Żydowskie roszczenia finansowe wobec Polski przy udziale USA. Żydzi ponad polskim prawem? – J. Międlar

Fot. Youtube.pl
16


TEKST: https://wprawo.pl/2017/12/15/kongres-usa-przyjal-ustawe-wspierajaca-gigantyczne-zydowskie-roszczenia-finansowe-wobec-polski/
PETYCJA: http://citizengo.org/pl/131947-delegalizacja-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowskich-i-ksenofobicznych
——-
WSPARCIE FINANSOWE: http://paypal.me/jacekmiedlar
https://wprawo.pl/wsparcie
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep

POZOSTAŁE FILMY NA VIMEO.COM/JACEKMIEDLAR, NA WPRAWO.PL, na tym kanale z zainstalowaną wtyczką ZMIENIAJĄCĄ IP NA IP ZAGRANICZNE lub na http://cda.pl/Jacek_Miedlar

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ditu mówi

  Pominąłeś Jacku najważniejszy fakt , że pomordowani Żydzi byli polskimi obywatelami , co według prawa rzymskiego obowiązującego w Polsce i całym cywilizowanym świecie daje państwu wyłączność do pozostawionego bezpotomnie majątku własnych obywateli .

  1. michu mówi

   Kto tam będzie jakby co przejmował się pr. rzymskim. Liczy się siła i wpływy, a pretekst jakiś zawsze można znaleźć 🙂

  2. Marian Wiącek mówi

   W tym momencie pozostaje olać prawo rzymskie i każdego kto ma jakieś nieuzasadnione roszczenia wobec Polski to walić prosto w ryj na różne sposoby to wyrażając!

 2. michu mówi

  Kto wie czy różne nacje i organizacje pogrywają z nami dlatego że, wiedzą, że my za bardzo kierujemy się emocjami a nie konkretami. Np 60 (ponad) tyś przejdzie się w marszu i to są emocje, 60 tyś starci pracę bo zlikwidują przemysł futrzarski i to są konkrety. Prezydent zaprzyjaźnionego państwa powie nam parę ciepłych słów (czy tam inny Danels) i pełni emocji będziemy się cieszyć, przejdzie ustawa o której mowa w USA i to są konkrety. Od 89 r. mamy orła w koronie itp., ale żaden ze zdrajców nie tylko nie został osądzony, ale jeszcze często ma niezłą emeryturę. Będziemy wykrzykiwać hasła palić znicze itp., a postkomuna (szeroko pojęta) robi sobie z tego tyle co muzułmanie z kwiatków namalowanych na asfalcie.

  1. michu mówi

   Dodam, że wszyscy na świecie (z poważnych ludzi) o tym wiedzą, że tacy jesteśmy.

 3. Robert B. mówi

  Poznaj Żyda, a zostaniesz antysemitą. Wszędzie gdzie tylko się pojawią, są znienawidzeni. A potem jest jeden wielki ryk: Ratujcie nas! Palcem w bucie nie kiwnę. Musiałbym chyba zgłupieć. Pięknym za nadobne.

 4. Robert mówi

  Zaczęło się.Jedyna dobra myśl jaka mi się nasówa,odbierając mienie w Polsce,płaczacym pokrzywdzonym,min.panu Morawieckiemu beda pomagać naciskajac na Niemcy w wypłacie reparacji dla naszego kraju przez Niemcy,to mozliwy scenariusz wspólnych kolacji z J Danielsem,czy jak tam sie wabi.Jedyny sposób na tych krwiopijców to bogacenie sie indywidualnych Polaków,wiec nie nalezy odwracać sie od Rosji,Chin.Jest jeszcze jedna opcja,tzw.cud gospodarczy jaki nam szykuje wspomniany premier i zarobki przecietnego Polaka zbliżone do poziomu średniego Europejczyka spowoduja w narodzie samozadowolenie i obojętność na sprawy nie związane z własną dupą,podobna do tej na zachodzie,Francji,Włoszech,u Merkel.Wtedy witamy braci muzułmanskich,utrzymujemy zawsze biednych bezdomnych żydów itd.

