„Auschwitz Birkenau i jego polskie korzenie.” Skandaliczny artykuł w żydowskich mediach. MSZ nie reaguje!

12

Antypolonizm w żydowskich mediach przybiera coraz większych rozmiarów. Kilka dni temu, nowojorski portal The Jewish Voice opublikował skandaliczny artykuł pt. „Auschwitz Birkenau i jego polskie korzenie”, w którym Polakom przypisuje odpowiedzialność za holokaust. Napisano o „polskich korzeniach Auschwitz Birkenau” oraz „pogromach na Żydach”, których – zdaniem autora publikacji – mieli dopuścić się Polacy.

Anonimowy autor publikacji, powołując się na kłamstwa Jana Tomasza Grossa, napisał o „polskiej wspólnocie katolickiej z Jedwabnego, która uczestniczyła w torturowaniu 1600 Żydów, a następnie zamknęła je w stodole, która została podpalona”. Nie podaje żadnych faktów. Nie wspomina, że polakożercze publikacje Grossa są wyssanymi z palca łgarstwami, w których „historyk” pomija zeznania kilkudziesięciu świadków, którzy w latach 1947-1949 przed sądem, potwierdzili, iż „pogrom” w Jedwabnem to sprawka Niemców. Autor nie powołał się także na wyniki wstępnej ekshumacji prof. Andrzeja Koli, który do czasu, aż środowiska żydowskie w Polsce nie zaczęły protestować, badał przyczyny śmierci żydów w podlaskiej miejscowości. „The Jewish Voice” bez namysłu, dorzucając w ten sposób do pieca przemysłu holokaustu, szczuje na Polaków, tworzy fałszywą martyrologię starozakonnych oraz otoczkę bezkarności dla Żydów i pyta: Dlaczego my, Żydzi, powinniśmy pozwolić, aby zbrodnie Holokaustu zostały zredukowane i odepchnięte na bok, by oczyścić duszę narodu polskiego?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na tym nie koniec. The Jewish Voice obarcza Polaków o istnienie obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau pisząc o jego „polskich korzeniach”. Wciąż trwają kontrowersje wokół obozu koncentracyjnego Auschwitz z czasów II wojny światowej, który znajdował się w Polsce. (…) Teraz, prawie 75 lat po wyzwoleniu przez wojska radzieckie, polskie władze twierdzą, że obóz był niemiecki i jedynie został postawiony na polskiej ziemi, i aby udowodnić swoją rację, parlament uchwalił ustawę, która przewiduje karanie za zwrot „polskie obozy śmierci” czytamy w artykule. Obecny polski rząd próbuje reedukować świat w sprawie niemiecko-polskiej współpracy w zakresie eksterminacji Żydów. Jego oficjalnym stanowiskiem jest, że wszyscy Polacy byli bohaterami podczas wojny. Jest to bolączka wśród Polaków, którzy również ciężko ucierpieli pod okupacją hitlerowską. Ich społeczeństwo poważnie unikało poruszania tematu zabijania Żydów przez cywilów lub wspominania dziejów ich antysemityzmu. Który żydowski uchodźca z tego kraju nie nosił w sobie opowieści o pogromach dokonywanych przez polskich cywilów przeciwko ich żydowskim sąsiadom?

Jak widać, antypolska, żydowska nagonka trwa i trwa mać! Do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się żadnej reakcji polskiego ministerstwa spraw zagranicznych. Polacy, bez względu na fakty, mają być przedstawiani w mediach jako nazistowscy oprawcy z rąk, których zginęły miliony Żydów, a Polacy mają się temu biernie przyglądać. Jedynymi ofiarami holokaustu mają być Żydzi, a Polaków należy zredukować do twórców obozów koncentracyjnych i niemieckich kolaborantów. Temu służą chociażby skandaliczne publikacja urodzonego w Polsce żydowskiego „historyka” Jana Grabowskiego, który np. twierdzi, że zamordowana przez Niemców Rodzina Ulmów pomagała Żydom z chciwości, a nie miłości do bliźniego (WIĘCEJ TUTAJ). Jak długo jeszcze ministerstwo spraw zagranicznych będzie milczało, gdy w żydowskich mediach, Polakom będzie się przypisywać odpowiedzialność za ludobójstwo z okresu II wojny światowej? Czas z tym skończyć!

Źródło cytatów: The Jewish Voice

ZEZNANIA ŚWIADKÓW WS. JEDWABNEGO, FRAGMENT RAPORTU PROF. KOLI ORAZ WYTŁUMACZENIE, DLACZEGO POLSKA WŁADZA PŁASZCZY SIĘ PRZED ŚRODOWISKAMI ŻYDOWSKIMI, SZCZEGÓŁOWO TŁUMACZĘ W KSIĄŻCE PT. „MOJA WALKA O PRAWDĘ”. Książka jest dostępna na w sklepie internetowym http://sklep-wprawo.pl oraz w sklepie przy ulicy Kościuszki 32 we Wrocławiu.

Przeczytaj także:

Twierdzi, że Polacy polowali na żydów, a rodzina Ulmów pomagała z chciwości. Teraz pozywa Redutę Dobrego Imienia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. 60 lat obserwacji żydo-syjo-chazaro bydła mówi

  Podaję ten fragment za: „Oficyna Niezawisłej Polski Warszawa, 11-09-2000”

  „OBÓZ zagłady w AUSCHWITZ (Oświęcimiu) zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenie koncernów, niemieckiego IG FARBEN oraz amerykańskiego Standard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był żyd Dawid Rockefeler – założyciel powojennej Komisji Trójstronnej (Trilaterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. (Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z USA) komory gazowe z Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy SOC (z USA). (Matis BORTNER i Stowarzyszenie Ofiar Wojny”)”
  _________________________________________________

  To syjonistyczne żydostwo w swoim pędzie do zapanowania na światem wywołało wszystkie wojny i rewolucje z setkami milionów ofiar na całym świecie i musi to bydło za to zapłacić zniknięciem z tej planety raz na zawsze. Wcześniej czy później !!!

