Zdrajca Polski! Michał Boni TW “Znak” dziękuje za szykany wobec Polski i powołuje się na dziedzictwo “Solidarności”

Michał Boni / Fot. Twitter
8

W godzinach przedpołudniowych zakończyła się wyczekiwana przez polskich polityków oraz media debata komisji ds. wolności obywatelskiej, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych z udziałem wiceszefa Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem, który niczym Leonid Breżniew groził Polsce i zapewniał, że nam “nie odpuści”. Za interwencje i antypolonizm Timmermansa dziękował dzisiaj eurodeputowany z ramienia Platformy Obywatelskiej Michał Boni, kiedyś Tajny Współpracownik Służb Bezpieczeństwa o pseudonimie “Znak”.

Solidarność Wałęsy przyniosła Polce wolność, niepodległość i demokrację. Dziś rządzący zawłaszczają hasło solidarności, ale tak naprawdę niszczą polską wolność i solidarność. Wyrzucają Polskę z Europy i podważają fundamenty demokracji – na początku powiedział TW “Znak”, z jednej strony wycierając sobie gębę dziedzictwem “Solidarności”, z drugiej stając w obronie Lecha Wałęsy, który podobnie jak on, współpracował ze Służbami Bezpieczeństwa pod pseudonimem “Bolek”.

Dziękuję panu, panie przewodniczący Timmermans, za pańską cierpliwą gotowość do dialogu z rządem Polski, obiektywną ocenę systemowego zagrożenia praworządności w Polsce jaką Pan przedstawia w imieniu całej Komisji Europejskiej – płaszczył się Michał Boni. Nie jest pan sam, co już dzisiaj było powiedziane. Są z panem miliony Polaków, którzy myślą podobnie i te dziesiątki tysięcy, które wyszły na ulice w lipcu tego roku, także mnóstwo młodych ludzi, w obronie konstytucji, niezależności sądownictwa, niezawisłości sędziów w pięknych akcjach łańcucha światła, ale też odważnie w dziesiątkach małych miejscowości – pierwszą część przemówienia zakończył Michał Boni, czym zadeklarował Timmermansowi, że teren Rzeczpospolitej wciąż zamieszkują “miliony” zmanipulowanych obywateli czy farbowanych lisów, którzy pod płaszczykiem walki o demokrację domagają się stopniowego odbierania suwerenności naszemu państwu. Następnie Boni zadał pytanie, zarazem domagając się nałożenia na Polskę sankcji.

PRZECZYTAJ: Timmermans kopiuje Breżniewa: „Wykorzystamy każdy instrument!”. Wtóruje mu Michał Boni! Debata o praworządności w Polsce

Jak przy ciągłym odrzucaniu przez rząd Polski zaleceń komisji wyobraża pan sobie dalsze procedowanie w oparciu o artykuł 7. punkt 1. w sprawach, które dotyczą zniszczenia niezależności Trybunały Konstytucyjnego, co skutkuje niemożnością dokonywania kontroli zgodności polskich przepisów z konstytucją? – brzmiało pierwsze pytanie. Jak skomentuje pan główną linię ataku polskiego MSZ w ostatnim liście do komisji, gdzie podważa się kompetencje komisji europejskiej do upominania się o zasady praworządności w danym kraju? – zapytał Boni.

W kolejnym pytaniu, już niemalże bezpośrednio, Boni dopomina się, by sprawa “polskiej praworządności” została skierowana do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, który niczym wierchuszka KPZR, miałby surowo ukarać nasz kraj.

Czy w świetle stanowiska rządu polskiego komisja podejmie kroki kierując sprawę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości jak to zostało zapowiedziane w celu doprowadzenia do usunięcia naruszenia prawa polegającego na braku zgodności z prawem unijnym rozwiązań dotyczących niezależności sądów i niezawisłości sędziów? – brzmiało ostatnie pytanie Michała Boniego.

Na koniec był już klasyczny festiwal hipokryzji człowieka, który w okresie okupacji Polski przez komunistów, donosił na pracowników RKW „Mazowsze”.

W czasach budowania solidarności i w czasach walki o solidarność krzyczeliśmy na ulicach powiedział TW “Znak – “nie ma wolności bez solidarności”, dziś krzyczymy “nie ma wolności bez praworządności” – zakończył odczyt Michał Boni.

Czy to nie absurdalne, że kolejny komunistyczny aparatczyk, żerując na niewiedzy cudzoziemców, powołuje się na dziedzictwo Solidarności, a nawet wyciera nim sobie gębę? Czy dziękowanie Fransowi Timmermansowi za szykanowanie naszej ojczyzny nie jest zdradą państwa polskiego, którego interesy powinien reprezentować?

Eurodeputowany z ramienia PO już raz został spoliczkowany przez posła Janusza Korwina-Mikkego. Czas, by za antypolską działalność, polska opinia publiczna wymierzyła mu symboliczny drugi policzek, ale tym razem z otwartej pięści.

Źródło: Facebook.pl/wprawoPOLSKA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Uważam, że w Polsce Polacy powinni przeprowadzić weryfikację obywatelstwa polskiego. Pozostałoby nas może tylko kilka milionów, ale moglibyśmy więcej zrobić niż razem z tzw. tubylcami czy jawnymi wrogami Polski ( wg klasyka) . Choć tzw. tubylcy raczej nie powinni być zawadą w czasach pokoju.

  1. test24 mówi

   Zgadzam się! Poza niesłusznie nadanym obywatelstwem i znajomości podstaw języka polskiego, nic ich z Polakami nie łączy. Zweryfikować obywatelstwo i nadać nakaz opuszczenia terytorium Polski. Niech sobie żydki krzyczą w Izraelu, ruskie pieskie w Rosji, a niemiecki pieski w Niemczech!

 2. janek mówi

  Eeeeee tam, zaraz ZDRAJCA. Przecież to tylko zwykły żyd, który należy przecież do RASY panów i któremu goje mają służyć…..

 3. Jarek mówi

  dokładnie – co to za zdrajca to tylko chazarska świnia udająca Polaka. Tak na prawdę to szczytem jego marzeń powinno być czyszczenie jęzorem butów potomkom lechickich wojów a nie niszczenie i sprzedawanie kraju który goście jego i jego współplemieńców. Powinno się uzależnić obywatelstwo od kwesti DNA i po kłopocie

 4. car mówi

  Zastanawiam się kto w Polsce na takiego Boni głosuje w wyborach….

  1. cap mówi

   to proste na takie sprzedajne dziwki jak boni z krzaków, głosują inni sprzedawczyki.

 5. Krzysztof mówi

  Tacy ludzie powinni byc rozliczeni z przeszlosci i pozbawieni czynnego prawa wyborczego.
  To skandal. To wstyd. Kto ich wybiera? Przecierz ktos na nich glosuje (bo nie ma na kogo?)
  Trzeba ich pozbawic prawa do stawania w wyborach. Proponuje powolanie nadzwyczajnej komisji pod przewodnictwem Ministra Patryka Jakiego do spraw weryfikacj czlonkow PE z ramienia polskich partii politycznych pod katem ich przeszlosci i postawy obywatelskiej jako Polakow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern