Gosiewska przekroczyła kolejne granice chamstwa! “Może pan sobie w domu walić” [WIDEO]

Małgorzata Gosiewska i Grzegorz Braun / Fot. zrzut ekranu
25

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska w swej bucie i niewyobrażalnym chamstwie przebiła już Stefana Niesiołowskiego powszechnie znanego z impertynencji w przewodzeniu debatom sejmowym. Wczoraj, (12.01.2023) po raz kolejny, werbalnie zaatakowała posła Grzegorza Brauna (Konfederacja).

W czasach kowidowej psychozy Gosiewska regularnie odbierała głos i wyrzucała z sali sejmowej posła Grzegorza Brauna. W trakcie debaty nad ustawą antyaborcyjną wyłączała mu mikrofon. Innym razem zwyzwała  go od “ruskich onuc”, a wczoraj, w czasie przemówienia na temat “ustawy inwigilacyjnej”, przedwcześnie wyłączyła mu mikrofon i dopuściła się skandalicznego komentarza.

Wsparcie - darowizny

Za poprzedniego reżimu musiała się nieźle bezpieka nachodzić, że tak powiem “za nami”, bo i ja epizodycznie, gdzieś tam zafunkcjonowałem… No takie postaci jak Marszałek Ryszard Terlecki pamiętają, znają z autopsji wydziałów “Biura B”, kiedy to trzeba było się nalatać, nachodzić, potem funkcjonariusze zakładali jakieś teczki i formularze. Wy to chcecie mieć online i to jest łajdactwo. To jest łajdactwo, że to to robicie pod biało-czerwoną fałszywą flagą z Żołnierzami Wyklętymi… – mówił poseł Konfederacji. Mimo iż czas na wygłoszenie przemówienia jeszcze się nie skończył, Gosiewska wyłączyła mu mikrofon i powiedziała: Tradycyjnie pokaz głupoty i prymitywnego chamstwa.

W odpowiedzi na tę bezczelność ze strony Gosiewskiej, Braun wrócił na mównicę sejmową i uderzył w ambonę z otwartej dłoni.
Proszę nie uderzać w mównicę. Może pan sobie w domu walić – odpowiedziała Gosiewska, tym samym przekraczając kolejną granicę chamstwa.

O “ustawie inwigilacyjnej” pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Andrzej Duda nad grobami ukraińskich zbrodniarzy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Zachowanie tej “figury” najlepiej pokazuje że jaki sejm taka marszalica. Okazuje się że nie ma granicy chamstwa której nie można przekroczyć. Nawet na przekupkę się nie nadaje bo będzie obrażać klientów.

 2. Normalny mówi

  Już wszyscy zapomnieli jak to Gowin zapowiadał, że Polakami będą rządzić “elity” ukraińskie. Rzecz jasna wespół z żydowskimi. Gosiewska reprezentuje cywilizację turańską więc co się dziwić, że brak jej zwyczajnie ogłady.

 3. Buran mówi

  Brawo dla pana posła G. Brauna że nie dał się sprowokować do pyskówki na jej poziomie.
  Chamstwu należy się przeciwstawiać godnością i kulturą osobistą.

 4. Быдлошевский Л.З. mówi

  W 2010 roku w Poznaniu u ordynatora przyjmował prywatnie wtorki i czwartki od 17:00 po 20 pacjentow w dzień gdzie DO RACZKI 250 zl kasował to na miesiąc 40 000 zł kasował DO RACZKI a w 2023 w Rzeszowie immonolog ( pyłki kto) bierze 550 zł to na miesiąc 80 O00 Zł DO RACZKI bez kwitu to po jaki huj te wszystkie Izby Skarbowe chyba tylko handlujacych jabłkami sprawdzać, prawda ? – 💞🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈😂😂😂😂

 5. Hammurabi mówi

  Przeczytałem ogólnodostępny życiorys tej pani i już wiem co, prócz odgórnych wytycznych nią kieruje. W przypadku posła Brauna jest to czysto zwierzęca zawiść. Erudycja pana Brauna, jego retoryka budzi w kobiecinie to zwierzę. Wyłączając panu Braunowi mikrofon, usuwając z obrad prócz satysfakcji musi przeżywać coś więcej.
  Sami sobie przeczytajcie, jaką miała drogę do dzisiejszej synekury.
  Od referenta w Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, poprzez biuro poselskie Jarosława Kaczyńskiego – dalej, to już było “z górki. “Ekonomistka” w Hucie LW i prezesura zarządu przedsiębiorstwa “Bielańska SKOK”. Później wystąpiła już jako księgowa u Ludwika Dorna i jako inspektor w biurze ds. ochrony informacji niejawnych Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.
  No nic, tylko nakręcić budujący film, bo jak z treści wikipedyjnej wynika, wszystko to osiągnęła dzięki maturze czerskiego liceum…

 6. W K mówi

  Ludzie dostają pieniądze z budżetu państwa, żeby się nie martwili o byt i mogli spokojnie myśleć, jak wzmacniać kraj i tworzyć silny szkielet kraju. Tymczasem ci ludzie myślą, jak utrudnić życie innym. To jest nieprawidłowe.

