Żydowska loża B’na B’rith żąda 2 lat więzienia dla Jacka Międlara za „zakamuflowaną mowę nienawiści” [WIDEO]

Fot. wRealu24
12

Jacek Międlar był dzisiaj (28.06.2022 r.) gościem redaktora Krzysztofa Lecha Łukszy z telewizji internetowej wRealu24. Było kilka tematów rozmowy. Jednym z nich był proces z oskarżenia żydowskiej loży B’nai B’rith, tej którą w 1938 roku zdelegalizował Prezydent RP Ignacy Mościcki, a reaktywował Prezydent RP Lech Kaczyński. Żydzi żądają od sądu dwóch lat więzienia dla red. naczelnego wPrawo.pl. Za co?

– 23.06.2022 odbyła się ostatnia rozprawa z subsydiarnego aktu oskarżenia autorstwa żydowskiej loży B’nai B’rith – na Facebook’u komentował sprawę Jacek Międlar. – Zostałem przez nich oskarżony m.in. za cytowanie Talmudu, Jezusa (Łk 11,29), hasło „Polska antybanderowska”, wskazanie, że niedoszła szefowa American Jewish Committee na warszawskim lotnisku ukradła kosmetyki za ponad 1,6 tys. złotych i potępianie nienawiści wynikającej z doktryny Talmudu. Tak, krótko mówiąc oskarżono mnie za to, że śmiałem skrytykować ksenofobiczne ustępy rzekomo świętej księgi oraz wspomniałem o złodziejce, która miała piastować kierownicze stanowisko w AJC. Prokuratura, w oparciu o opinie biegłego, dwukrotnie umorzyła postępowanie, ale Żydzi postanowili wnieść subsydiarny akt oskarżenia. Na moje oko na prawników wydali kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z zeznań członka loży B’nai B’rith wywnioskowałem, że ich nienawiść (tak to odbieram) do mnie jest podyktowana m.in. opublikowaniem książki „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Tym bardziej zachęcam Państwa do lektury. Historia jest nauczycielką życia. I na koniec smaczek. Podczas rozprawy oskarżyciele podnosili także (musi ich to bardzo boleć), że wspieracie mnie Państwo w bataliach sądowych. Jak widać, niektórzy to lubią patrzeć innym do sakiewki . To że mnie wspieracie ich zdaniem także ma być powodem dlaczego mam ponieść tak wysoką karę za opinie i przytaczanie faktów. A ja Wam raz jeszcze dziękuję za wsparcie na pomoc prawną, gdyż w tym postępowaniu moi prawnicy byli opłaceni niemal w 100% dzięki Waszej szczodrobliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Fragment protokołu rozprawy
Fragment protokołu rozprawy

W rozmowie z Krzysztofem Lechem Łukszą, Jacek Międlar odpowiedział także na pytania od widzów. Poruszano tematy personalnych przepychanek inicjowanych przez L. Żebrowskiego oraz wątpliwości rodzących się wokół działań Roberta Bąkiewicz, Michała Jelonka i Mediów Narodowych.

Przeczytaj także:

„W Niedzielę Wielkanocną siedzieliśmy w krzakach a banderowcy z widłami szukali ludzi.” Wspomnienia Janiny Bergiel, świadka ukraińskiego ludobójstwa na Polakach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr mówi

  Mógł Mościcki, więc Panie Duda czas odkupić wojny za ten POLIN I zlikwidować ta lożę ponownie i raz na zawsze. Masoni wszyscy won!

 2. Adam mówi

  największą winę w tym całym żydowskim rozpychaniu się w Polsce, naszej Polaków Polsce, jest Lech Kaczyński !!, Który nie dość, że po chamsku zakazał dokończenia ekshumacji w Jedwabnem, które zamknęłoby mordy wszystkich żydów na Świecie, a z grossa zrobiłoby żydowskiego kłamcę i niewiarygodnego pseudo histeryka. Który szukał sam sponsorów i zezwolił na budowę na kościach pomordowanych Polaków w KL Warschaw, tej żydowskiej antypolskiej szczujni zwanej muzeum polin, to jeszcze reaktywował, zdelegalizowaną przez prawdziwego Polaka patriotę, prezydenta Mościckiego, żydowską lożę masońską B’nai B’rith. Kaczyński powinien być usunięty z wszystkich nazw ulic i skwerów w Polsce, bo jego nazwisko budzi zbyt wiele kontrowersji !!

 3. AntyPO✡PiS mówi

  Niestety to jest pokłosie nie przeprowadzenia NORYMBERGI dla komunistycznych 👹 zbrodniarzy z PZPR, SB i WSW/WSI po 1990 roku. I teraz ich resortowe pomioty i żydokomuna panoszą się w Polsce.

  Najwyższa pora na wprowadzenie programu CELA + KONFISKATA mienia dla komuchów z PZPR, SB i WSI, którzy uwłaszczyli się na mieniu państwowym po 1990!

