SKANDAL! Wicemarszałek Gosiewska odbiera głos posłowi Braunowi za słowa o metodach aborcji [WIDEO]

Sejm RP/ fot. screen
9

Podczas środowej (15.04.2020) debaty w Sejmie nad obywatelskim projektem ustawy Zatrzymaj Aborcję doszło do skandalicznej sytuacji, czyli odebrania głosu posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi upominającemu się o prawa dzieci nienarodzonych. Prowadząca obrady wicemarszałek Małgorzata Gosiewska (PiS) wyłączyła mu mikrofon, gdy zaczął wyliczać metody, jakimi dokonywana jest aborcja.

– Pytam o równość obywateli wobec prawa. Czy będzie ona wreszcie respektowana? Człowiek nienarodzony ma prawo dziedziczyć, a zatem uczestniczy, jeszcze nienarodzony, w czynnościach prawnych, ale Rzeczpospolita Polska nie gwarantuje mu prawa do życia – powiedział Braun, a następnie zwrócił się do przebywających na sali posłanek-aborcjonistek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 – Szanowne Panie, kiedy was tak słucham, nachodzi mnie ochota, żeby jakoś tak zrobić, żebyście zniknęły. Ale nigdy w życiu nie głosowałbym za tym, żeby można was było odessać jakimś dużym odkurzaczem, albo żywcem poćwiartować, albo też udusić… – mówił poseł Konfederacji. Wicemarszałek usiłowała mu przerwać, aż w końcu wyłączyła mikrofon, a gdy prosił o umożliwienie mu dokończenia wypowiedzi, stwierdziła, że zakłóca obrady Sejmu. Mówienie o metodach aborcji jest zakłócaniem obrad Sejmu? To może lepiej w ogóle nic nie mówić. Czy takie obrady marzą się wicemarszałek Gosiewskiej?

Globkurier [CPS] PL

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Aborcja to hańba Rzeczypospolitej”. Pełna treść przemówienia Kai Godek, którego nie pozwolono wygłosić w Sejmie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Skoro wnioski formalne tylko pisemnie, nadchodzi czas wychodzenia posłów na mównicę sejmową z kartką A 4 i długopisem. Takich czasów doczekałem. Ależ parodia.

 2. George mówi

  Ten cały PiS to istny dopust Boży. Skąd się takie kanalie biorą? Szkoda że więcej PiSowskich dygnitarzy nie upchnięto w samolocie do Smoleńska.

  1. Polka mówi

   Niech Pan lepiej wytłumaczy dziedziczność stanowisk posła i senatora przykład Gosiewska, Zającowa, Nowacka itd

 3. marju73 mówi

  Pisożydowska ubecja obywatelska dla zmyłki zwana policją zaatakowała dziś bloczkami mandatowymi Roberta Bąkiewicza i Mariusza Piotrowskiego podczas gdy 10 kwietnia nawet nie zbliżyła się do Kalksztajna i jego parchatej świty.
  Dla lepszego unaocznienia jak to rogate bydło traktuje naród polecam na kanale Mateusza Jarosiewicza filmiki z głosowań nad wprowadzaniem 5G czy nad bogactwami naturalnymi.

 4. szalom mówi

  Markietanka banderowskich batalionów zna znacznie więcej metod uciszania niż tylko wyłączenie mikrofonu

 5. Anton mówi

  No cóż ! chazaro -masoni nie nadaremnie od lat wstawiają na najwyższe stanowiska państwowe i kierownicze kobiety , bo to słabość szatana od powstania świata i jak mówi realne przysłowie ” GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABĘ POŚLĘ !

 6. MMM.MMM. mówi

  zydoPiSowczyki z zydowskim zięciem PAD i PObando niemiecka, złodziejska antypolska, gdzie jest to obiecane zwolnienie z płacenia składek ZUS!???

 7. Stanislaw mówi

  Gośka kim Ty jesteś i taki cymbał jest osłem?Dokąd będzie zgoda ma mordowanie w imię jakiego prawa?Gosiewska jaką jesteś kobietą-brak słów , takie postępowanie wobec Szanownego Posła Grzegorza zastanów się po co tam jesteś?KAŻDE PAŃSTWOWA POSADA MUSI BYĆ ZAJMOWANA TYLKO JEDNĄ KADENCJĘ,bo w następnych wybraniach rodzi się patologia!

 8. Piotr mówi

  Pani Gosiewskiej zapewne miala zbyt wiele wizualnych skojarzeń by dalej ciagnac temat. Dziwne ze te zwolenniczki aborcji tak bardzo wzdrygają sie przed szczegółami technicznymi aborcji lub na sama mysl o niej. Przeciez powinny zdawac sobie sprawe ze sposobow aborcji i popierajac ja nie powinny miec problemu ze szczegółami technicznymi operacji. CIekawy jestem czy pani Gosiewskie kiedykolwiek ogladala film z przeprowadzanego zabiegu. Uwazam ze pytanie do kazdej zwolenniczki aborci o to czy widzialy i znają szczegóły operacji która popierają powinno być podstawowym pytaniem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.