J. Międlar: Znów stanę przed sądem! Tym razem za… „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie Wyborczej „propagandową tubą”. Grożą mi 3 lata więzienia [WIDEO]

Prokurator Justyna Trzcińska stawia irracjonalne zarzuty Jackowi Międlarowi
26

Justyna Trzcińska – prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Stare Miasto postanowiła przedstawić Jackowi Międlarowi zarzut o to, że: w dniu 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu podczas zgromadzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości publicznie znieważał oraz nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych wobec osób narodowości żydowskiej i ukraińskiej, głosząc treści mające na celu wywołanie wrogości, znieważenie i stanowiące groźby wobec tych grup narodowościowych – w postanowieniu pisze prokurator Trzcińska, która gwałcąc postanowienie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz fundamenty prawa karnego w Polsce, postawiła Jackowi Międlarowi zarzuty za potępienie postkomunizmu w Polsce i spalenie wizerunku nieżyjącego Tadeusza Mazowieckiego (WIĘCEJ TUTAJ).

W dalszej części postanowienia Trzcińska wskazała dwa cytaty z mojej przemowy z 11 listopada 2017 roku, które mają świadczyć o popełnionym przez mnie przestępstwie z art. 256 k.k. i art. 257 k.k. To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi we Wrocławiu, to że Dutkiewicz i Żydzi mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wynik naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności”; „tuby propagandowe rodem z tej tuby, która jest obok nas, żydo-ukraińca Szechtera zwanego Michnikiem”, „żydowska, marksistowska horda”. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy prokurator Trzcińska twierdzi, że tolerancja wobec „talmudycznej nienawiści” ma charakter przestępczy? A może wspominanie o ideologicznej nienawiści żydów do chrześcijan „nie wpisuje się w żadna rubryka”? Talmud w pigułce: Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga (Sanhedrynu 58b); Żyd nie musi zapłacić gojowi zapłaty, której był mu winny za pracę (Sanhedrynu 57a); Jeżeli Żyd znajduje przedmiot zgubiony przez goja („pogański”), to nie musi on być zwrócony. (Baba Mezia 24a); Kiedy Żyd zamorduje goja nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie goja, może sobie zatrzymać (Sanhedrynu 57a); Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b); Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a); Spożywanie posiłku wraz z gojem jest jak jedzenie z psem (Tosapoth, Jebamoth 94b)?

Kto wie, może prokurator Trzcińska jest żydówką i stawiając mi zarzuty chce w ten sposób zrealizować wskazane powyżej cytaty. A może straciła rozum i zamiast ukarać tych, którzy „upajają innych talmudyczną nienawiścią” skazuje tego, który przed nienawiścią przestrzega, a nawet ją „toleruje”. Nie wiem jakimi kryteriami kierowała się prokurator z Wrocławia. Na pewno nie należy do nich walka o prawdę i społeczeństwo wolne od żydowskiego szowinizmu.

Tragiczne jest także to, że Trzcińska uznała, iż nazwanie Gazety Wyborczej „propagandową tubą” oraz wskazanie na żydo-ukraińskie powinowactwo Adama Michnika jest znieważające. Czy Trzcińska uważa, że każdy z Polaków musi być fanem antypolskiej fabryki kłamstwa? A może twierdzi, że Adama Michnika znieważyłem przypisując mu narodowość ukraińską i żydowską? Jeśli tak, oznacza to, że Trzcińska jest szowinistką, co by tłumaczyło chęć realizacji ksenofobicznego Talmudu na mojej skórze.

A co ze słowami „żydowska, marksistowska horda”? Zostały wypowiedziane przeze mnie w momencie wskazywania niebezpieczeństwa płynącego z marksizmu kulturowego, którego ideowym ojcem jest… żyd – Karol Marks. W tym wypadku Trzcińska także uznała, że niewygodna prawda zasługuje na miano „mowy nienawiści”.

