OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu. Podziękowania i komentarz w sprawie zamieszek

32

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW MARSZU WIELKIEJ POLSKI NIEPODLEGŁEJ

Dziękujemy wszystkim Polakom za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu (11 listopada 2017), w którym – wbrew zaniżanym statystykom przez Gazetę Wyborczą i jej podobnym mediom – wzięło udział niemal pięć tysięcy osób. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania i z tego powodu jesteśmy niezwykle szczęśliwi. Gorąco wierzymy, że w przyszłym roku, podczas obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu weźmie udział przynajmniej dwa razy więcej osób. Dziękujemy za piękne, wzruszające przemówienia. Nasze podziękowania kierujemy zwłaszcza na ręce 12-letniego chłopca, który przed kilkutysięcznym tłumem zapewnił, że „ukochanej Ojczyzny nigdy nie zdradzi”. Dziękujemy Jaydzie Fransen, która podkreśliła, że „kocha Polskę i Polaków” oraz powiedziała coś. co nigdy nie przechodzi politykom prze gardło, że „brytyjski rząd okrył cały brytyjski naród hańbą, gdy zdradził Polaków w czasach II wojny światowej”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy za udział i współorganizację marszu kibicom Śląska Wrocław. Dziękujemy za to, że mimo zapowiedzi środowisk pseudo-demokratycznych i lewicowych o ich planowanej agresji na Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, w marszu liczny udział wzięły rodziny z dziećmi oraz osoby starsze. Podczas konferencji prasowej zapewniliśmy: „Każde dziecko, osoba starsza i manifestant uczestniczący w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej przejdzie przez miasto bezpiecznie”. Dotrzymaliśmy słowa! Mając w pamięci wydarzenia z Marszów Niepodległości w latach 2011-2013, gdy środowiska lewicowe rzucały w manifestantów kamieniami, w wyniku czego ucierpiały dzieci i osoby starsze, znając opieszałość policji oraz widząc agresywną grupę m.in. Obywateli RP, którzy przechowują w sobie wielkie pokłady nienawiści do patriotów i narodowców, jako strażnicy marszu zareagowaliśmy od razu, dzięki czemu nikt z legalnie manifestujących nie ucierpiał.

W tym miejscu dziękujemy tym, którzy obronili rodziny z dziećmi, osoby starsze i wszystkich manifestujących. Dziękujemy, że dzięki natychmiastowej interwencji, naszego gościa Jaydy Fransen z Britain First nie dosięgła lewacka nienawiść.

Pełna i pozbawiona kłamstw relacja wideo z Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu oraz zapis wszystkich przemówień już niebawem na kanale Youtube eMisjaTV.

W imieniu organizatorów Marszu Wielkiej Polski Niepodległej

Jacek Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dominik lat 20 mówi

  Szanowny Panie Jacku!!! SNie wiem jak się zwracać czy Proszę Księdza czy per Pan.. Proszę serdecznie o jak najszybsze!!! umieszczenie w sieci panskiej pieknej, wczorajszej przemowy na rynku!!! Będę ją puszczać dzieciom!!! 🙂 Miałem ten zaszczyt stać w pierwszym rzedzie, przez moment obok Księdza gdy prosił o zrobienie miejsca na autokar. heh! 🙂 Widząć Pańskie zaangażowanie czułem prawdziwą dumę.. Stojąc obok pana przez moment czułem dume!!!!! Ma Pan wielką moc..!! Prosze mi wierzyc na slowo… Hehe serdecznie pozdrawiam!!! Trwajmy w Polskości!!! PS: To ja wznieciłem.. – Jacek Międlar!! Jacek Międlar!! hehe! ;)

 2. Gosia mówi

  Dziękuję za Marsz, zabrakło mi tylko pieśni patriotycznych „Bogurodzicy „i „Roty”,z takimi pieśniami z tysiąca gardeł to by nas dopiero poniosło!

 3. Spostrzegawczy mówi

  Panie Jacku ! W w.w. tekście jest błąd. Zamiast żadne dziecko powinno być każde dziecko !
  A w Warszawie dominowały hasła : My chcemy Boga ! ; Bóg, honor, Ojczyzna ! ; Nie islamska, nie semicka, tylko Polska katolicka ! ; Polska – biało-czerwoni !

  1. M. mówi

   Przecież ma rację. Takie hasła nie mają nic wspólnego z patriotyzmem. Zresztą sami organizatorzy się od tego odcięli, biorąc w obronę normalną zdecydowaną większość uczestników.

  2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   To właśnie lwewaccy naziści nazywają patriotów faszystami. Lewacy sami są faszystami, bo używają faszystowskich metod.

  3. test24 mówi

   Co do haseł o białej Europie, to się zgadzam, są rasistowskie. Co do tego transparentu, że islam jest koniem trojańskiem, to się nie zgadzam i myślę, że Pan Jaki tego hasła również nie uważa za rasistowskie, bo już od 5 lat wiadomo, że islam jest tu ściągany, żeby zniszczyć chrześcijaństwo i rozpętać wojnę. Nawet nie mam nic do muzułmanów jako takich, bo każdy chce godnego życia i to nie jest ich wina, że są bronią w rękach lewaków.

