Żydowska „prawda”: zdjęcia z Powstania Warszawskiego jako ilustracja Powstania w Getcie

zdjęcie z Powstania Warszawskiego jako Powstanie w Getcie/ fot. screen
7

W niedzielę (19.04.2020), w związku z 77. rocznicą Powstania w Getcie, na twitterowym koncie państwa Izrael został zamieszczony film, w którym jako ilustrację żydowskiego powstania zamieszczono zdjęcia z Powstania Warszawskiego. W żydowskiej wersji historii żołnierze Armii Krajowej z biało-czerwonymi opaskami to bojownicy ŻOB i ŻZW. Tak wygląda żydowska „prawda”. Film nie został usunięty pomimo interwencji Muzeum Auschwitz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Dlaczego Żydzi przedstawiają zdjęcia z Powstania Warszawskiego jako ilustrację Powstania w Getcie? Robią to, ponieważ ich polityka historyczna opiera się na kłamstwie, którego celem jest wmówienie światowej opinii publicznej, że Żydzi byli jedynymi, którzy walczyli z Niemcami (nazywanymi „nazistami”) w okupowanej Polsce, a Polacy to kolaboranci i szmalcownicy. Celem edukacji o Holokauście jest przedstawienie II wojny światowej jako „epoki Holokaustu”, podczas której ginęli wyłącznie Żydzi, a wszyscy nie-Żydzi działali ręka w rękę z Niemcami. Polskich bohaterów przerabia się na Żydów, polskie ofiary przerabia się na ofiary żydowskie. Żydowskie bunty w obozach przedstawia się jako powstania. Grupki Żydów ukrywające się w lasach i mordujące miejscową ludność polską przedstawia się jako bohaterskie oddziały partyzanckie. Wybiela się Judenraty i żydowską policję kolaborującą z Niemcami. Żydowska „prawda” nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A gdy reakcją jest stwierdzenie oczywistości, czyli „Żydzi kłamią”, to podnosi się wrzask, że to antysemityzm. Tak działa żydowski szantaż, któremu ma się poddać cały świat.

O żydowskich kłamstwach i antypolskiej propagandzie obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Holokaustowa hagada infekuje USA. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Jak twierdził Albin Siwak ukradli znaczną ilość zdjęć T. Bednarczykowi przeznaczonych do jego książki „Życie codzienne warszawskiego getta”. Niektóre z nich prezentowały potem źródła żydowskie ale większość nie pasowała do żydowskiej historii getta więc je ukryto.

 2. robert mówi

  Izraelska gazeta: „Polscy posłowie udzielają wstępnej zgody na zwrot mienia utraconego podczas Holokaustu. | wolna-polska.pl

 3. arabella mówi

  Żydowskie getta to teren licznych, zwalczających się gangów i band. Jedną z takich band była Jüdischer Ordnungsdienst, czyli żydowska legalna policja na usługach Niemców. W momencie ligwidacji gett, teren kurczył się i hordy żydowskich bandziorów zaczęły bratobójczą rzeź o terytoria. Widać to w szczególności w getcie warszawskim. Wyrzynanie się wzajenne bandyckich grup żydowskich było na rękę Niemców, do czasu, aż ci nie zaczęli strzelać do nich, zapędzeni na jedną ulicę czy kwartał. Tak to narodziła się legena o „powstaniu żydowskim”, rozbuchana przez propagandę komunistyczno-żydowską.
  Jeszcze dzisiaj, tak zwana telewizja polska, kręci filmy i opowieści z żydowskich bajek. Ostatnio uraczyła nas scenkami z Warszawy, z parku rozrywki, a zza muru dochodziły „przeraźliwe” odgłosy z getta. Któryś to żyd jeszcze nie tak dawno nadawał takie bajdy, no i teraz napisał odpowiedni scenariusz. Zresztą, jak dla mnie, wszędzie teraz za dużo żydów, przerażająco za dużo. Gdyby nawet ta karuzela z „Stulecia Winnych” kręciła się w 44 r. w Warszawie, to również wtedy, już w czasie likwidacji getta, kręciła się tam w getcie ruletka, kręcił się interes w burdelach, knajpach itp. Po co więc wstawiać pretensje żydowskie o polskich zabawach w czasie hekatomby?

  1. Zbigniew mówi

   Nareszcie ktos ogarnal temat tego powstania.

  2. keks mówi

   Polecam przeczytać w/w książke Tadeusza Bednarczyka „Życie codzienne warszawskiego getta”.

 4. lol mówi

  dlaczego napisali ”men” z małej? p….lona lewacka nowomowa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.