Dlaczego w rzekomo niepodległym kraju to ja mam ponosić karę za propagowanie Talmudu, a nie ci którzy go głoszą? Dlaczego to ja mam ponosić karę za żydowską edukację nienawiści, a nie rabini publicznie wyznający, że „goje są jak zwierzęta pociągowe”? Dlaczego mam być ciągany po sądach za wyrażenie sprzeciwu wobec propagandy serwowanej przez paszkwilanta Adama Michnika i jego bandy? I dlaczego ma być kryminalizowane artykułowanie prawdy o początkach marksistowskiego marszu, zapoczątkowanego przez żyda, którego konsekwencją jest deprecjacja wartości chrześcijańskich, jak chociażby miało to miejsce podczas jednej z tzw. parad równości, gdy kpiono z Chrystusa i jego Krzyżowej Drogi?

Drodzy Państwo, jak zapewne widzicie, (zadaniowa? – tak wynika z prowadzonych przez nią postępowań) prokurator Justyna Trzcińska gwałci polskie prawo i stawia się po stronie kłamstwa i niesprawiedliwości. Próbuje stłamsić fakty historyczne i odebrać prawo do swobody wypowiedzi.

Szanowni Czytelnicy i Widzowie, mam do Was serdeczną prośbę, abyście w tej sprawie napisali do Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Prokuratury Krajowej. Miejmy nadzieję, że Trzcińska poniesie sprawiedliwą karę, postępowanie zostanie umorzone, a ona już niebawem zetrze sobie tipsy zarabiając na ucieraniu chrzanu.

Ministerstwo Sprawiedliwości
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
tel. 22 52 12 888
e-mail: [email protected]

Prokuratura Krajowa
ul. Rakowiecka 26/30,
02-528 Warszawa
[email protected]

Proszę byście podobne pismo przesłali do wyżej wymienionych organów w sprawie innych irracjonalnych zarzutów, o których piszę w felietonie: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie „grubej kreski”! [WIDEO]”.

Przeczytaj:

J. Międlar: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie „grubej kreski”! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zulu-Tango-Tango mówi

  Prokuratura [była i] jest „zadaniowana”, by „neutralizować elementy radykalne, które mogą przewodzić” ludziom. „Netralizacja” krańcowa opornego elementu może przybrać formę, która spotkała bł. ks. Popiełuszkę, gdyż >>prawo, podobnie jak władza państwowa, jest jedynie wyrazem woli „klasy panującej”<<.

  1. piotr mówi

   1-Ukrainiec wyrwał i znieważył polską flagę z Ronda im. Obrońców Birczy, o karze zadecyduje sąd. wolna-polska.pl

  2. robert mówi

   1- Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne. 2- Historia nauczycielką życia: Słynne osoby o Żydach. nacjonalista.pl

  3. andzia mówi

   Spokojnie. Ta potęga to propaganda wykreowana przez nich samych. Oni lubią, by uważać ich za wszechmocnych. Widocznie ciężko już przędą skoro przepchnęli akt 447 (4 słownie czterech kongresmenów) To tylko wina Żydów i szabesgojów w Polsce, że przed podpisaniem przez Trumpa nie interwenowali. Utrzymują się się ze zdzierstwa i kradzieży. Widocznie mocno ich przypiliło, że przepchnęli to ni przypiął ni przyłatał, Jak Trump przyjedzie do Polski we wrześniu, środowiska narodowe powinny powitać go czarnymi flagami.

  4. Daro mówi

   Pani prokurator to nie święta krowa ja również obowiązuje prawo i ja tez mozna oskarzyc o rasizm i anty polonizm

 2. Imię mówi

  Chłopie, bądź ostrożny, bo biorąc na logikę, to możesz mieć rację, a tu chodzi o władzę i wpływy. Jak myślisz że w kraju rządzi PiS na podst. przekazów medialnych z krainy mlekiem i miodem płynącej, to się bardzo mylisz. Wiedz, że niezlustrowane po przemianach ustrojowych prokuratury i sądy są „niezależne i niezawisłe”, czyli generalnie są niezależne od władzy wykonawczej i Minister Sprawiedliwości czy Prezydent ma na nich niewielki wpływ. Druga sprawa, czy nasi Wybrańcy w ogóle chcą mieć wpływ na kształtowanie rzeczywistości, czy rozsiedli się wygodnie na stołkach?
  Trzymaj się In Nomine Domini Nostri Jesu Christi. I niech Pan cię chroni.

