Przewodzi Chanuce w sejmie i tłumaczy zbrodnie na Palestyńczykach: „Nie ma bardziej humanistycznego wojska i polityki niż ma Izrael” [WIDEO]

Rabin Szalom Dow Ber Stamble
19

Bardziej humanistycznego wojska i polityki, jak Izrael ma, nie ma na świecie – pytany o Strefę Gazy twierdzi rabin Szalom Dow Ber Stambler, przewodniczący Chabad Lubawicz w Polsce, a zarazem przewodniczący chanukowego zgromadzenia w sejmie.

Rabin Szalom Dow Ber Stambler gościł w czwartek w RMF24 w audycji prowadzonej przez Roberta Mazurka, który w ubiegłym tygodniu gościł innego żyda Lejba Fogelmana. Sprawę jego skandalicznych wypowiedzi usprawiedliwiających zbrodnie izraelskich żołnierzy opisywaliśmy TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ben Stambler w Polsce jest popularny z żenującej wypowiedzi o Żydach Niemcom sprzedających Żydów w czasie II wojny światowej: „Nie wim, to nie przechodzi do żadna rubryka”. Jest także przewodniczącym chanukowych rytuałów odprawianych w sejmie.

W rozmowie z rabinem Mazurek poruszył kwestię trwającej w Strefie Gazy wojny pomiędzy Izraelem a Hamasem. Przypomnijmy, że izraelscy żołnierze wymordowali już kilkadziesiąt tysięcy palestyńskich cywilów zamieszkujących Strefę Gazy, m.in. zrzucając bomby na obiekty cywilne takie jak domy dla uchodźców.
Jesteśmy bombardowani strasznymi obrazami z Gazy, gdzie giną niewinni Palestyńczycy również, gdzie giną dzieci palestyńskie. To są obrazy, które w normalnym człowieku wywołują przerażenie, nie wiem jak to nazwać – powiedział dziennikarz.
Na pewno, włącznie we mnie – zgodził się szef Chabad-Lubawicz. – Każdy człowiek, który tam cierpi, to nie sprawia nikomu żadnej pociechy, natomiast w krótki sposób to powiem: bardziej humanistycznego wojska i polityki, jak Izrael ma, nie ma na świecie. Tego pan nie spotka na świecie.
To kontrowersyjna teza – zwrócił uwagę prowadzący.
Ja panu powiem. Bardzo prosto. Nawet w szkole u dzieci, jak się kłócą, jeżeli ktoś wymyśla kogoś atakować, on nie informuje go, on po prostu to robi. Tam [W Strefie Gazy – red.] tyle procedur, żeby poinformować sąsiadów, żeby wyszli z budynku, żeby wyszli z dzielnicy, żeby poszli do drugiej strony, nic podobnego do tego – powiedział Szalom Dow Ber Stambler. Dodał, żeby należy pamiętać, że „to, co było robione 7 października, to była zło dla zła”. W dalszej części rozmowy Żyd próbował przekonywać, że informacje na temat żydowskich zbrodni na Palestyńczykach są przekłamywane.
Trochę świat zaczyna otwierać swoje oczy i rozumie, z czym mamy tutaj do czynienia i też rozumie, że jeżeli nie pozwolimy Izraelowi robić tej roboty, to będzie temat bardzo bliski do domów wszystkich ludzi na całym świecie. (…) Sama wojna jest taka, że nie ma ataków na bezbronnych ludzi, to jest nieprawda. To jest po prostu nieprawda. Błagają u nich, dają im kwitki i różne ogłoszenia: proszę wyjść, bo zaraz będziemy tam atakować. Nie ma wojska, które robi takie rzeczy, proszę zrozumieć – powiedział. – Proszę zrozumieć, że dlatego, że my jesteśmy tak delikatni, dlatego mamy tyle ofiar wśród naszego wojska. Wczoraj zginęło 10 bardzo ważnych i wysokich rangą oficerów, tylko dlatego że jesteśmy tak delikatni.

Zastanawiamy się, czy można osiągnąć jeszcze wyższy poziom fałszu i obłudy?

Artykuł z 2 listopada 2023, a mordy na Palestyńczykach cały czas trwają:

Od początku wojny zamordowali 8,5 tysiąca Palestyńczyków, z czego dwie trzecie to kobiety i dzieci

Kup i przeczytaj:

Przeczytaj także:

J. Matysiak z USA: Izrael, strefa Gazy, strefa śmierci

Wicepremier Belgii żąda nałożenia sankcji na Izrael. “Nie możemy odwracać wzroku, gdy w Gazie codziennie zabijane są dzieci”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Michu. mówi

  Co za łajdak! TAK trywializować wielkie żydowskie zbrodnie na Palestyńczykach. Taki człowiek jest honorowany w polskim sejmie. To przykre.

