Bezczelność! Rasistowski Izrael domaga się ukarania organizatorów Marszu Niepodległości

fot. youtube
24 8 521

Trwa zmasowany atak na Marsz Niepodległości. Po skandaliczny tweecie Jesse Lehricha, byłego doradcy Hilary Clinton, który nazwał uczestników MN nazistami i po obrzydliwym artykule w Daily Mail, w którym Polacy świętujący Dzień Niepodległości zostali określeni jako faszyści i prawicowi ekstremiści, do akcji przeciw organizatorom przystąpiło izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Rzecznik MSZ Izraela Emmanuel Nahshon domaga się ukarania organizatorów Marszu Niepodległości.

– To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie – oświadczył Nahshon. – Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom.(…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany.

Nie wiemy, czego historia nauczyła Emmanuela Nahshona, ale chyba nie tego, co powinna. Na wszelki wypadek przypominamy: Organizacja Narodów Zjednoczonych uznała Izrael za państwo rasistowskie ze względu na sposób, w jaki traktuje ono swoich palestyńskich obywateli. Nie należy również zapominać o tym, że od kilku lat w Izraelu organizowane są manifestacje przeciw przyjmowaniu czarnych imigrantów z Afryki, a agresja i nienawiść Żydów wobec czarnych demonstrowana na tych manifestacjach jest porażająca. Państwo Izrael nie ma moralnego prawa do pouczania Polski na temat rasizmu i ekstremizmu!

Źródło: wPolityce, wprawo.pl

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Izraelskie MSZ zadowolone z decyzji prezydenta Dud... Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela z zadowoleniem przyjęło decyzję prezydenta Dudy o poddaniu art.55a ustawy o IPN ocenie Trybunału Konstytucyjn...
Palestyńska dziewczynka skazana na 4 m-ce więzieni... 13-letnia palestyńska dziewczynka Razan Abu Sal została skazana przez izraelski sąd wojskowy na cztery miesiące pozbawienia wolności i karę grzywny za...
Bardzo mocny list otwarty polskiego Żyda do ambasa... Janusz Simcha Sujecki to varsavianista żydowskiego pochodzenia. W 1998 roku otrzymał od ambasady Izraela dyplom „za zasługi dla ochrony zabytków kultu...
Dość tego! Narodowe Muzeum Żydów w Amsterdamie o „... Kilka dni temu informowaliśmy opinię publiczną o łgarstwach „Frankfurter Neue Press” (PRZECZYTAJ). Niemiecki dziennik pisał o „polskim obozie” w Sobib...
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. KarPa mówi

  Oni chyba żadnych imigrantów nie przyjmują, którzy nie mają żydowskiego pochodzenia. Bezczelność to ich cecha narodowa.

 2. Zbulwersowany mówi

  Izrael Izraelem, ale z Izraelem ręka w rękę idzie kościelna modernistyczna katolewica. Zdaniem piastującego stanowisko arcybiskupa – Gądeckiego hasło Polska dla Polaków jest rasistowskie. A nie słyszałem go aby cokolwiek powiedział w obronie interesów Polaków w Polsce tak aby nie musieli milionami emigrować z Polski. To co ? Dla kogo jego zdaniem ma być Polska ? Dla ufoludków ? Całkowita kompromitacja modernistycznej katolewicy. Uderz w stół, a katolewica się odezwie. Zawsze czujna. Zawsze na posterunku. A nie przeszkadza jej, że w Polsce jako jedyna chroniona jest penalizacja za antysemityzm czyli też talmudyzm, a za antykatolicyzm i antypolonizm już nie, co jest ŚWIĘTOKRADZTWEM i ekstremalnym antypolonizmem ! Moim zdaniem niewybaczalnym błędem było wpuszczanie do Chrystusowego Kościoła Świętego w olbrzymiej części fałszywych konwertytów – frankistów, których sukcesorzy niszczą Kościół od wielu dziesięcioleci od środka i zafałszowują religię katolicką ( vide świętokradczy dekret o tzw wolności religijnej, dekret o ( fałszywym ) ekumenizmie ). Jak można było wpuścić wilki w owczych skórach do owczarni ?! A swoją drogą – kiedy odtajni się aneks do raportu WSI ?!