  1. Krychu mówi

   Z krajowej zawsze może ktoś interweniować.

  2. Aleksander mówi

   Pan Jacku cytuje średniowieczne komentarze do Talmudu ?. To tak jakbyśmy my, katolicy, cytowali Wulgatę Hieronima ze Strydonu. ? Śmieszne to może jest, ale niekoniecznie uczciwe. Nie ma się tak naprawdę, poza tym, czym przejmować. Gorzej by było gdyby Dutkiewicz i Michnik pana pozwali. Mogłoby się skończyć na poważnych karach finansowych. A tak może się obejdzie na pracach społecznych. ?

 3. andzia mówi

  Ano widzisz Jacek jak to jest z tolerancją i dymnkokracją. Wyklejanie szaletów i śmietników z figurą Matki Bożej na tle kolorowych szmat jest o.k. Jak byłam w szkole podstawowej, to nauczycielka od polskiego pouczała nas, że z silniejszym nigdy nie wygrasz. A silniejsza jest władza, bo posługuje się armią osiłków za wcześniej zagrabione pieniądze. Może warto zmienić taktykę? Jak widzę to wszyscy internetowi krytykanci siedzą na dupach a do wyborów chodzą ci za plus i sami zainteresowani. Trzeba mierzyć siły na zamiary, Sam świata nie zmienisz.

 4. andzia mówi

  ps. po wyborach ktoś nagrał tzw. elektorat. Może to zostało przedstawione wybiórczo, ale na pewno jest to żenująca część elektoratu, która w mojej ocenie powinna być pozbawiona prawa głosu ze względu na poziom intelektualny. Skoro władza akceptuje fałszowanie wyborów, to może zgłosić poprawkę do kodeksu wyborczego o sprawdzenie sprawności intelektualnej głosujących? Myślę, że ci którzy nie są w stanie podnieść śmiecia przy domu a raz na 4 lata latają nie znając elementarnych zasad o Polsce odpadliby w przedbiegach. Chyba sam Szatan nosi ich na te wybory i pycha, że i od nich coś zależy. Tak państwo upada.

 5. andzia mówi

  Chyba na Mediach Narodowych oglądałam wywiad z dr Cresh Modelską, która mówiła o ciąganiu przez sądy w USA prof. Finkelsteina z donosów Żydów. To jest marnacja czasu, pieniędzy i emocji. Wrogom o to chodzi.

 6. michu mówi

  A co na to radca prawny p. Jarosław Litwin ? 😉

 7. Pablo mówi

  Jacek napisz treść co chcesz do tych ministrów napisać a my to wyślemy …

 8. Krzysztof Zieliński mówi

  Ja bym chciał przypomnieć, że w tych sądach i urzędach nie pracuje jedna pani prokurator Justyna Trzcińska. Tam pracują setki a czasem tysiące osób. Ci ludzie są tam traktowani dosłownie jak niewolnicy, jak zwierzęta o czym już nawet sami krzyczeli na protestach przed ministerstwem sprawiedliwości. Ja mam taki apel do zwykłych pracowników sądów i prokuratur – walczcie o swoją godność i swoje sumienie. Nie dajcie choćby w najmniejszym stopniu wciągnąć się we wspieranie procesów za to że ktoś jest Polakiem. Proces przeciwko Jackowi Międlarowi to proces za to że on jest Polakiem, to jedno wielkie pomówienie tego człowieka i budowanie kłamstwa o tym że Jacek Międlar to faszysta i osoba, która chce przelewu krwi żydów, ukraińców czy kogokolwiek. Nie, Jacek Międlar to polski patriota, który chce bronić godności swojej i wszystkich Polaków. Pani Justyna Trzcińska nie mogłaby nawet wysłać pisma bez wsparcia pracowników prokuratury. Sprawcie żeby pani Justyna Trzcińska nie mogła zrobić niczego przeciwko Jackowi Międlarowi i niczego przeciwko Polsce, przede wszystkim dla obrony własnego sumienia i własnej godności.

