Żydowskie kłamstwa przeciw Polakom to stały element gry. Międlar u Mossakowskiego o książce „Polska w cieniu żydostwa” [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
6

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Jacka Międlara z Rafałem Mossakowskim w Centrum Edukacyjnym Polska. Jednym z tematów była książka „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”, która już jest zwalczana przez Facebook. Za wpis na jej temat i pokazanie okładki konto administratora strony Jacka Międlara zostało zbanowane na dwa miesiące.

ZOBACZ: Dwumiesięczny ban od Facebooka za wpis o książce „Polska w cieniu żydostwa”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Wskazuję w tej książce na szereg kłamstw i manipulacji, których Żydzi dopuszczają się od wieków wobec państwa polskiego. Przez wieki stosowano taką metodę, znaną dzisiaj, judeo fake newsy, czyli kłamstwa przeciwko Polakom, które są fabrykowane na arenie międzynarodowej, żeby podważyć naszą wiarygodność, obrzydzić Polskę wobec innych krajów – mówi Międlar i jako przykład podaje żydowskie ataki na powstające państwo polskie.

– Żydzi chcieli autonomii narodowej równocześnie opluwając nas w zagranicznej prasie, której szeregi zagranicznych korespondentów zasilali w dużej mierze. Tak jak Żydzi zachowywali się wtedy wobec państwa polskiego, tak zachowują się i dzisiaj – podkreśla Międlar. Wskazuje, że różnica polega na tym, iż w dwudziestoleciu międzywojennym polska dyplomacja potrafiła postawić się Żydom, a dziś słyszymy od władz RP, że Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego. Książka dostępna w sklepie internetowym TUTAJ.

Zobacz też:

Jacek Międlar uniewinniony! Sąd oddalił zarzut pochwalania zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  17’34” Niestety, MO we Wrocławiu inaczej traktuje ludzi kroczących za żydowską ulicznicą.

 2. Mateusz mówi

  Mam tę książkę z autografem Autora. Bardzo ciekawa, polecam z całego serca!

 3. W K mówi

  Jestem Julka z Hitlerjugend, kocham Żydów, zwalczam Dudę. Czemu zwalczam, ktoś zapyta, przecież zrobił nam Chanuka? Bo nikt mnie tak nie zachwyca, jak żydowska ulicznica. Talmud uczy mnie, jak żyć, prócz Talmudu nie chcę nic. Nie chcę dzieci, ani pracy, lepiej gojów rozkułaczyć. Też dostanę kamienicę, po czym wyjdę na ulicę. Potem wszystko będzie dobrze, ten Żyd poprze, tamten poprze. Najważniejsze mieć w pamięci, kim jest goj i jak go gnębić.

  1. W K mówi

   korekta: Najważniejsze to pamiętać, kim jest goj i jak go nękać.

  2. Tolek mówi

   Bredzisz

  3. Boguslaw mówi

   O Tolek!
   To swietnie, ze cie tu mamy!
   Mozesz nam wszystkim podpowiedziec, gdzie jest PRAWDA!
   Super! Dziekuje Ci, o BLYSKOTLIWY TOLEK!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.