kamyszowi profil prowadził żyd.
  Część cwaniaków już pokasowała konta.
  Polecam film z wystąpienia Konfederacji w obronie ceppowiśle, emisjaTV, wrealu24 i wątek o Mariuszu Kamińskim pisowskim człowieku służb.

  1. marju73 mówi

   Raczej czytam niż oglądam. 🙂
   Wieleki szacunek za to co robicie.

  2. Hammurabi mówi

   Jacku, z całą szczerą i wielką sympatią do Ciebie, pragnę zwrócić Ci uwagę, że OMZRiK to jedynie jedna z macek ośmiornicy, choć bardziej trafna byłaby tu nazwa „tysiąckrotnicy” lub – chyba jeszcze bardziej trafnie – jeden z łbów ohydnej hydry, którego odrąbanie zaskutkuje wyrośnięciem kilku nowych. Obawiam się, że nawet złapani za rękę i postawieni przed „sądem” będą z maniakalnym uporem twierdzili, że to „nie ich ręka”, puszczając jednocześnie oko w kierunku składu sędziowskiego.
   Moim skromnym zdaniem, prócz walki z takimi – nazwijmy ich – „istotami” przed sądem, konieczne są działania innej natury co przecież historia już tyle razy udowodniła.

  3. piotr mówi

   „FASZYZM ? MY JESTESMY GORSI !” krytykapolityczna.pl/kraj/faszyzm – nop | M.K. Był w NOPie.

 2. anonim mówi

  Oj wściekną się ci nadęci ,,polscy patrioci”, których usta pełne frazesów, karmią Polaków tą zatrutą propagandową papką. A ta sprawa awarii żydowskiego Facebook jest bardzo ciekawa, czyżby to dzieło tajnych służb?

 3. Tomasz mówi

  Za to kłamstwo sądy powinny go rozliczyć.

  1. karol mówi

   Greta Thunberg przerwała milczenie. Siemens naciskany przez Szwedkę.

 4. leopold mówi

  no to dulkowski pakuj walizki i sprdaj z Polski …

 5. Agnieszka mówi

  Ale że prawacy kłamali – to cisza?

 6. RobertC mówi

  Jacku! Tak się zastanawiam nad kilkoma kwestiami. Onegdaj żaliłeś się, że zostałem w swoich zmaganiach sam. Być może to „zachęciło” dyspozycyjnych [względem synagogi Szatana] szabesgojów do użycia „nadmiernej” siły [akcja ABWehry], gdyż mieli nadzieję, że przechodzisz kryzys i się załamiesz. Ludzie ze swej natury nie są radykalni i raczej nie wybierają krańcowych zachowań. W Piśmie poświadczone jest, że gdy uderzył „młot” instytucjonalnych represji – tak na prawdę Chrystus został sam! [kobiety wówczas miały inny status i po prawdzie tylko ONE były wierne Mu do samego końca!]. Trzeba naprawdę mieć silny charakter i trwale przyswoić system wartości, by w jego obronie być gotowym oddać za nie życie. Dobrym przykładem jest tu postawa polskich oficerów i żołnierzy we Wrześniu 1939, czy później w Katyniu, Ostaszkowie i Starobielsku. A poza tym, nawet gdy sądzisz, że jesteś sam – są ludzie, którzy o Tobie pamiętają, jak mogą wspierają, jest też Wszechmocny, który daję siłę moralną i gdzieś na Swoich wyżynach przesądzający o biegu wydarzeń.

 7. Sławek mówi

  szukamy gawła również, mamy nawet namiary na typa, kwestia czasu kiedy wpadnie w łapy. Poinformujemy o sukcesach. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.