 2. Krzysztof mówi

  Dwóch żydów obrzuca polskiego patriotę Pana G, Brauna błotem . Jesteście mośki w Polsce nie w oSSraelu i macie nas szanować i podporządkować się polskiemu prawu i władzom tym polskim ni złożonym z mieszańców czy przybłędów . Pan Braun dobrze zrobił jest u siebie w domu i nie ma miejsca na żydowskie gusła . Następnym razem jak wam przyjdzie do głowy ponowne zapalanie tych świec to zaprosimy arabów , konkretnie Palestyńczyków , których mordujecie na potęgę , aby i oni mogli zapalić swoje świece w intencji uwolnienia się od terroryzmu i zamordyzmu , jaki im zgotowaliście po 1948 roku do chwili obecnej !

 3. Marian mówi

  Patrzec na takiego dddiabla–dostaje gęsiej skóry….. Niech zapamiętają sa …t y l k o gośćmi …w NASZEJ… POLAKÓW Ojczyźnie POLSCE!!

 4. Jaś mówi

  A nasze władze, razem z zabójcami Palestyńczyków, palą świeczki chanukowe dziękując Bogu między innymi za „oddanie niekoszernych w ręce koszernych”. Jest to więc de facto święto ścisłych podziałów i nie ma nic wspólnego z tolerancją, ani miłością do bliźniego. Przypominam, że w znaczeniu biblijnym bliźni to każdy człowiek. Natomiast w znaczeniu talmudycznym goje (niekoszerni) to zwierzęta pociągowe, które mają służyć żydom.

 5. Shadow mówi

  No i co, jakaś kurwa żydowska cenzuruje? Nie zdążyłam zakończyć teksty, a już mi zginął. Niech was pasożydy szlag trafi tu i teraz.Pasożydom i upaińcom, też pasożytniczym mówię won.

 6. Rafał mówi

  Przynajmniej wyszło szydło z worka. Kto ma oczy- zobaczył, kto ma uszy- usłyszał jak bardzo zwasalizowane są nasze tzw „elity”, jak pleni się żydofilstwo, jak obłudne jest lewactwo domagające się zdjecia symboli jednej religii a czczące symbole innej, jakim hipokrytą jest Hołownia płaczący nad konstytucją łamaną przez PiS, a sam łamiący i prawo i konstytucję, jak na kiwnięcie palcem jakiegoś icka zgodnie skaczą na zadnich łapkach prezydent, premier, marszałek sejmu, posłowie, biskupi, sprzedajne dziennikarskie gnidy z me(r)diów głównego ścieku- i wielu, wielu innych….. ” A my, co rusz to przed kimś kolejnym na kolanach….. i my, na byle słowo na tylne stajem łapki”- pisane w 2011 roku- NIC się nie zmieniło!!!

 7. z-k mówi

  Bezczelny, faszystowski sukinsyn. Tacy już nami rządzą i będą coraz ważniejsi.

 8. Dumny Polak mówi

  Nie bylbym w stanie otworzyc tego filmu i podobnie, jak po odbiorze informacji telewizyjnej, czulbym sie wewnetrznie zatruty przez te wypowiedzi DEMONA!
  Kiedys angazowalem moj czas i energie, aby sie zastanawiac, jak, takiego ” inaczej myslacego” jakos ogarnac, aby budowac „wspolny most”.
  Owszem, dla kogos, komu chcialbym ufac i bylby dla mnie w jakikolwiek wartosciowy, ale nie dla tego parszywego agenta demona!
  Po nim nie spodziewam sie absolutnie nic godnego sluchania!

  Oni i tak wkrotce, za swoje bydlece barbazynstwo, zostana w pien wycieci, gdyz zagrazaja dalszemu istnieniu zycia na ziemi!
  Swiadomie dziobac kijem w swiezym, smierdzacym GOWNIE i tym samym sprawiac, zeby jeszcze bardziej smierdzialo?
  O, nie, dziekuje, szkoda mojego czasu i mojej ENERGII MILOSCI, ktora teraz tak trudno wypracowac i zachowac!

  DEMONY DO GOTUJACEJ SIE SMOLY, a nie do MOJEJ POLSKI!!!!

 9. Kvkbk b mówi

  Czy tylko ja czuję wstręt jak widzę i słyszę wypowiedzi tego plemienia żmijowego?

 10. Grzegorz mówi

  Pani doktoł Magdalena nie miała maski na twarzy, to karygodne, mogła kogoś zarazić.
  Nawet nie mają żyda mówiącego po polsku. Czy obrzędy święta kanibali też będziemy obchodzić?
  Dlaczego musimy obchodzić chanukę? Bo wszyscy obchodzą i zamknij dziób i więcej nie pytaj Mazurek, bo polecisz z hukiem.

 11. Jaś mówi

  To się w żadna rubryka nie mieści, by jakaś sekta tańczyła i bełkotała przy świeczkach w sejmie. Pan Braun zgasił bo się paliły i zagrażały zadymieniu sejmu. BRAWO PANIE BRAUN!!!!!

 12. Duduś mówi

  Takich zarządców polskojęzyczne bydło wybiera od 1989 roku. Nieprzerwanie. Brawo !