 5. Normalny mówi

  .Panie Jacku ! Niestety, z całym szacunkiem, ale powiela Pan kardynalny błąd wielu światłych Polaków i przyjmuje Pan w relacjach polsko-żydowskich narrację żydowską, która ogniskuje się na pytaniu, ile Polacy są rzekomo winni Żydom z tytułu ich roszczeń – uroszczeń. To jest odwracanie kota ogonem ! Temat powinien być postawiony całkowicie inaczej : Ile to Żydzi są winni Polakom z tytułu długich, choć jakże dla nas, Polaków, tragicznych relacji żydowsko-polskich. Żeby nie być gołosłownym to powołam się na cytat z książki najwybitniejszego obecnego historyka, acz całkowicie i świadomie przemilczanego, Henryka Pająka pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” Wydawnictwo Retro A.D. 2016, a dotyczącego jednego z bardzo wielu ważnych elementów tych katastrofalnych dla Polaków relacji :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 milionów Polaków… Czy kiedykolwiek pomyśleliście o skali tego ludobójstwa Słowian, głównie Rosjan i Polaków… Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego…. Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku”.
  Sprawa dotyczy więc jednego okresu, ale jakże wielowątkowego z historii żydostwa i Polski. Jeśli wyliczymy, jeśli w ogóle życie ludzkie może być przeliczane na pieniądze, wartość jednego człowieka na 1 milion USD, a taki przelicznik jest w świecie obecnie ogólnie przyjęty, to wychodzi nam , jedynie z tytułu wytracenia Polaków przez Żydów, na podstawie w.w. dowodu w sprawie, kwota 10 bilionów USD ( nie mylić z miliardami ! ). A nie uwzględnia się tu zastępstwa pokoleniowego. Przecież wielu z tych wytraconych mogłoby mieć jeszcze dzieci, wnuki i prawnuki.
  Jeśli do tego dodamy kolosalne straty materialne i terytorialne Polski i Polaków, to wychodzą astronomiczne kwoty, w wyniku spłacenia których Polska stałaby się najbogatszym krajem świata. A poruszamy jedynie jeden wątek z jednego stulecia tych relacji, wiedząc, że były one wielowiekowe, a najgłośniejszymi i haniebnymi początkami były handle polskimi niewolnikami przez żydowskich kupców, co też wymaga wystawienia rachunków, jak też wielowiekowa gościna, ratująca im życie, na naszej ziemi olbrzymiej społeczności żydowskiej, przepędzanej powrozami, pasami skórzanymi, procami, kamieniami i innymi wszelkimi możliwymi utensyliami z innych krajów.
  Nie zapominajmy także, że Żydzi wprawdzie pozbawieni swojej państwowości ale cały czas mieli i mają swoją prawną reprezentację jak choćby Waad, sanhedryn, Gaonate, kahały i to MY, Polacy powinniśmy jak najszybciej od nich zażądać zapłaty wielobilionowych reparacji i odszkodowań i non-stop, w dzień i w nocy żądać ich spłaty. A więc przywróćmy wreszcie normalność w tych zasadniczych kwestiach i zacznijmy wystawiać rachunki Żydom !

  1. goj mówi

   Dzięki za cynk o ciekawej książce 🙂 Naczytałem się ostatnio, jak to Żydzi rozdzierali polskie flagi i robili sobie z nich czerwone opaski, witali ruskie tanki i jak mordowali i okradali Polaków po przyłączeniu się do NKWD. Zamiast się z nimi cackać, to trzeba im w końcu wystawić rachunek za „gościnę” w Polsce.

  2. Spostrzegawczy mówi

   Też nie mogę się doczekać dokładnego wyliczenia odszkodowań i reparacji, jakie Żydzi muszą wypłacić i Polakom i Polsce !

  3. michu mówi

   Jasne będzie można to sobie powiesić na ścianie. Nawet obramować.

  4. Zbulwersowany mówi

   Argumentacja jest zasadna, słuszna i historycznie uzasadniona. „Przyjdzie kryska na Matyska !”

 6. Przebiśnieg mówi

  Powielane jest hasło w stylu : ” Łapaj złodzieja ” – wszystkim wiadomo kto tak krzyczy !

 7. Krzysztof mówi

  A dlaczego my nie wystąpimy (oficjalnie, na arenie międzynarodowej) do żydków o zwrot pieniędzy, które nam ukradli? Przecież okradli nas na bajońskie sumy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.