 7. Ayax mówi

  Prymitywna kobieta. Nawet inteligentnie Braunowi nie potrafi się „odgryźć” Taki komentarz jest na miarę 10-latka 🙂 Zreszta żeby z Braunem wdać się w polemikę trzeba być naprawdę kimś. Podziwiam człowieka za wiedzę , kulturę i trwanie przy swoich przekonaniach bez względu na nic.

 8. Flex mówi

  Zachowanie tej “baby bazarnej” (ukr.) to żałosny dowód na intelektualną bezsilność PISowskich “elit” w konfrontacji z politykami Konfederacji. Z tego też powodu nie zaprasza się ich do publicystyki TVPIs. Jedyną odpowiedzią na na bezkompromisowo głoszoną prawdę jest zakrzyczenie “ajwaj” i próby personalnej dyskredytacji. Swoją drogą ciekaw jestem po jakie metody sięgną politruki z TVPis w czasie nadchodzących studiów wyborczych 2023, gdzie Konfederacja będzie miała już zagwarantowany prawem czas antenowy. Też będą im wyłączać mikrofony? A może zakłócać i pokazywać tablice “za chwilę dalszy ciąg programu”?

 9. anonim mówi

  Ta intelektualna tempota jest chyba rodzinna. Przypomijmy sobie mężulka tego glupiego babska. Facet nie potrafil poprawnie ulozyc zdania prawie jak ten przyglup z Gdanska ,,ja prezydent”. Zwróciła uwage na tego przyglupa pani Jaruga-Nowacka, stwierdzając ze ten gosiewski nie zna podstaw gramatyki j. polskiego. To babsko posadzone na stolku marszałka przez mesjasza z Żoliborza to naprawde depresja intelektu.

 10. z-k mówi

  Jaruga Nowacka to nie jest żadna pani. To lewaczka i warta tyle samo co Gosiewska

 11. anonim mówi

  @z-k zgadzam sie z Panem, ze Jaruga-Nowacka byla lewaczka, a ja lewakow nie znosze, ale w przypadku gosiewskiego miala racje ze nie potrafil poprawnie sformulowac zdania. Jej coreczka to ten sam sort i ten sam lewacki odchyl.

 12. Hammurabi mówi

  @Anonim
  Kiedyś istniało określenie “materac”, tłumaczące powód dla którego kompletne miernoty zajmowały eksponowane stanowiska w partiach a później lukratywne w spółkach skarbu państwa i w ośrodkach władzy.
  Świadczy to o tym, że wielu “polityków” ma rozum w tej – przepraszam – “małej główce”. To tłumaczy oczywiście łatwość z jaką trwają: nepotyzm, przekupstwo i zdradzanie interesów Polski dla prywaty.

 13. Adam mówi

  Od czasu jak gosiewska gosiła u ajdarowców to jej ukrofilia osiągnęła stężenie chorobowe.
  Do tego jeszcze wschodnie obyczaje implementuje w naszym (?) i tak nie stojącym na wysokim poziomie kne-sejmie.

 14. dd. mówi

  Po katastrofie smoleńskiej, kiedy to wypowiadali się w róznych mediach rodzice, rodziny zabitych nad Smoleńskiem…matka sw. pamięci Przemysława Gosiewskiego niejednokrotnie mowiąc o rodzinie, mówila o drugiej synowej Beacie, pozytywnie, zaś Małgosię – pierwszą synową określała negatywnymi przymiotnikami. Wtedy myślalam, ze ot odwieczny konflikt tesciowej i synowej. Pewnie i coś w tym z tego bylo lecz trzeba przyznac Małgosia nie raz i nie dwa dostaje głupawki i bredzi od rzeczy jakby była pijana lub naćpana. Małgoś intelektem nie grzeszy ale w Sejmie trudno szukać mądrej Małgośki, wystarczy sięgnąć do Kidawy-Błońskiej, no ta to już reprezentuje totalny brak rozumu i inteligencji.

 15. M.K. mówi

  I słusznie, sejm to nie jest miejsce, żeby sobie walić.

 16. Maksymilian mówi

  Grzegorz Braun dopieprzył chyba za mocno z tym “łajdactwem”. Łajdak to człowiek godny potępienia i pogardy, mocne słowo. Ja go używam na określenie człowieka, który wykorzystuje słabszych, biednych lub niepełnosprawnych. Pedofil, morderca to jest łajdak. Szkoda, że nie wiemy z tego artykułu o co tak naprawdę chodziło posłowi Braunowi z tym “łajdactwem”…

 17. Hania mówi

  Łajdactwem jest wyjmowanie cudzego listu z koperty,czytanie go i wykorzystywanie treści . Pan Braun nazwał rzecz po imieniu. Teraz nośnikiem treści są komunikatory a nie papier. To jedyna różnica. Chcę jeszcze zwrócić uwagę, że ta prostacka baba obraziła również wyborców pana Brauna oraz wszystkie osoby , które identyfikują się z treścią Jego wystąpienia.

