WAŻNE! Zamieszczamy WSZYSTKIE nagrania z marszu 11.11 we Wrocławiu! „Sutryk i policja mają krew na rękach!” [WIDEO]

Marsz Polaków we Wrocławiu 11.11.2019 / Fot. EM
16

W niniejszym artykule publikujemy wszystkie dostępne nagrania z Marszu Polaków we Wrocławiu, którego uczestnicy z pełną premedytacją i brutalnością zostali spacyfikowani. Podczas marszu nie było zagrożenia życia i zdrowia, nie było też treści zabronionych, czy jak pisano „antysemickich”. Zresztą wszystko widać na zamieszczonych nagraniach. Czuć było wielką, narodową dumę, mimo kłód, które pod nogi organizatorów rzucał magistrat i prowokator.

Po brutalnych zajściach, w imieniu organizatorów wystosowałem listy otwarte do szefa MSWIA i RPO Adama Bodnara oraz przygotowałem zawiadomienie do prokuratury, który proszę byście Państwo z nim się zaznajomili i w miarę możliwości złożyli. Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu jeszcze innych nagrań z Marszu Polaków, prosimy o podsyłanie na [email protected].

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: ZOMO we Wrocławiu? Armatką wodną w wizerunek Chrystusa Króla, Krzyż NSZ i godło Polski. Polewali w czasie hymnu! [WIDEO]

PRZECZYTAJ I WYŚLIJ: List otwarty do szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego ws. brutalnej pacyfikacji wrocławskiego marszu „Żeby Polska była Polską”

PRZECZYTAJ I WYŚLIJ: List otwarty do RPO Adama Bodnara ws. skatowania Polaków w czasie marszu 11.11.2019 we Wrocławiu [WYŚLIJ LIST]

PRZECZYTAJ: „Czy Wrocław należy jeszcze do Polski?” Grzegorz Braun interweniuje w Sejmie ws. pacyfikacji marszu 11 listopada we Wrocławiu [WIDEO]

PRZECZYTAJ: PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zz top mówi

  Pedryl Sutryk to lewacko-zydowska kanalia.

  1. klioes vel pislamista mówi

   Czaskoski nie lepszy:

   Czyściciele
   czyli
   Stołeczny Ratusz zawiadamia…

   Stołeczny Ratusz zawiadamia…
   O Czajce, jej awaryjności?
   O Wiśle, która się zaplamia?
   O wywożeniu nieczystości?

   O swych przekrętach, marnotrawstwie?
   Strefach relaksu za miliony?
   O lokatorów ciężkiej pastwie?
   Nie!… Inny donos wysmażony!

   „Stołeczny Ratusz zawiadamia
   Prokuraturę w sprawie Marszu
   Niepodległości…” Oto namiar
   (Stek bredni w postępowym farszu):

   Były symbole, hasła, znaki,…
   Zachęta wprost do nienawiści:
   Że „złe są Stany”, lub wiersz taki:
   Że „będą wisieć komuniści”.

   „Czarny blok – biała siła”… ZBRODNIA!!!
   W dodatku ogień nie przykryty
   Oparzyć jeszcze mógł przechodnia…
   I dowód zbrodni wręcz niezbity:

   Flary, co duszą!!!… (Udusiły
   Zapewne całe setki ludzi?
   No i tysiące oparzyły…
   Skąd Marsz frekwencję ciągle budzi?!)

   Jest jasną sprawą „czyściciele”,
   Którzy „czyścili” kamienice,
   Potem zajęcia mieli wiele
   Z rurami… „czyścić” chcą ulice!!!

 2. zz top mówi

  Czy jest szansa na postawienie przed zydokomunistycznym sadem,pedala Sutryka za slowa o Breslau dziedzictwie?
  Jak tak,to jak mozna wspomoc finansowo aby tego pedala przed jasnie,tfuuuuuuuu zydowskie oblicze sadu zaciagnac?

 3. nin mówi

  Według magistratu na Marszu Niepodległości była „mowa nienawiści”, więc magistrat rękami polskiej policji dokonał uczynków miłości przytulając czule pałami Polaków w ich święto narodowe.
  Z miłością polała się woda na śpiewających hymn państwowy.Tak to uczynki miłości są stawiane ponad mowę nienawiści.

