„Będziemy was nękać!” Amerykański Kongres przegłosował ustawę 447. Ręce precz od Polski!

Ustawa 447. Powstaje Judeopolonia?
13

Ilością 2/3 głosów Kongres USA przegłosował ustawę 447, która nakłada na amerykańską administrację obowiązek przygotowania raportu informującego, które kraje ociągają się z rzekomą restytucją mienia i tym samym umożliwia wywieranie nacisków na Polskę w sprawie restytucji żydowskiego mienia bezspadkowego (heirless property), który szacuje się na 65 do nawet 300 miliardów dolarów.

O sprawie niebezpiecznej ustawy 447 informowaliśmy Państwa już grudniu ubiegłego roku, a zatem jeszcze wtedy gdy mainstream nabierał wody w usta. Jedyny poseł, który tą sprawą się zainteresował i złożył stosowną interpelację w Sejmie to poseł Robert Winnicki. Tymczasem strona rządowa bagatelizowała i bagatelizuje ten problem. Na krótko po głosowaniu w amerykańskim Kongresie, przebywający z wizytą w Stanach Zjednoczonych wicepremier Jarosław Gowin stwierdził, że ustawa 447 nie stanowi dla Polski żadnego zagrożenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz już wiemy, dlaczego od wielu miesięcy antypolska kampania nabrała tak wielkiego rozpędu. Od długiego czasu na arenie międzynarodowej z Polaków próbuje się uczynić antysemickie zwierzęta. A przecież świat nie zaprotestuje, gdy żydowska dzicz, nie respektując prawa cywilizowanych ludzi, zabierze polskie mienie. Kto będzie protestował, gdy okradane są zwierzęta?

Żydowski prawnik, w latach 1986–2001 sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów nie blefował. W 1996 roku tak powiedział: Więcej niż 3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

Globkurier [CPS] PL

 

Przeczytaj: 

Żydowskie roszczenia wobec Polski to próba przestępczego wyłudzenia 65 mld dolarów. Gdzie jest prokurator?

Posłuchaj:

Żydowskie roszczenia finansowe wobec Polski przy udziale USA. Żydzi ponad polskim prawem? – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. julie mówi

  Wirajcie Polesie. Nie rozumiem jak mozna nad czyms glosowac w pustej sali , tego nigdy nie zrozumiem. Popis jeszcze music zlozyc prezydent Trump. Wczoraj takze zaglosowalam na Trumpa . Pytanie dotyczylo : czy podobaja mi sie piczynania , dzialalnosc Prezydenta Trumpa przez jego okres kandydatury ? Jestem swiecie przekonana , ze to byly lewackie zagrywki. Odpowiedz dalam Yes . ( na telefonie komorkowym ) . Dkaczego jestem przekonana , ze to lewacka zagrywka , bo w zeszlym tygodniu , wychodzac na przerwe lunchu , zagail mnie pewien facet , Minesoty z zapytaniem . Ktory z prezydentow byl leorzym Obama czy Trump. Oczywiscie , ze Trump . Ryknekam ! Bo bardzo byl pewien , ze padne na kolana i powiem Obama . Taka zreszta mial opinie. A sral mu w serve ! Mysle , ze z drugiej strony Trump nie podpisze tej “ustawki na kolanku “. Oby .Szczesc Boze Polesie .

 2. Normalny mówi

  To Żydzi są winni Polsce gigantyczne pieniądze, a nie odwrotnie !
  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Ten sam autor w jednym ze swoich innych bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

  1. Normalny mówi

   D.c. Sprawa dotyczy więc jednego okresu, ale jakże wielowątkowego z historii żydostwa i Polski. Jeśli wyliczymy, jeśli w ogóle życie ludzkie może być przeliczane na pieniądze, wartość jednego człowieka na 1 milion USD, a taki przelicznik jest w świecie obecnie ogólnie przyjęty, to wychodzi nam , jedynie z tytułu wytracenia Polaków przez Żydów, na podstawie w.w. dowodu w sprawie, kwota 10 bilionów USD ( nie mylić z miliardami ! ). A nie uwzględnia się tu zastępstwa pokoleniowego. Przecież wielu z tych wytraconych mogłoby mieć jeszcze dzieci, wnuki i prawnuki.
   Jeśli do tego dodamy kolosalne straty materialne i terytorialne Polski i Polaków, to wychodzą astronomiczne kwoty, w wyniku spłacenia których Polska stałaby się najbogatszym krajem świata. A poruszamy jedynie jeden wątek z jednego stulecia tych relacji, wiedząc, że były one wielowiekowe, a najgłośniejszymi i haniebnymi początkami były handle polskimi niewolnikami przez żydowskich kupców, co też wymaga wystawienia rachunków, jak też wielowiekowa gościna, ratująca im życie, na naszej ziemi olbrzymiej społeczności żydowskiej, przepędzanej powrozami, pasami skórzanymi, procami, kamieniami i innymi wszelkimi możliwymi utensyliami z innych krajów.
   Nie zapominajmy także, że Żydzi wprawdzie pozbawieni swojej państwowości ale cały czas mieli i mają swoją prawną reprezentację jak choćby Waad, sanhedryn, Gaonate, kahały i to MY, Polacy powinniśmy jak najszybciej od nich zażądać zapłaty wielobilionowych reparacji i odszkodowań i non-stop, w dzień i w nocy żądać ich spłaty. A więc przywróćmy wreszcie normalność w tych zasadniczych kwestiach i zacznijmy rozliczać Żydów !