  1. Krzysztof Zieliński mówi

   Prosiłem redakcje wprawo.pl o poprawienie mojego komentarza, ale widzę że to nie wychodzi dlatego dodaje małe sprostowanie do tego co napisałem.

   Po ponownym przeczytaniu mojego komentarza już po jego opublikowaniu doszedłem do wniosku, że ostatnie zdanie jest nieprecyzyjne i może być zinterpretowane niezgodnie z moimi intencjami. Prosiłem redakcję wprawo.pl o zamianę tego zdania na sformułowanie które jest precyzyjne i oddaje moje intencje o następującej treści „Odmówcie wykonywania zadań żeby pani Justyna Trzcińska nie mogła zrobić niczego przeciwko Jackowi Międlarowi i niczego przeciwko Polsce, przede wszystkim dla obrony własnego sumienia i własnej godności.”

  2. Alexander mówi

   Ok, stary. I tak trudno zrozumieć co napisałeś. Sprostowanie jest jeszcze bardziej zawiłe ?

  3. Krzysztof Zieliński mówi

   Do tego co napisałem chciałbym jeszcze jedną rzecz tutaj dodać, której nie dostrzegałem wcześniej. Moim zdaniem przekaz Jacka Międlara jest niespójny. Z jednej strony przekazuje szlachetne, patriotyczne treści a z drugiej zamieszcza zdjęcie profilowe na tweeterze które zostało tak przygotowane że przypomina hajlowanie. Na tym zdjęciu wykadrowano to że Jacek Międlar trzyma w ręku Pismo Święte i efekt końcowy jest straszny bo przypomina hajlowanie. Nie rozumiem dlaczego Jacek Międlar zaakceptował takie zdjęcie i mam ogromny żal o to do niego. Przyznam, że gdybym zobaczył wcześniej że Jacek Międlar wykadrował Pismo Święte ze zdjęcia to nie broniłbym go dopóki on by tego nie naprawił.

  4. Krzysztof Zieliński mówi

   Przez redakcję wprawo.pl zostało usunięte sprostowanie do mojej wypowiedzi, co uważam za manipulację z wykorzystaniem mojego imienia i nazwiska. Informuję że zrobiłem screenshot że takie sprostowanie było wcześniej zrobione.

   Poniżej jeszcze raz zamieszczam sprostowanie i informuje, że jest ono integralną częścią całej mojej wypowiedzi. Jeśli wprawo.pl zamierza ponownie je usunąć to proszę usunąć całą moją wypowiedź także tą której dotyczy to sprostowanie.

   SPROSTOWANIE

   Prosiłem redakcje wprawo.pl o poprawienie mojego komentarza, ale widzę że to nie wychodzi dlatego dodaje małe sprostowanie do tego co napisałem.

   Po ponownym przeczytaniu mojego komentarza już po jego opublikowaniu doszedłem do wniosku, że ostatnie zdanie jest nieprecyzyjne i może być zinterpretowane niezgodnie z moimi intencjami. Prosiłem redakcję wprawo.pl o zamianę tego zdania na sformułowanie które jest precyzyjne i oddaje moje intencje o następującej treści „Odmówcie wykonywania zadań żeby pani Justyna Trzcińska nie mogła zrobić niczego przeciwko Jackowi Międlarowi i niczego przeciwko Polsce, przede wszystkim dla obrony własnego sumienia i własnej godności.”

  5. Krzysztof Zieliński mówi

   Sprawa usunięcia sprostowania została wyjaśniona przez wprawo.pl i przywrócono usuniętą treść. To nie było celowe działanie tylko wynik jakiegoś niedopatrzenia. Wycofuję mój zarzut o manipulacje. Przepraszam też za użycie słowa manipulacja w odniesieniu do wprawo.pl.

