Żydzi kłamią bez opamiętania! Wizna, Jedwabne, powstanie w getcie… Masz inne zdanie – zostaniesz oskarżony o „negacjonizm” [WIDEO]

9

Żydowska polityka historyczna oparta jest na kłamstwie i antypolonizmie. Żydzi dowiedli tego w kwestii Jedwabnego, Wizny, a teraz dowodzą w sprawie powstania w getcie warszawskim. Co przerażające, za nie wpisanie się w kłamliwą narrację, można usłyszeć zarzuty „negacji holokaustu”, jak w moim przypadku uczyniła prokurator Małgorzata Szymańska z Prokuratury Rejonowej Wrocław-Stare Miasto (przeczytaj).

OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj i obejrzyj:

„Jedwabne zaczęło się w Wiźnie!” Żydzi zostali rozstrzelani przez Niemców. Są relacje świadków i niezbite dowody, mimo to J. Międlara oskarżono o… „negację holokaustu” [WIDEO ]

Jamniki – policja żydowska w getcie warszawskim [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Za te kłamstwa jest odpowiedzialny nasz polski rząd. (żydofile, kryptożydy, szabesgoje, cały Rydzyk i kler katolicki) włazi żydom do d..y !!!

 2. robert mówi

  1-Uwolnić białe narody spod wpływów żydowskich – rozmowa z dr. Wiliamem Pierce’em. 2-Masakra w Deir Yassin – zbrodnia syjonistycznych morderców. 3-Dr Antoni Dragan: Tajemnice Marka Edelmana. | nacjonalista.pl

 3. Michał Woźniak mówi

  Jacku, ty masz zarzuty za wzywanie do „ostatecznego rozwiązania” w kwestii Żydów. Nawet słabo intelogentny człowiek zrozumie, o co chodzi. Nie ściemniaj czytelników, że za mówienie o Jedwabnem itp. Nikt nie każe za, nawet kontrowersyjne, teksty o Jedwabnem.

  1. Jacek Międlar mówi

   Chłopcze, nie opowiadaj bajek. Mam 4 akty oskarżenia, w tym za to o czym mowa w filmie. Akt oskarżenia o którym mówię został postawiony w tym roku przez prokurator Małgorzatę Szymańską. Idź wypisywać brednie gdzie indziej lamusie. Za to o czym piszesz aktu oskarżenia nie mam, bo nie ja jestem autorem tekstu, do którego nawiązujesz. Zwijaj się.

  2. j-da mówi

   Jak wam chłopie przed wojną było, na pewno nie Wożniak? Chyba wiesz co zrobiono z dr Dariuszem Ratajczakiem, który tylko zacytował kilku badaczy co do wyników niemieckigo zmniejszenia populacji żydów wschodnio-europejskich, zmniejszenia uzgodnionego z wielką finansjerą żydowską

  3. Jacek Międlar mówi

   Woźniak to tylko jego pseudonim. To troll, który permanetnie zmienia IP oraz adres e-mail i bez przerwy SPAM-uje. Najpewniej to internetowy frustrat, który poza klikaniem w sieci i opowiadaniem poprawnych politycznie bzdur i zwykłych łgarstw, nie ma nic innego do roboty.

  4. maciek mowi . mówi

   ” Wozniak ” ty zydoska kanalio polsko-jezyczna , wont od szlachetnego Polaka jakim jest Pan Jacek Miedlar .
   Pamietaj draniu czasy sie zmienia I jak mi sie nadarzy okzaja odplace wam judasze za dokonywane
   zbrodnia na Naszym Polskim Narodzie oraz na moich bliskich , nie bedzxie milosierdzia to ci draniu
   moge zapewnic !

 4. ROMAN mówi

  ale przecież, nigdzie nie ma zapisanej, urzędowej, prawnej definicji holokaustu i kłamstwa oświęcimskiego…
  ostatnio, jak zapytałem, ŻIH odpowiedział mi, że pierwszy raz spotykają się z takim pytaniem, i nie ma kto mi na to odpowiedzieć .
  We wnioskach norymberskich, i w ustawie o IPN, jest mowa o zbrodniach nazistowskich…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.