  2. Ada mówi

   Hm, bardzo słusznie, więc może
   w ramach roszczeń wzajemnych
   ze szczegółowym uzasadnieniem i rozliczeniem też zwrócimy się pilnie
   do Najwyższych Rządów Świata, czyli…do Kongresu Amerykańskiego – zakładając, że jest on zupełnie….amerykański, bo poza tym, to już tylko wielka cisza.

 3. Przebiśnieg mówi

  To nie kto inny jak rząd PIS-u całkowicie odpowiada za to śmierdzące jajo, jakie nam podrzucili internacjonalistyczni Żydzi. PIS-u nie będzie, a śmierdzące jajo zostanie. Oczywiście rząd Wolnej Polski uzna jakiekolwiek ustawy czy uchwały podejmowane przez obce państwa za niewiążące i rozliczy każdego jednego członka rządu PIS-u przed Trybunałem Stanu za bezczynność w sprawach dotyczących Polski,a nawet ciche przyzwolenie na działania antypolskie, ale uważam, że pojawia się poprzez tę Uchwałę szansa dla Polaków. Twórzmy jak najszybciej organizacje i stowarzyszenia, które będą domagać się od rządu amerykańskiego i stanowych pieniędzy za mienia bezspadkowe po Polakach na ziemi amerykańskiej a także zwrotu terenów pozostawionych przez Polaków zmarłych bez spadkobierców. Przez kilka wieków istnienia USA uzbierają się wielomiliardowe kwoty, które na podstawie tejże Uchwały wrócą do rąk Polaków. Jestem gotów w każdej chwili przystąpić do takiej organizacji lub stowarzyszenia. Jest już podstawa prawna !

  1. Ada mówi

   Wszystkim Polakom bardzo pilnie powinno zależeć na przystąpieniu i działaniu w ramach takich organizacji .Wystąpienie o roszczenia “wzajemne” (niestety, ich są bezprawne, dlatego ujęłam w cudzysłów ) spowoduje, iż skuteczność ich ataków zejdzie do opcji zerowej, ponieważ zakończenie(!) ustanowienia racji obu stron usankcjonowane prawomocnymi wyrokami dopiero rozstrzygałoby o ewentualnym zabezpieczeniu prawnym lub oddaleniu takich roszczeń!
   W obecnej sytuacji i tak nie mają podstaw prawnych do wyciągania od nas ani grosza! Ta ustawa nie rozstrzyga o meritum! Teraz są niejako silniejsi z “Mamusią Ameryką”.
   A ponadto – jak to jest z tymi “zAstępnymi” nieistniejących spadkobierców? Kto po tym niezidentyfikowanym prawnie tworem występuje: Żydzi z państwa Izrael powstałego po IIWŚ?, Żydzi Amerykańscy, którzy nie udzielili tym Polskim pomocy?, Żydzi Polscy?, czy Amerykanie?, czy diabli wiedzą, kto jeszcze…
   Doprawdy, można się pogubić, ilu uczestników grupowych zamierza przystąpić do partycypacji w tych zupełnie prawnie nienależnych danin.
   A już zupełnie nie warto pytać, która jeszcze nacja ma tak cwaniacko na bank zorganizowany system jedno-kilku-wielopaństwowy!

  2. Ada mówi

   Przepraszam za dwa błędy z pospiechu – miało być:
   …kto pod tym niezidentyfikowanym……,
   i… nienależnych daninach.
   Przeoczyłam jeszcze istotną przesłankę w kwestii organizowania się w liczne grupy – chodzi o zachowanie pewnej mocy występowania przed sądami w przypadku grożącej utraty mienia, jako że indywidualne działania są łatwym kąskiem do pokonania.

 4. Robert B. mówi

  Nie ma bardziej znienawidzonego plemienia od żydostwa. Ci, którzy do tej pory nie mogli tego zrozumieć, mają jak na talerzu, o co chodzi z tymi Żydami…

 5. Wieslaw Blach mówi

  No to sie narobilo??? – to w 1939 roku, kto rozpoczol ten proceder biznesu. Ja caly czas myslalem i szczerze wierzylem co na lekcji HISTORII nam( wmowiono ) , Ze to NIEMCY HITLEROWSKIE napadly na NAS na POLSKE. A tu teraz po 70-ciu latach od jej zakonczenia , okazuje sie ze jest(inaczej). Ze to wszystkie narody EUROPEJSKIE napadly na Zydow czyli : IZRAEL: ktore to panstwo w tym czasie nie istnialo,- jak sobie przypominam, z lekcji histori ,to powstalo dopiero w 3-y lata po zakonczeniu II-giej wojny sw. W wyzwoleniu bral udzial prawie caly SWIAT .ps. -TO SIE NAZYWA BIZNES.

 6. Spostrzegawczy mówi

  Na tak antypaństwową Ustawę zatrzęsłyby się prawie wszystkie narody. Tylko nie Polacy. Jakoś cicho i gnuśno u nas. Coraz bardziej prawdopodobna staje się teza, że w Polsce najmniej jest Polaków, a większość jak wg klasyka to albo tubylcy albo Żydzi albo różne inne mniejszości. Ktoś te obce antypolskie władze nam przecież od dziesięcioleci wybiera.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.