 4. Tomek mówi

  Już od samego początku okrzyki „jeb..ć policję”, mnóstwo nawalonych, przed odśpiewaniem hymnu okrzyki „dziw..ki na baczność” (do policji zapewne). A potem jeszcze lepiej, jak ogłoszono, że zarekwirowano nagłośnienie – „gestapo”, „zawsze i wszędzie…”. W przemówieniu po wspomnieniu kardynała Wyszyńskiego powszechny okrzyk „wypier…lać”. No i, oczywiście, Jacusiowe wspomnienia Polin i „podłych, tchórzliwych Żydów”. To takie refleksemje po obejrzeniu filmu, których wam zabrakło.

  Tak, Jacku… Matki z dziećmi i staruszki radośnie świętujące niepodległość.

  1. Ewa mówi

   Odpady policji otrzymały takie pozdrowienia na jakie zaslugiwaly

  2. Tomek mówi

   No więc „odpady” patriotów (bo trudno nazwać, zapewnię podpitych, baranów coś takiego krzyczących na marszu z takiej okazji) dostały też, na co zasługiwały. Szkoda tylko, że mogli ucierpieć normalni patrioci, którzy nie wiedzieć czemu nie nauczyli się jeszcze, co sobą reprezentują organizatorzy tego marszu.

   Dziwicie się, że w Warszawie wszystko poszło spokojnie? Bo tam nie ma przyzwolenia na takie burackie okrzyki, no i tam marszu nie organizuje pan Międlar, tylko zupełnie inni ludzie.

  3. Hammurabi mówi

   Napiszę krótko. Kanalia z ciebie „Tomek”.

  4. Tomek mówi

   Nie przeszkadza ci przychodzenie nawalonym na marsz w rocznicę odzyskania niepodległości, ani okrzyki „j…ć” policję jako hasło wznoszone przez uczestników? To powiem też krótko – mało mnie twoje zdanie o mnie obchodzi, bo brak ci zdolności honorowej by mnie obrazić.

  5. Slawek mówi

   byłem w Wawie, tam okrzyki je..ć policje były na porzadku dziennym, były dokładnie te same okrzyki co we Wrocku, tam nikt marszu nie rozwiązał pomimo tysiąca rac.. we Wrocławiu to była ustawka i nic tego nie zmieni..

  6. Tomek mówi

   To chyba byłeś nie na marszu, a gdzieś poza,przy jakiejś budce z piwem na Placu Defilad. Nie było czegoś takiego, jak ktokolwiek by tak krzyknął, to zaraz by go uczestnicy „uspokoili”, uznając za prowokatora. I obejrzałbyś to sobie na nagraniach, które by zaraz jakieś Wyborcze udostępniły, tak jak możesz obejrzeć sobie takie okrzyki na nagraniach z Wrocka (i obejrzeć organizatora, który podburza ludzi, krzycząc „gestapo” o policji).

   Nie bez powodu Stowarzyszenie Marsz Niepodległości odcina się od pana Międlara i tego, co we Wrocławiu się wyprawiało za jego przyczyną.

  7. Tomasz mówi

   Byłeś na marszu czy znasz to tylko z cytowanych filmików? Wiesz czy widziałeś ile było pijanych ile naćpanych, a ile trzeźwych? Jak możesz wszystkich do jednego wora wrzucać? Zachowanie jak Prezydent Sutryk. Jak chcesz się wypowiadać to zasięgnij opinii z kilku źródeł a nie tylko obejrzanego filmiku.

  8. Marcin Pisze mówi

   Tomek wypierdalaj , z tym swoim bełkotem Nikogo tu nie interesują twoje iracjonalne brednie ….Pajacu !!! dodam błaźnie że byłem na marszu w Warszawie i „Śmierć wrogom Ojczyzny ” leciało cały czas…. Patafianie

  9. Hammurabi mówi

   Do „Tomka”:
   Dedykuję ci Artykuł 8 I rozdziału Polskiego Kodeksu Honorowego Władysława Boziewicza. Sam sobie wybierz kim jesteś!
   Tyle w temacie.

 5. mario mówi

  Tych bandytów w policyjnych mundurach kiedyś rozliczymy.Są na listach,w kartotekach ci PiSowscy gestapowcy.To najgorsze ścierwa katujące Patriotów za kasę!!!!!!Żebyście zdechli w męczarniach policyjne psy!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.