J. Międlar: Państwo w państwie. Żydowska Komisja Śledcza w Polin oskarża Polaków za obalanie bredni o „polskim pogromie” [WIDEO]

dół ze szczątkami Żydów zamordowanych przez Niemców w Wiźnie/ fot. Stowarzyszenie "Wizna 1939"
2

Moja książka, gdzie kompleksowo traktuję problem pedofilii w Kościele: http://sklep-wprawo.pl
Przeczytaj:

Odnaleźli szczątki ofiar niemieckiego mordu w Wiźnie. Nęka ich Żydowska Komisja Śledcza. Kto chce zastraszyć członków Stowarzyszenia Wizna 1939? [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców. Są relacje świadków i niezbite dowody, mimo to J. Międlara oskarżono o… „negację holokaustu” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Co tu komentować? To, że na przestrzeni wieków popełniono w Polsce wiele błędów? To, że ich ciężar nieznośnie przyciska nas do ziemi?
  Goebbels zauważył, że „kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Miał rację. Tak jak niemieckie kłamstwa na temat „prześladowań mniejszości niemieckiej” na terenach Rzeczpospolitej powtarzane, publikowane i preparowane stały się dla zachodu Europy prawdą, tak późniejsze brednie o masowych pogromach, prześladowaniu Żydów przez krwiożerczych Polaków stały się światowym aksjomatem. Kłamstwo to było jest i – niestety – będzie powtarzane tysiąc razy dziennie i biada temu, kto będzie próbował z dogmatem się nie godzić.
  Kiedyś, Dawid pokonał Goliata trafiając go kamieniem w czoło i obcinając mu jego własnym mieczem głowę. Dziś nikt nie pokona tysięcy „Dawidów” jednym kamieniem.
  Dziś mnogi „Dawid” ma do dyspozycji media, przemysł filmowy, międzynarodowe korporacje i nieograniczone środki, usłużnych prawników, naukowców, polityków, zwykłych chciwców gotowych na wszystko za kilka szekli, sforę kanalii typu grossów, hartmanów, grabowskich, engelkingów i armię zwykłych durnych szabesgojów, a jego przeciwnicy jedynie słowa prawdy.
  A może się mylę? Może i dziś wystarczy jak za czasów Dawida i Filistynów ten jeden celnie wystrzelony z procy kamień i obcięcie łbów hydrze jej własnym mieczem?
  Chciałbym się mylić…

 2. piotr mówi

  W końcu! Polska wzywa Izrael do rezygnacji z aneksji Zachodniego Brzegu Jordanu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.