 18. Hammurabi mówi

  @Hania
  Ma pani rację. Tylko kto z dzisiejszych tzw. “polityków” największych koterii wie, co to “tajemnica korespondencji”?
  O takich “archaizmach” jak godność, honor, dobre imię rodu nawet nie wspominam. Tacy jak oni współpracując z wrogami kraju lub podporządkowując się ślepo woli partyjnych wodzów uważają się za szczególnie sprytnych i inteligentnych. Tyle, że jest to w najlepszym wypadku tzw. “chłopski spryt” a inteligencja to znajomość chłopskich realiów i poziom Radczyni z Wesela”, która pyta Kliminy, czy w Bronowicach zasiali. Inaczej mówiąc mamy w sejmie kilkuset a w przestrzeni rządowej kilka, kilkanaście tysięcy “Dyzmów” którzy będąc pożytecznymi idiotami będą tam trzymani ku utrapieniu Polaków, szkodzie Rzeczpospolitej i radości jej wrogów.
  Nie po to Niemcy i Rosjanie ze szczególną starannością wymordowali polską inteligencję, by teraz ich marionetki jej odradzające się pokolenie do władzy dopuściły.

 19. Flex mówi

  Niestety, ci wiedzeni stadnym, zwierzęcym instynktem przetrwania ludzie, nie potrzebują takich abstrakcyjnych, niepraktycznych cech i wartości jak wspomniane honor i godność czy zwykłe poczucie przyzwoitości. Bawiący się “hucznie” granatnikiem, skompromitowany na skalę międzynarodową Komendant Główny Policji, trwa dalej na stanowisku chroniony przez przełożonych i rządzącą partię! “Śmieszność hańbi bardziej niż hańba” (“Statek” W. Łysiak). Katalog cech i zachowań hańbiących bardziej od hańby można by w naszej polityce znacząco rozszerzyć. Ale moralne recenzje są dziś tylko głosem wołającego na pustyni. Liczy się teraz tylko popularność, a głupota, chamstwo i sensacja są w mediach jej najskuteczniejszą siłą napędową.

 20. z-k mówi

  Eeee! Nigdy markietanka rezuńskich batalionów Azowa wytatuowanych w swastyki, tryzuby i podobizny Hitlera ani mądrością ani kulturą nie grzeszyła. Jej wizyty i prześmieszne wojskowe uniformy powstałe w pracowniach projektowych pewnie rozbawiały herojów

 21. Wojciech mówi

  Tą panię, jako twarz PiSu, Konfederacja powinna dawać w kazdym spocie wyborczym.

 22. Krzysztof mówi

  gosiewska to zwykła baba-chamka , takich jak ona należy eliminować z polityki , zero kultury , zero godności , zero wyczucia . Chyba jej chłopa brakuje i próbuje prowokować pana Brauna , ale on na paści nie spojrzy. Zawsze mówię – babole do garów , bo tam gdzie się pojawią zawsze jest zamieszanie, chamstwo , płaczą ,że są molestowane ( a kto by to coś , molestował ?) i wydaje się jej , że jest kimś i wszystko jej wolno . Już niedługo – CHAMKO z wiochy !

 23. Shadow mówi

  To nie jedyna “twarz PIS-dzielców”. Jest jeszcze ta najpierwsza, równie lotna, inteligentna i uczciwa. Obie to pupilki prezesiny, kolejne “idealnie” trafnie dobrane do poziomu mentalnego ugrupowania i jego prezesa. Garkotłuków ciąg dalszy. Najbardziej smutne i przerażające jest to, że z 80% sejmu, to taki rynsztokowo-gimnazjalny poziom.

 24. Buran mówi

  Jak się patrzy na te “elity sejmowe” i ich zachowanie, to trudno nie dojść do wniosku, że większość z nich jeszcze niedawno s..ć za stodołę latała. Ale tak sobie (chyba) podobno wybraliśmy, ktoś (chyba) na nich głosował.
  Normalnie, posłowie do parlamentu to powinni być najlepsi z najlepszych, kwiat narodu. Lecz jeśli ci są najlepsi, to jaki nam się jawi obraz narodu???????? Siąść i płakać😭albo🤮. Transmisje sejmowe już od dawna są pokazami kłamstwa, fałszu i zwykłego prostackiego chamstwa. Nie wspominając już o pijanych “posłach” na sali, wyzwiskach z sali, tupaniu, buczeniu lub gwizdach jak na jarmarcznym przedstawieniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.