 3. Normalny mówi

  Odwracają jak zwykle kota ogonem. To cała masa Żydów wjechała na tankach hitlerowców z jednej i tankach sowieckich z drugiej strony najeżdżając katolicką Polskę w II WŚw. To ich rodowód był w wielkim stopniu hitlerowski, bolszewicki i rasistowski. Prawda boli ! Tej prawdy już nie da się tak łatwo zakłamywać ! Dowodów historycznych na te fakty ciągle przybywa ! Kiedy wreszcie Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne, za szykanowanie Polaków za tzw. antysemityzm ?! Zbrodnie wojenne nie przedawniają się ! Kiedy wreszcie rząd Wolnej Polski będzie wzywać żydowskich antypolskich dyplomatów na dywanik ?!

 4. Constancja mówi

  Tak, oni doskonale wiedza, ze Polacy to najszlachetniejszy narod na swiecie, ale tez najbardziej wolny w swoim duchu , pomimo ciaglego zewnetrznego zniewolenia. Bo jak odkryla sw. Edyta Stein, ze tylko ten, kto zwiazuje sie z Miloscia Chrystusa jest naprawde wolny.
  W ostatnich latach duzo frrancuskich zydow ucieklo do Polski…dziwne? Wiedza doskonale, ze Polacy maja w rekach Perle i ze tutaj nic zlego sie im nie stanie. Chyba, ze sami zydzi komunisci zorganizuja jakas akcje, tak jak to bylo w Kielcach.
  Ta Perla ich drazni, nasza wielkodusznosc ich drazni, bo nigdy do niej nie dorosna, wiec zostalo im dmuchac w swoj pusty balon a w nas ciskac kamieniami…
  Sw; Edyto Stein patronko Europy…modl sie za swoj narod!

 5. Robert B. mówi

  „W ten sposób judaszyści, między innymi dzięki pieniądzom grandziarza, i propagandzie prowadzonej przez rozmaitych Michników i ich szabesgojów, realizują swoją wizję tak zwanych „gojów”, jako człekokształtnych zwierząt, które naród wybrany może, a nawet powinien traktować instrumentalnie, na kształt stada użytkowego. W tym celu Żydzi i aryjscy wyrobnicy judaszyzmu, zwalczają nacjonalizm narodów mniej wartościowych w imię żydowskiego szowinizmu.” [Stanisław Michalkiewicz]

  O co chodzi? Tradycyjnie! O żydowską władzę nad światem.

  1. Anonim mówi

   Przytoczone hasła mogłyby zostać uznane za rasistowskie jakieś 20-30 lat temu. Aktualnie, dzięki radosnej twórczości tow. Merkel, tow. Macrona et consortes z polecenia zbrodniarza i złodzieja z dwoma zaocznymi wyrokami kary śmierci żyda Sorosa, stanowią one jedynie oczywistą diagnozę rozpaczliwej sytuacji, do której doprowadzili kontynent europejski właśnie ci towarzysze, jak też jedyną racjonalną receptę na uniknięcie definitywnej klęski i ostatecznej islamizacji Europy.

 6. Ink mówi

  Žydzi i czarni to najwięksi rasiści ,tylko prawda jest ukrywana

  1. Anonim mówi

   Przypomnę, że..W 1918 po wygranej Powstania Wielkopolskiego 90% żydów z Poznania wyjechało do Berlina. W 1941 Niemcy przywieźli ich z powrotem do Litzmanstadt a potem prosto do Chełmna nad Nerem.

  2. Anonim mówi

   „”Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle „Biała Europa braterskich narodów”. „”

   Najprawdopodobniej odpowiedź państwo znają i to bardzo dobrze. Mianowicie: ŻYDZI NIE SĄ RASĄ BIAŁĄ! Jedna grupa pochodzi od Semitów, tak samo jak Arabowie a druga grupa to plemiona tureckie. Niebycie rasą białą jest jedynym wektorem który wstrzymuje tych ludzi aby stać się hegemonem na świecie. Ich szczekanie na Marsz Niepodległości, niezależnie czy po prawdzie ksenofobiczny czy nie, jest zgoła obłudne i oszukańcze. Izrael jako możliwe że jedyne państwo na świecie ma rządowe prawa które są najbardziej nacjonalistyczne ze wszystkich praw w innych państwach. Można nawet pomawiać iż od kilku lat ich niektóre prawa są dokładnie o podłożu rasistowskim. Tak więc niech się pocałują w doopę.

 7. jacek mówi

  Sanhedrynowi pomyliły się marsze w Warszawie i Kijowie!!!