  4. test24 mówi

   Także ten baner w artykule odnośny islamu jest zwykłą manipulacją, bo w treści artykułu nie pada nic o islamie. Kolejną manipulacją jest przytoczenie haseł i sugerowanie, że są rasistowskie: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „Bóg, honor i ojczyzna”, „Polski przemysł w polskich rękach”, „Naszą drogą nacjonalizm”, „Precz z lewactwem”, „Polska katolicka, nie laicka”, „Cześć i chwała bohaterom, biało-czerwone barwy niezwyciężone” – nie ma tu nic rasistowskiego, ani niestosownego. Chyba, że ktoś jest tak głupi (w domyśle lewak), że na siłę przyczepi się do żartobliwego „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” odnoszącego się do symbolów komunizmu.

 4. Roman mówi

  Dziekujemy Ks.Jakowi za trwanie w Polskosci i Patrjotyzmie,za ktore ponosi nie sluszna nagonke przez okupantow ktorzy niszcza na wszystkie sposoby w dalszym ciegu cymbalow na naszej Ojczyznie.Zydostwo jest bardzo przebiegle i chytre itd.Musimy byc razem i z Bogiem,bo inaczej nie mamy szans istnienia jak np.Palestyna.

 5. Constancja mówi

  dzieki Waldemar, nareszcie wysluchalam przemowienia ks. Jacka.

  Wspaniale, mocne , bardzo mocne przemowienie! Z takimi ludzmi jak Ty ks. Jacku Polska ma szanse nie zginac w lewackich muzulmanskich oparach i niech Bog ma Ciebie w Swojej opiece.

  1. Constancja mówi

   Jayda Fransen brawo! Anglia , Francja, Niemcy, Skandynawia…etc to juz jest dno kompletne, ci ludzie ida szeroka droga na zatracenie… Jayda, dla Boga jednak nie ma nic niemozliwego, moze bedziesz jak
   Joanna d’Arc, trzymaj sie tylko mocno Krzyza i Bog zwyciezy!

   p.s; dziekuje jeszcze raz Waldemarowi za wstawienie tych przemowien, dla mnie dodajacych mi otuchy na tej pustyni moralnej.

  1. Przebiśnieg mówi

   Rzeczywiście ! Tak może przemawiać jedynie Wielki Polski Patriota i broniący wartości chrześcijańskich Katolik ! Brawo !!! Na te słowa Polacy czekali od co najmniej kilkudziesięciu lat !!! Dość okupacji Polski i dość zniewalania i upokarzania Polaków a także dość „strusiawiania” Świętego Kościoła Chrystusowego !!!

  2. Spostrzegawczy mówi

   Serce rośnie słuchając tak wspaniałej mowy Jacka Międlara ! Idzie młode pokolenie, które poprowadzi Polskę a może i cały świat do wolności, a Polaków i innych ludzi dobrej woli wyzwoli z niewolniczych kajdan, podstępnie i zbrodniczo narzuconych ! Może także i „dwużydziany” się przebudzą ?!

  3. Zbulwersowany mówi

   Wspaniałe, wzorcowe przemówienie Jacka Międlara ! NIedługo będą je odtwarzać w polskich szkołach, na polskich uczelniach, w polskich mediach – jak je wszystkie Polacy odzyskają !

 6. Zbulwersowany mówi

  Kiedy Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania i reparacje za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne a także za szkalowanie Polaków za tzw antysemityzm ?! Polacy nie zrezygnują z tych jakże zasadnych rekompensat !

 7. Anonim mówi

  MSZ Izraela krytykuje Marsz Niepodległości. „Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. MSZ Izraela nazwało „niebezpiecznym” sobotni Marsz Niepodległości w Warszawie i odnotowało, że zorganizowały go „elementy ekstremistyczne i rasistowskie”. Rzecznik resortu wyraził nadzieję, że organizatorzy zostaną ukarani przez polskie władze. To marsz niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie oświadczył rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela Emmanuel Nahshon, którego słowa przytoczyła w niedzielę włoska agencja prasowa Ansa. Dodał: Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. (…) Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany podkreślił.

  https://wpolityce.pl/swiat/366690-msz-izraela-krytykuje-marsz-niepodleglosci-niebezpieczny-zorganizowany-przez-elementy-ekstremistyczne-i-rasistowskie

  (pod tym artykułem komentarze zablokowane, pytanie dlaczego?)

  Ps..No i czego tu się wstydzić? To przejaw mikromanii, o której wczoraj mówił Prezes Jarosław Kaczyński. Będziemy nieść hasła jakie chcemy i zapraszać kogo chcemy. Jak widać mass-media są w łapach żydowskich rasistów ! Kraje chrześcijańskie są opanowane przez żydowską mafię ! Jedynie Węgry, Rosja i Białoruś są praktycznie wolne od mafii żydowskiej !

