„Dlaczego walka o prawdę?” Jacek Międlar w Studio VTV [WIDEO]

Jacek Międlar w telewizji Studio VTV / Fot. YouTube
9

Telewizja internetowa Studio VTV opublikowała wywiad z Jackiem Międlarem. Wywiad jest nietypowy i interesujący, ponieważ redaktor nie ograniczał się do zadawania prostych pytań z zakresu polskiej polityki. Jaką rolę odgrywa prawa w życiu człowieka? Dlaczego o prawdę należy walczyć? Czy prawda nie jest źródłem politycznych sporów? Czy „nauczyciele” Kościoła katolickiego walczą o prawdę? Między innymi takie pytania zostały postawione Jackowi Międlarowi. Z całego serca zachęcamy do obejrzenia wywiadu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Książka Jacka Międlara jest dostępna na http://sklep-wprawo.pl
Wesprzyj nasz porta: http://wprawo.pl/wsparcie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Zastanawia mnie trochę pytanie pana Redaktora na końcu wywiadu – „czy nie obawia się pan że mówienie prawdy może doprowadzić do wojny”. Trochę to dziwna refleksja. Do wojny może doprowadzić tylko kłamstwo. Takim pierwszym nasuwającym mi się przykładem jest prowokacja gliwicka. Zwykłe kłamstwo że to Polacy napadli na Niemców dało Hitlerowi powód do zaatakowania naszego pięknego kraju. Przenieśmy się teraz do naszych czasów i zastanówmy się czy podłe kłamstwo nie poparte żadnymi dowodami o tym że to niby Polacy mordowali Żydów w Jedwabnem nie jest powodem do zaostrzenia stosunków między dwoma Narodami – polskim i żydowskim?

  1. Aga mówi

   „-Pewien angielski arystokrata stwierdził, że gdyby ktoś idąc ulicami Londynu, mówił napotkanym ludziom prawdę, już po przebyciu kilkuset metrów zostałby zabity.”
   Norman Finkelstein we filmie z linku poniżej walczy o to, aby prawda dotarła do ludzi.
   „-Głoszenie prawdy wymaga ogromnej odwagi”.
   Zachęcam do obejrzenia.
   https://youtu.be/ra5VYxjUOec

 2. Robert mówi

  Kłamstwo czy prawda?Onet wiadomości,,amerykański ambasador straszy,że technologii 5G Huaweia będzie można użyć do zabijania na odległość,,(Gordon Sondland dla Politico).Po pierwsze primo Prawda,po drugie primo Kłamstwo.Amerykańskie 5G będzie służyło tylko do czesania kota!PERSKIEGO!!!

  1. krzyżak mówi

   To jest tylko polityka, jeśli tylko 5G pojawi się w Polsce powinniśmy wykorzystać nową technologię w 100% aby odpowiednio się rozwinąć.

  2. Paweł mówi

   Chodziło o to, że niby będzie się można włamać do samochodu przez internet i nim sterować. W taki sposób zabić, a nie inny. Natomiast to wszystko, zależy od zabezpieczenia producentów samochodów. Teraz też mógłbyś się bać nowych technologii, np. że ktoś się włamie na konto bankowe i przeleje kasę, a jednak każdy takie konto ma i nikt się nie boi, więc poziom zagrożenia będzie taki sam, nie m się czego bać.

 3. Robert mówi

  aż nie mogę się doczekać 666G,pewnie 5G mi nie pozwoli

  1. PeS mówi

   Nie bój się, jak tylko będziesz dbał o siebie to jeszcze niejedną technologię przeżyjesz. Smogiem się powinniśmy martwić, a nie technologią, której szkodliwość nie została udowodniona.

 4. Robert mówi

  Koniec niedoli.Wszyscy będziemy chodzić skoncentrowani,w obozie pod elektronicznym nadzorem strażników syjonu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.