 8. Anonim mówi

  A Izrael sobie może chcieć!! Izrael niech ukróci swoje faszystowskie poczynania w stosunku do Palestyny. Od Polski wara, panowie z Izraela. „Natychmiastowo” to Izrael powinien wrócić do terytorium z przed wojny siedmiodniowej i zastosować się do wszystkich rezolucji ONZ. Trudno o bardziej bezczelnych chucpiarzy jak izraelscy. Ideologie skrajne wykrzykiwane w marszu to nasz margines tymczasem nawet najgorsze transparenty swą treścią nie dorównują temu co w Izraelu jest oficjalnym ustrojem państwowym, naukami religijnymi i okupacją Palestyny nie mówiąc o urąganiu prawu międzynarodowemu przywołanemu w licznych rezolucjach ONZ dotyczących agresji Izraela. Liczne pokrzykiwania, są pełne kłamstw. Mają czelność wypominać jakieś siły „faszystowskie” w międzywojennej Polsce gdy w rzeczywistości był tylko jeden ruch jawnie nazistowski i to liczący dziesiątki tysięcy członków, a to był żydowski Betar stawiający nawet na sojusz z Hitlerem. Jego awangarda tworzyła potem terrorystyczne gangi w utworzonym po wojnie Izraelu. No proszę proszę, nie może Szechter dawać poleceń, odnośnie świętowania przez Polaków, swoich rocznic, to „polacy jerozolimscy”, wydają rozporządzenia. Czekam na reakcję warszawki, na tą jawną ingerencję, w nasze wewnętrzne sprawy.
  Ps. Żydzi uważają, że dalej, tak jak za PO&PSL, policja winna tak działać i być za to nagradzana:
  https://www.youtube.com/watch?v=jlCYUJQxW3U

 9. Anonim mówi

  To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków „faszystami”. Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:

  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

 10. Anonim mówi

  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. „Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie
  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)

  Ps..Ja nie wiem co jest takiego złego w haśle „Biała Europa braterskich narodów”. Pamiętam Elementarz z czytanką „Murzynek Bambo”, obecnie pewnie ta czytanka to pewnie mowa nienawiści. I dobrze, niech się boją Polskich Narodowców!!! W przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!!! My wiemy, że młody chłopak mówiący o kolorze skóry miał na myśli nachodźców Apokalipsy Islamskiej, których nie chcemy w Polsce!!! Tak się składa, że przeważnie mają ciemną karnację. No i czego tu się wstydzić? Niebawem Jewropejska Unia stanie się kalifatem i skończymy jak ten śmierdzący twór, jak z tego bagna nie wypełzniemy. Europa od tysiącleci była kolebką białego człowieka, to skąd się bierze ta rasistowska nagonka na białych. Czyżby czarni, to jakiś gatunek nadludzi i mają panować na wszystkich kontynentach i niszczyć narody. To bezwartościowa dzicz, która niczego nie stworzyła i żyje tylko z dokonań białego człowieka, tak jak inne rasy i tej prawdy nie da się zakrzyczeć poprawnością polityczną. Ten balonik niebawem pęknie i poleje się morze krwi, idiotów pozbawionych rozumu i wyzutych z moralności. To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej ! To właśnie lewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod. Minister Jaki się zdemaskował ?! Nie przeszkadzało mu to, że medialna żydokomuna bezczelnie i jak się okazuje bezkarnie nazywała manifestujących wartości polskie, patriotyczne i katolickie Polaków „faszystami”. Co to, to nie. Ale przeszkadzało mu coś innego:
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119771-Patryk-Jaki-po-Marszu-Niepodleglosci-Tymi-haslami-powinna-zajac-sie-prokuratura.html

  Przytoczone hasła mogłyby zostać uznane za rasistowskie jakieś 20-30 lat temu. Aktualnie, dzięki radosnej twórczości tow. Merkel, tow. Macrona et consortes stanowią one jedynie oczywistą diagnozę rozpaczliwej sytuacji, do której doprowadzili kontynent europejski właśnie ci towarzysze, jak też jedyną racjonalną receptę na uniknięcie definitywnej klęski i ostatecznej islamizacji Europy. Pan Patryk Jaki, lepiej niech nie rżnie świętszego od papieża, bo już i tam świętości zostały pogrzebane. Mnie się to hasło bardzo podoba. Bycie antysyjonistą to obowiązek każdego człowieka. Lichwa, światowe sponsorowanie terroryzmu, terroryzm medialny, wojny, 911. Precz z holokaustowym terroryzmem! Jakieś głupoty pieprzą nawiedzeni ludkowie.