 13. Hammurabi mówi

  To naprawdę przerażające, jak „nie żydzi” lekceważą spryt i inteligencję Żydów.
  Pamiętajcie młodzi gniewni, że żadnego wroga nie wolno lekceważyć nawet jak legnie pokonany!
  Nie wolno, bo jeśli sami z nim przegracie to kim się staniecie?
  To, co się dzieje nie jest dziełem przypadku. To nie loteria. To konsekwentnie realizowany od pokoleń plan. Przykładowo w listopadzie 1884 roku w Katowicach miało miejsce zebranie delegatów Ruchu Miłośników Syjonu, znanego pod nazwą Chowewej Syjon, na którym podjęto decyzję m.in. o założeniu nowych osad żydowskich w Palestynie. Jej konsekwencją było powstanie w 1948 roku tworu o nazwie Izrael.
  Dziś podobne spotkania takich „miłośników” odbywają się regularnie i owi „miłośnicy” już nawet się z tym nie kryją pewni swego.
  Zasoby są niewyczerpalne, media sądy i parlamenty na skinienie. Jednak by to osiągnąć poświęcono wiele. Podejrzewam, że nawet te miliony „niepotrzebnej” biedoty, dziś zamienianej w bogatych krezusów po których istnieje „bezspadkowe” mienie do „zagospodarowania”.

 14. Przepowiednia mówi

  Cierpliwie czekam na zmiażdżenie tej głowy węża.

 15. klioes vel pislamista mówi

  Gaśnicza pobudka

  Czy się obrzeza ksiądz Lemański!?
  Bo Ryś (kardynał) czuje „wstyd
  Za ten postępek huligański!”
  I ja też czuję się jak Żyd…

  Bowiem – „szaleństwo posła Brauna!” –
  Gaśnica w Sejmie poszła w ruch…
  Zamiast hanuki, jakby sauna;
  Białawy (rasistowski!!!) „duch”.

  Proszek gaśniczy zgasił świece
  Piękne, jak program TVN.
  Znów, by zapalić je, polecę!
  Wpadłszy w ekumeniczny sen:

  Czy ktoś w nim w tenisistkę mierzy?
  W ambasadora któż by pluł?!
  W tym śnie opłatek do wieczerzy
  Dzieląc, wzruszenie każdy czuł…

  Choinka stoi. Jest w… knesecie.
  A przy niej katolicki ksiądz.
  Nie lecą w jego stronę śmiecie,
  Ni bije go pejsaty brzdąc.

  Nie w śnie, a w prawdzie wyzwolenie.
  Dlatego, Panie Pośle Braun,
  Dziękuję za to przebudzenie,
  Gaśnicą, coś w Adwencie dał!

 16. fajera mówi

  ja ani Pan ich nie zapraszaliśmy, nie chcę i nie życzę sobie takich „gości”

 17. anonim mówi

  Obleśny brzuchaty parch. Z tej załganej facjaty aż bije talmudyczna nienawiść do gojów. Największą głupotą Piastów było zapraszanie do Polski tego nienawistnego, przerotnego i zbrodniczego plemienia. Przez swoją pychę i szowinizm nigdy nie chcieli żyć w harmonii z ludnością gospodarza. Gdziekowiek się pojawiali, to zaraz zaczeli niszczyć kulturę gospodarzy. To anomalia gatunku ludzkiego zasługująca na wieczne potępienie.

 18. klioes vel pislamista mówi

  Postępowa obrona happeningu gaśniczego

  Grzegorz Braun – prawda to niestety! –
  Pomylił cel dla happeningu.
  Zamiast, jak czynią to kobiety,
  Wziąć jakiś kościół za cel ringu,
  Lub mszę zakłócić postępowo –
  Straszne! – wymówić trudno słowo:
  Zgasił artysta ten… MENORĘ!!!
  W obronę jednak ciut go biorę.

  Artysta ten jest reżyserem.
  Prawda, powinien film nakręcić,
  O tym, że katol jest frajerem,
  Skoro go Kościół może nęcić.
  (Swym anty-vitro, zakazami,
  Walką z aborcją… Wiecie sami:
  Potrzeba zachęt dla Nergali.
  Dobry jest ten, kto Biblię pali!)

  To wszystko prawda. Miast hanukę
  Zakłócać, wyreżyserować
  Powinien mądrą tę naukę:
  „Katoli trzeba opiłować,
  Krzyże usunąć!“ Doskonale
  Byłoby spalić krzyże… Ale,
  To oznaczałoby… EMISJĘ!!!
  Czas więc pochwalić w Sejmie scysję.

  Braun zgasił ogień i dwutlenku
  Źródło usunął!… Wziął proszkową
  Gaśnicę w dłonie i bez lęku
  Stworzył poświatę wnet… TĘCZOWĄ!
  (A Robcio Biedroń i Krzych Śmiszek
  Mogli świec złomki wziąć do kiszek.)
  Wiarę oddzielił Braun od państwa!
  To akt więc nie był huligaństwa.

  ;-)))

  (wierszyk do rozpowszechniania,
  autor: klioes vel pislamista)

 19. bolo mówi

  mazurek, gnoju zabieraj tego swojego parszywego gnoja i obydwaj wynocha jak najdalej od NASZEJ POLSKI. Pejsaty baran twierdzi ,że POLacy go popierali,oczywiście klamie ,bo każdy prawdziwy POLAK brzydzi się żydowską zarazą

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.