  1. Ada mówi

   Aż z Izraela wyrażają ufność, że polskie władze podejmą działania przeciwko organizatorom…..”niebezpiecznego”…….., a dla nas pięknego, pokojowego, patriotycznego POLSKIEGO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI.
   My jesteśmy u siebie!!!
   Nie obchodzimy uroczystości na tle nienawiści, a na tle UMIŁOWANIA NASZEJ ODWIECZNEJ OJCZYZNY – POLSKI!
   OJCZYZNY NASZYCH PRZODKÓW, PRAPRZODKÓW I PRAPRAPRA……..PRZODKÓW!
   Nie atakujemy czyichś uroczystości, nawet niepolskich w POLSCE…..
   W dniu tak niezwykłej dla nas uroczystości Polacy posługują się historyczną i aktualną prawdą i nikt nam tego nie ma prawa zabronić!
   Dlaczego inne kraje nie wtrącają się napastliwie, a nawet ich przedstawiciele lub delegacje uczestniczą przyjaznie w naszym POLSKIM ŚWIĘCIE 11.LISTOPADA każdego roku,
   – A IZRAEL zawsze jako jedyny występuje z pozycji krytykanta, apelującego niejednokrotnie
   UFNIE
   do… naszych władz o ukaranie nas za normalne, ludzkie, patriotyczne postawy?
   To już jest nie do strawienia.
   Warto by się jednak zastanowić i podjąć próbę/y –
   JAK TO DZIAŁA W DRUGĄ STRONĘ!

  2. Anonim mówi

   To kwik żydolewackich neonazistów tak rodzimych jak i tych z zagranicy. Tak należy nazywać i tak traktować te organizacje żydolewackie jako neonazistowskie. Żydolewakom już rozum odbiera, nie mogą się pogodzić, że żadnych zamieszek ze strony uczestników Marszu Niepodległości nie było, to żydolewacy wymyślają różne kłamliwe historyjki o wszelkich zamieszkach które się nie odbyły, posiłkując się obrazami z marszów za PO/PSL. Marsz Niepodległości to marsz polskich patriotów, a nie faszystów jak żydolewacy celowo pomawiają prawdziwych Polaków. Żydolewacy rodzimi jak i zagraniczni dostają furii, że Marsz Niepodległości odbył się pokojowo.

  3. Anonim mówi

   Żydzi to ostatnia nacja, której wolno wobec Polaków czegokolwiek żądać. Faktycznie kolaborowali i z hitlerowcami i z sowietami i z banderowcami przeciwko Polsce , masowo mordowali z zimną krwią naszych przodków, a teraz okupują Polskę i chcą nam nadal narzucać barbarzyńskie zwyczaje, obyczaje i antywartości. Brawo polska młodzież ! Brawo młodzi, świadomi katolicy ! Wspólnie stopniowo wyzwolimy Polskę od lucyferian !

  4. Anonim mówi

   Zarówno żydem (czyli wyznawcą judaizmu) jak i żydem (czyli członkiem narodu żydowskiego) może zostać absolutnie każdy człowiek, niezależnie od przynależności narodowej, etnicznej, rasy, płci, wyznawanej religii i tożsamości kulturowej. To, że człowiek stający się poprzez konwersję wyznawcą judaizmu (czyli religii żydów) zostaje automatycznie żydem (czyli przyjmuje również narodowość żydowską), wynika z faktu, że w tradycji żydowskiej te dwie sprawy są trwale powiązane i tożsame. Jeżeli np. Polinezyjczyk zamieszka w Irlandii i przyjmie wiarę katolicką – będzie Polinezyjczykiem-katolikiem (ale – rzecz jasna – nie Irlandczykiem). Jeśli jednak Polinezyjczyk (mieszkający gdziekolwiek) dokona konwersji na judaizm, nie będzie Polinezyjczykiem wyznającym judaizm, ale po prostu żydem i innych żydów będzie obowiązywał wobec niego nakaz (micwa „pozytywna”) „miłowania konwertytów” (Dewarim/Ks. Powtórzonego Prawa 10:19).

   http://www.fzp.net.pl/judaizm/kto-moze-zostac-zydem

 8. alka mówi

  Na tym marszu było wielu obcokrajowców, którzy kochają Polskę z Jaydą Fransen na czele. Nikomu się nic nie stało, była życzliwa rodzinna atmosfera, były rodziny z dziećmi; swego czasu rozmawiałam z jednym Anglikiem, który twierdzi, ze on się z Polski nie ruszy, bo właśnie nasze społeczeństwo jest jeszcze w miarę normalne i nietknięte polityczną poprawnością i może zapewnić przyszłość swojej rodzinie. Polsko, tak trzymaj, podnoś się z kolan, trzymaj głowę wysoko i dumnie, bo masz być z czego dumna. Nie daj się zwodzić, i okłamywać, nie naśladuj błędów zachodnich państw. Żeby szanować inne narody goszczące w Polsce , najpierw sami Polacy, a potem szanowni goście musza Ją, Polskę , swój Dom, tymczasowy, lub stały- szanować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.