 11. Constancja mówi

  Synagoga szatana
  Dyskurs Jezusa z zydami: W Ewangelii sw. Jana Jezus neguje ich twierdzenia, ze sa uczniami Mojzesza, w rozdziale V mowi; nie mniemajcie jednak, ze to ja was oskarze przed Ojcem. Waszym oskarzycielem jest Mojzesz, w ktorym pokladacie nadzieje. Gdybyscie jednak uwierzyli Mojzeszowi, to byscie i Mnie uwierzyli. O Mnie bowiem on pisal. Jezeli jednak jego pismom nie wierzycie, jakzez moim slowom bedziecie wierzyc?
  Na obraze ze strony Jezusa odpowiadaja: jestesmy potomkami Abrahama, czyli jego nasieniem i dlatego zostaniemy zbawieni.
  Jezus jednak zmienia termin nasienie na slowo dzieci: gdybyscie byli dziecmi Abrahama, to byscie pelnili czyny Abrahama.
  Z chwila, kiedy Jezus odmawia zydom prawa do zbawienia z racji dziedziczonego DNA roznice staja sie nie do pogodzenia, a przemoc nieuchronna. Narasta w nich zlosc. Jezus jeszcze dolewa oliwy do ognia i podaje w watpliwosc calosc ich dziedzictwa i pochodzenia: gdybyscie byli dziecmi Abrahama to byscie pelnili czyny Abrahama. Teraz usilujecie mnie zabic, czlowieka, ktory wam powiedzial prawde uslyszana u Boga. Tego Abraham nie czynil.
  Oni znowu krzycza: mysmy sie nie urodzili z nierzadu.
  Rowniez i tym razem jednak biologia nie ma tu nic do rzeczy. Dziecie Boze poznaje sie nie dzieki DNA ani nasieniu, ale po jego uczynkach.
  Jezus napomina ich: gdyby Bog byl waszym Ojcem, to i Mnie byscie milowali. Wy macie diabla za ojca i chcecie spelniac pozadania waszego ojca.
  Odtracenie przez zydow statusu dzieci na rzecz koncepcji opartej na DNA postrzega sie jako fundament przyszlych ideologii rasistowskich od nasizmu po syjonizm.
  Odrzucenie Chrystusa nierozerwalnie laczy sie z akceptacja Barabasza zeloty, czyli dokonaniem wyboru, ktory przekladal zyda rewolucjoniste nad cierpiacego Chrystusa.
  Odrzucajac Chrystusa, wybierajac rewolucje, zapoczatkowali lancuch wydarzen, ktory doprowadzil do masakry w Masadzie i do jeszcze wiekszych tragedii…

 12. Robert mówi

  Zlewać baranów,nie nasza to rzecz,nasza rzecz,naszą robić rzecz w sile przeciwko takim baranom.Z parchem juz tak jest,nigdy nie wiesz gdzie i z czym wyskoczy.

 13. Spostrzegawczy mówi

  Żydzi to ostatnia nacja, której wolno wobec Polaków czegokolwiek żądać. Faktycznie kolaborowali i z hitlerowcami i z sowietami i z banderowcami przeciwko Polsce , masowo mordowali z zimną krwią naszych przodków, a teraz okupują Polskę i chcą nam nadal narzucać barbarzyńskie zwyczaje, obyczaje i antywartości . Brawo polska młodzież ! Brawo młodzi, świadomi katolicy ! Wspólnie stopniowo wyzwolimy Polskę od lucyferian !

 14. Anonim mówi

  Włoscy żydzi w związku z Marszem piszą:
  .
  „Mrożący krew w żyłach orszak”, „Na moście zawieszony był napis ‚Módlcie się za holokaust muzułmanów'”.

  «Neofaszyści stwierdzali w telewizji: „Należy wygonić żydów ze stanowisk zarządzania”».

  «Protest przeciwko Marszowi był znikomy».