 2. Hammurabi mówi

  Żydowska nagonka trwała, trwa i będzie wciąż się wzmagała tak długo, jak długo nie dojdzie do jakiegoś spektakularnego i tragicznego wydarzenia i to na skalę ogólnoświatową. Obecnie wszelkie znaki na ziemi wskazują, że przebiegły i – co tu kryć bardzo mocno zjednoczony w swoich roszczeniach – ludek, opanował wszelkie instytucje w takim stopniu, że podaje sobie Polskę i inne kraje niczym banda oprychów bijąca swoja oszołomioną ofiarę. Świadkowie skwapliwie odwracają głowy udając, że niczego nie widzą w obawie przed atakiem ze strony oprychów i ich „opiekunów”. Co gorsza, głośno zarzekają się, że bandziory zapewne mają słuszne powody.
  Możemy więc wyrażać swoje oburzenie, nawet głośno wołać i tak nikt nie przyjdzie z pomocą.
  Jedyne co możemy, to liczyć na jakąś wewnętrzną wojenkę pomiędzy łotrami rozpoczętą nad dzielonymi łupami. Wówczas trzeba uderzyć precyzyjnie i mocno, bez oglądania się na resztę świata, który i tak do tej pory nie reagował.
  Tylko do tego potrzebna jest jedność wszystkich Polaków, normalny rząd, sejm i trzecia władza, ustawy tworzone w Polsce bez ingerencji z zewnątrz…
  Wychodzi jak widać na to, że przy ślepocie ( żeby nie użyć bardziej dosadnego określenia) polskich obywateli prędzej wigilia w maju trafi, niż to się spełni a kolejne wybory będą popisem kompletnej amnezji polskiego społeczeństwa. Za chwilę w TVP będzie można zobaczyć „Nocną zmianę”… Ciekawe, czy ci którzy jeszcze tego filmu nie widzieli dziś otworzą oczy?

  1. sum mówi

   Rafał Ziemkiewicz:Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejna falę pogromów.

 3. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, historyk i pisarz. To zdanie powinno być przetłumaczone na wszystkie języki świata i puszczane w krótkiej reklamie finansowanej przez przyszły rząd w Wolnej Polsce w mediach światowych.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Ktoś mądry ostatnio powiedział, że Żydzi dopiero wtedy przestaną pajacowac i konfabulowac kiedy stanie w centrum Warszawy muzeum poświęcone Polakom zamordowanym przez Żydów. Ja uważam, że to za mało. Rząd przyszłej Wolnej Polski powinien wystąpić do państwa Izrael i do organizacji żydowskich o bilionowe odszkodowania i reparacje wojenne za masowe mordy Żydów na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne Polski i Polaków spowodowane ich działalnością w różnych okresach istnienia i nieistnienia Polski vide rozbiory.

  1. Ada I. mówi

   Tymczasem mamy o wiele bliżej podstawiony najświeższy „pasztet”.
   „Szczyt” w Warszawie przeciwko Iranowi”(!).
   Iranski ambasador nie wyklucza nawet zerwania stosunków Iranu z Polską…
   W „szczycie” nie będą uczestniczyć dyplomaci z większości światowych mocarstw oraz z UE…
   Polecam dwa art. na „Autonom.pl”:
   – „Będziemy ofiarami konferencji bliskowschodniej?”;
   -„UE unika konferencji w Warszawie”.
   W niezły wir wciągają nas „przyjaciele”. Oby na różne sposoby nie przyszło nam, Polakom za to zapłacić.

 5. sulka mówi

  a ja mam dla nich jedną odpowiedz – JESZU CHRYSTE KRÓLEM POLSKI

 6. sum mówi

  Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.

 7. PL mówi

  Obozy był JUDAZKÓW Z AMERYKI którzy mieli całą władzę przejętą od BANKÓW PRZEZ KOLEJE – wraz z przemysłem W Germanii – patriotów i nieugiętych Niemiaszków mordowali od 1890 roku do 1944roku O czym wy mówicie Kiedy Judenraty, getta wyjdzie cała prawda na jaw kto to organizował – witanie sowietów kwiatkami, przystępowanie do ss itd…. Muzeum POLIN na PROCHACH POLSKICH PATRIOTÓW !
  https://polskatuba.pl/watch/stopa-mp4_vaktlAplMXWkulP.html

 8. Robert mówi

  Ciekawe jakie korzenie ma obóz Auschwitz 5G?

 9. Robert B. mówi

  Od uznania świętego, bo żydowskiego, holokaustu za „apogeum historii ludzkości” to takiego czegoś tylko krok… To metodycznie wprowadzany plan żydowskiej hegemonii nad światem. Uda się im on tak, jak się udał na początku XX wieku…

 10. Bogusław Maśliński mówi

  W takich sytuacjach to odpowiedzialność spada na prezydenta, MSZ to urzędnik rządu.
  PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Art. 126.
  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.
  Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.
  Prezydent Rzeczypospolitej wykonuje swoje zadania w zakresie i na zasadach określonych w Konstytucji i ustawach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.