Roszczenia żydowskie: wniosek o rejestrację komitetu inicjatywy ustawodawczej Stop447 trafił do Sejmu

komitet inicjatywy ustawodawczej Stop447/ fot. Twitter
2

– Dzisiaj złożyliśmy 1000 podpisów pod projektem ustawy #STOP447 do Marszałek Sejmu. Czekamy na rejestrację obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i ruszamy ze zbiórką 100 tys. podpisów. Wspólnie obronimy Polskę przed grabieżą organizacji żydowskich! – poinformował we wtorek (9.10.2019) na Twitterze prezes Rot Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Dziś jako @RotyMN złożyliśmy wszelkie potrzebne dokumenty do rejestracji komitetu, który będzie zbierał podpisy pod ustawą zakazującą urzędnikom państwowym przekazywania mienia bezdziedzicznego organizacjom żydowskim. Zrobimy to! – zapewnia na Twitterze Tomasz Kalinowski.

W myśl przepisów ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli pełnomocnik komitetu zawiadamia Marszałka Sejmu o utworzeniu komitetu składając wniosek wraz z projektem ustawy podpisanym przez 1000 osób. Jeżeli zawiadomienie odpowiada warunkom określonym w ustawie, Marszałek Sejmu postanawia o przyjęciu zawiadomienia w terminie 14 dni od jego doręczenia. Po wydaniu postanowienia komitet uzyskuje osobowość prawną i może rozpocząć zbiórkę wymaganych 100 tys. podpisów pod projektem ustawy. Na zebranie tej liczby podpisów komitet ma 3 miesiące.

Po rejestracji komitetu projekt ustawy Stop447 oraz formularze do zbiórki podpisów będą dostępne na stronie  http://stop447.info

Źródło informacji: Twitter, sejm.gov.pl

Zobacz też:

Winnicki w Sejmie po angielsku: „Prezydencie Trump, nie będziemy płacić za ludobójstwo popełnione przez nazistowskie Niemcy” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zbigniew mówi

    To sa powazni ludzie a nie jakies trzpioty z PIS lub V kolumna z PO.

    Brawo!

  2. Jacenty mówi

    Co wymyślą marszałki tym razem? Oby nie jakąś Berezę Kartuską…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.