  Israele, la richiesta a Varsavia: “Intervenga con gli estremisti”

  http://moked.it/blog/2017/11/13/israele-la-richiesta-varsavia-intervenga-gli-estremisti/

 15. Anonim mówi

  Zarówno żydem (czyli wyznawcą judaizmu) jak i żydem (czyli członkiem narodu żydowskiego) może zostać absolutnie każdy człowiek, niezależnie od przynależności narodowej, etnicznej, rasy, płci, wyznawanej religii i tożsamości kulturowej. To, że człowiek stający się poprzez konwersję wyznawcą judaizmu (czyli religii żydów) zostaje automatycznie żydem (czyli przyjmuje również narodowość żydowską), wynika z faktu, że w tradycji żydowskiej te dwie sprawy są trwale powiązane i tożsame. Jeżeli np. Polinezyjczyk zamieszka w Irlandii i przyjmie wiarę katolicką – będzie Polinezyjczykiem-katolikiem (ale – rzecz jasna – nie Irlandczykiem). Jeśli jednak Polinezyjczyk (mieszkający gdziekolwiek) dokona konwersji na judaizm, nie będzie Polinezyjczykiem wyznającym judaizm, ale po prostu żydem i innych żydów będzie obowiązywał wobec niego nakaz (micwa „pozytywna”) „miłowania konwertytów” (Dewarim/Ks. Powtórzonego Prawa 10:19).

  http://www.fzp.net.pl/judaizm/kto-moze-zostac-zydem

 16. Anonim mówi

  https://wpolityce.pl/polityka/366820-prezydent-duda-nie-ma-w-naszym-kraju-miejsca-i-zgody-na-ksenofobie-chorobliwy-nacjonalizm-i-antysemityzm-wideo

  Czy to, że żona jest żydowskim potomkiem, której tatuś układał „wiersze dla Agatki” szkalujące złych Polaków ma wpływ na zapatrywanie człowieka w pałacu prezydenckim a Polacy powinni być filosemitami? Czy asfalt może być Polakiem? Nie! Nie może! Polbruk też nie! Polak to Polak. To Białas! Ale każdemu wolno być polskim patriotą, nawet fioletowym choojom w myckach. Tusk dla negatywnego przykładu ma obywatelstwo polskie, a nie jest Polakiem! Szanse na to, że ktoś wychowany na Talmudzie będzie dobrym Polakiem są mniej niż zero. Jeśli sądzisz, że może być inaczej proszę mi wskazać żyda będącego członkiem ochotniczej straży pożarnej u gojów. Jakieś 4 lata temu zrobiłem akcję aby kogoś takiego znaleźć. Sięgałem także do materiałów archiwalnych. Nic z tego. Żyd ma gojowi szkodzić i jest to przez nich nakaz religijny i to nakaz sankcjonowany groźbą użycia gumowego przedłużacza Talmudu. Wiem, tolerancja to wspaniała cecha, ale kończy się tak jak kończą wszystkie narody, które tę parchatą rasę wpuszczają do siebie. Sto lat i pozostają zgliszcza. Tolerancja i wielokulturowość są między innymi przyczyną klęski Polski w 1939 roku i nie tylko wtedy. Śp. prof. Wolniewicz był Polakiem żydowskiego pochodzenia, to tylko chlubny wyjątek, co prawda, strażakiem nie był..No to dodałbym jeszcze Tuwima.

 17. Ayax mówi

  Im bardziej ktoś mi każe kochać , tym bardziej nienawidze go…dobra próbowałem pisać jakiś mądry komentarz dalej ale streszcze się: należy zgazowac polski węgiel, wówczas uniezależnimy się od gazu z Rosji, za 500mln zł mamy technologie zapewniająca niezależność energetyczna na 100 lat, to nie jest żaden fejk. I jak najszybciej zrobić broń nuklearną czy tam atomową. A później wręczyć ambasadorowi Izraela skierowanie do Oświęcimia 🙂 chyba ze zabierze swoją dupę z tego kraju razem ze świta

 18. Matka polka mówi

  Żydostwo to najbardziej zakłamany, rasistowski i nienawistny naród świata. Chcą rządzić całym światem, opanowali wszystkie rządy Europy,żeby okraść, zniewolić i zniszczyć wszystkie narody. Dostają szału widząc takie wielkie narodowe manifestacje jak MN, uświadamiając sobie jednocześnie, że poszczególne narody , ich wiara oraz wartości są b. trudne do obalenia. Dlatego tak plują na prawdziwych polskich patriotów.
  Uciekajmy się nieustannie do Boga, siostry i bracia Polacy i prośmy Go o ratunek dla nas i Ojczyzny. Módlmy się tak – ” Przed Twe ołtarze zanosim błaganie: Polskę od Żydów racz uwolnić, Panie!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close