 4. Mirosław mówi

  Racja ale zrobili to we dwóch, jak zawsze w konsultacji i ustaleniach z bratem

 5. Kwal mówi

  Zgadzam się Panem Panie Adamie w zupełności. Dodał bym tylko od siebie, że Lech Kaczyński powinien być usunięty w Wawelu za czyny wymienione przez Pana. Z Wawelu powinien zostać usunięty też szubrawiec żyd Piłsudski vel Selman oraz plujący na Polskę a uchodzący za wielkiego polaka i patriotę żyd Czesław Miłosz.

 6. Martyna mówi

  Kurcze. Czemu Polacy muszą się tak kłócić. Lubię Leszka Żebrowskiego i Jacka Międlara. Dlaczego oni się kłócą? Czemu to ma służyć?

 7. Dumny Polak mówi

  Faktycznie, to niepojete, aby tacy przekle,ci zwyrodnialcy z jakiejs bydlecej agentury diabla, chciala ukladac Polska Rzeczywistosc i ustalac, ze Prawda i Dobro, mialaby byc karane wiezieniem!!!

  Przeciez sam ten fakt, jest juz wystarczajacym warunkiem, aby tych skurwieli przemielic na mieso dla psow!
  Cierpie okropnie, ze Jacku musisz sie takim gownem zajmowac, placac ponizeniem, cennym czasem, forsa i LUDZKA GODNOSCIA!
  Nie pamietam tych prawnych formul, ale zawsze dotad dalo sie anulowac takie niewyobrazalne skandale, poslugujac sie brakiem obiektywizmu, lub oczywista tendencyjnoscia sedziego!

  Przeciez taka kanalia nie jest zadnym sedzia, tylko zwykla sprzedajna kupa gowna!

  Takie wyroki nalezy natychmiast wrzucic do kibla i dobrze splukac woda, a wydajacego go palanta, natychmiast pozbawic pracy i puscic boso na ulice!

  Gdzie tutaj mialby byc spelniony warunek bezstronnosci, jakoby sprawiedliwych orzeczen sadu!!!

  Hanba, hanba i po trzykroc HANBA!

  „Wszystkie rece na poklad”, wszystkie dostepne kanaly, niezalezna prasa, zdjecia, adresy sedziego, nazwiska przewodniczacego sadu, wszystko, co moze ich wszystkich skompromitowac, takze inne, kompromitujace orzeczenia innych osob, w innych przypadkach!
  Jacku! Glowa do gory, nie daj sie zamiesc, jak jakis smiec, tym kanaliom pod lozko!
  Ty masz swoja wartosc i godnosc i zadna satanistyczna ku…wa, ani ich smierdzaca grupa, Ci tego nie zabierze!
  Moze z tego punktu widzenia, Pan Bog podpowie Ci odpowiednia, metode kontrdzialania!
  Sam bede Go o to natychmiast , prosil!

 8. verizanus mówi

  Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że Jacek Międlar ma sytuację sakramentalną unormowaną. Znowu może żyć w łasce uświęcającej. To bardzo ważne.

 9. 777 mówi

  Dlaczego piszecie loża, a nie satanistyczna loża?

 10. George mówi

  To się po prostu w głowie nie mieści! Jakaś żydowska banda, zdelegalizowana w II RP za działanie przeciw państwu polskiemu, a reaktywowana w Polsce przez wyjątkowego szkodnika Lecha Kaczyńskiego (na nasze szczęście już nieboszczyka) domaga się ukarania polskiego patrioty Jacka Międlara! Co się stało z naszą ojczyzną? Co się stało z Polakami? Gdzie głosy oburzenia? Zatraciliśmy instynkt samozachowawczy czy co? Należy zdelegalizować B’ni B’rith! To jest polska racja stanu!

 11. Hammurabi mówi

  @George
  Żeby cokolwiek się zmieniło w tym kraju konieczne są do spełnienia pewne warunki. Chodzi o przebudzenie społeczne a właściwie nagły niepohamowany wybuch świadomości, wiedzy, powrót do zasad, do sprawiedliwości i honoru, co zaskutkowć musiałoby rąbaniem skostniałych przez wiele dekad układów i dosyć wielką ilością wiórów które by się musiały posypać przy okazji.
  Brak przemożnej opieki ze strony aparatu przymusu i wymiaru „sprawiedliwości”, brak kłamstw sianych przez „czwartą władzę” która świadoma nieuniknionej kary za kłamstwa uziemiłoby dzisiejszych jawnych i ukrytych zdrajców, skompromitowanych i nieusuwalnych sukinsynów i hochsztaplerów.
  Inaczej mówiąc żeby cokolwiek się zmieniło konieczna jest rewolucja a tej bez ofiar jeszcze nie było.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.