 9. kk77ggvx3/.09876gg mówi

  W swoim, kraju-Polsce-kraju,naszych ,przodków-nie możemy mieć własnego zdania???Na siłę nas,,,uszczęśliwiają”-to są kpiny!!! -kpiny z Polaków,naszej- historii faktów,naszych, swobód-może ?wszystkich, Polaków-pozamykają w pierdlu?Mogą inne ,narodowości,,,paskudzić”,na nasz,kraj- inni-my- nie mamy ,prawa swobody myśli i wypowiedzi?-ot-,,nowy porządek świata” i jego -,,macki”.

 10. Gutmen mówi

  No ale to co mówiłeś to prawda więc niby na jakiej podstawie chcą Ci wytoczyć proces?
  Przecież nie udowodnią że talmud to książeczka do poprawy stosunków miedzynarodowych ani że Michnik nie jest stronniczy. To że oni są kupieni i sami poruszają sie w środowiskach sprzedanych to chyba nie liczą na to że wszyscy wierzą w to majaczenie lewicowych obłąkańców.
  Jestem z Tobą Jacku.

 11. Krzysztof mówi

  Dlatego cały wymiar sprawiedliwości , a właściwie ludzie w nim pracujący powinni być wymienieni na rdzennych Polaków . Dopóki żydostwo będzie , trzymać MS w swoich łapach dopóty nie będzie sprawiedliwości w tym kraju . Mamy dosyć młodych zdolnych prawników , odsuwanych od ważnych stanowisk , po to , aby komusze żydostwo mogło karać patriotów i ludzi prawych. Wystarczy się przyjrzeć kto jest u żłobu.

 12. Krzysztof Zieliński mówi

  Chcę tylko napisać jeszcze jedną rzecz pod tym artykułem z nadzieją że nie zostanie to usunięte. Nie wiadomo jak to się wszystko zakończy. Nie ulega wątpliwości że sędziowie i prokuratorzy rozpoczęli procesy za to że ktoś jest Polakiem. Nie ulega też wątpliwości że pracownicy sądów i prokuratur są skonfliktowani z sędziami i prokuratorami bo zaczynają widzieć coraz więcej niesprawiedliwości wyroków, że uczestniczą w czymś co coraz mniej ma wspólnego ze sprawiedliwością. Wiem to bo często przechodziłem obok ministerstwa sprawiedliwości i widziałem jak pracownicy sądów i prokuratur wręcz miesiącami musieli żebrać o pieniądze o swoją godność pod tym budynkiem. Widziałem, że ci pracownicy wywiesili kartki z napisem że to nie oni wydają wyroki i chcą się odciąć od sędziów i prokuratorów. Pytanie jest takie czy ci ludzie dadzą się upodlić do końca i będą wspierać procesy za to że ktoś jest Polakiem. Podczas wojny nie udało się stworzyć polskiej policji, która zajmowałaby się pomaganiem niemcom w systematycznej eksterminacji Polaków czy kogokolwiek innego. Jest coś w naszym narodzie takiego, że woleliśmy już lepiej zginąć samemu niż zabijać niewinnych. Wierzę, że nadal jesteśmy takim narodem. Jeśli którykolwiek ze zwykłych pracowników sądów, prokuratur, służb specjalnych i w ogóle administracji państwowej czyta mój komentarz to polecam wam książkę, która i mi pomogła O naśladowaniu Chrystusa, Tomasza A. Kempis. Poprostu przeczytajcie co Jezus Chrystus radziłby wam zrobić w tym momencie.

 13. ada mówi

  Justyna Trzcińska to moze sobie najwyzej postawić oczy w słup. A zarzut ewentualnie swojemu psu . Olałbym te zarzuty jej bo znacza tyle to zeszloroczny snieg

 14. Waldemar mówi

  prokuratura obywateli prześladuje politycznie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.