Uroki multi-kulti! Czarny mężczyzna molestuje i poniża białą policjantkę. Jej kolega nie reaguje. VIDEO

fot. twitter
19

Obrazek z Londynu: uśmiechnięty czarny młodzian seksualnie molestuje i poniża białą policjantkę. Jej kolega nie reaguje. Zajęty jest zakładaniem czapki i kamizelki, podczas gdy funkcjonariuszka przyciśnięta do ogrodzenia cierpliwie znosi wyczyny ubawionego chłopaka.

A teraz pytanie: czy wyrażenie dezaprobaty dla zachowania tego czarnego młodzieńca jest dopuszczalne, czy też krytyka zostanie uznana za przejaw rasizmu? I co byłoby, gdyby biały chłopak zachował się w ten sposób wobec czarnej policjantki? Byłaby nagonka medialna? Byłby wrzask o białej supremacji? Byłyby manifestacje w obronie uciskanej czarnej mniejszości? Tak, byłoby to wszystko. A w zaistniałej sytuacji nie ma nic. Cisza. Ewentualnie usłyszymy, że to był żart i fajna zabawa, podczas Notting Hill Carnival.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  No uroki, uroki…
  Polscy migranci mają w tym swój „udział”.

  W nocy z 14 na 15 sierpnia doszło do awantury; powodem jego agresji były zastrzeżenia co do sposobu postępowania 20-letniej partnerki. Można powiedzieć, że awantura była rozłożona w czasie, eskalacja przemocy nastąpiła ok. godziny 2.00. Wówczas to doszło do pozbawienia kobiety życia przez uduszenie – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.
  – Nad ranem podejrzany zdecydował się ukryć zwłoki w wersalce; nie miał pewności, czy ofiara nie żyje. Zakrył usta, związał ciało i schował w wersalce, następnie na wersalkę, w której znajdowała się kobieta, położył kolejną wersalkę i fotel – dodał.
  W czasie awantury, do której doszło z 14 na 15 sierpnia, w mieszkaniu wynajmowanym przez matkę Artura W. najprawdopodobniej znajdował się 2,5-letni syn jego partnerki. Dziecko mogło widzieć ciało zamordowanej matki, a nawet samo zabójstwo.
  – Chłopiec trafił obecnie do ojca i znajduje się poza Łodzią. Dziecko zostało otoczone opieką psychologiczną; jego zachowania mogą wskazywać, że co najmniej widział ciało swojej matki – podkreślił Kopania.

  Policja ustaliła, że Artur W. pod innym nazwiskiem w 2011 roku został skazany w Wielkiej Brytanii na cztery lata więzienia za gwałt. Z kolei w 2015 roku w Niemczech usłyszał wyrok za uszkodzenie ciała.

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-08-30/mial-udusic-dziewczyne-i-schowac-zwloki-w-wersalce-potem-uciekl-dzis-go-przesluchaja-jako-podejrzanego/

 2. M. mówi

  Wyskoki polskich bandytów w UK spowodowały wzrost przestępstw z nienawiści wobec normalnie postępujących Polaków żyjących tam. Taki sam mechanizm jest w przypadku uchodźców. Ofiary wojny obrywają od „prawdziwych patriotów” za mały % degeneratów.

  1. Dziq mówi

   Ty chyba głupi jesteś, brak slow

  2. test24 mówi

   Warto dodać, że ci bandyci to ludzie, którzy wyparli się Boga, a więc elektorat PO, Nowoczesnej i Razem 😉

  3. test24 mówi

   Ewentualnie synowie komunistycznych katów, bo przecież kulturę wynosi się z domu i gdzieś tego musieli się nauczyć. Czyli znowu elektorat PO, Nowoczesnej i Razem 😉

  4. KarPa mówi

   A ten znowu tu wszedł i mędzi, to już nie pierwszy raz. Znamy twoje poglądy idź na onet tam Cie docenią.

 3. M. mówi

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1050968,polacy-skazani-za-handel-ludzmi-wielka-brytania.html

  Prokurator Jim Hope napisał w oświadczeniu przesłanym PAP, że „sposób, w jaki ci ludzie byli traktowani, był szokujący”; podkreślił też, że „każdy aspekt życia ofiar był dokładnie kontrolowany”. „Mówiono im, gdzie mogą podróżować i robić zakupy, a każde odstępstwo karano przemocą” – dodał.
  Mężczyźni – 38-letni Robert D., 37-letni Andrzej L. i 19-letni Kewin L. – namawiali rodaków do podróży do Newcastle, obiecując im dobrze płatną pracę, a po ich przyjeździe stosowali wobec nich przemoc, pozbawiali dokumentów i zabierali im znaczną część pensji.

  1. test24 mówi

   Masz rację! Powinniśmy olać naszych bandytów i ściągnąć do Polski jeszcze większą ilość! Genialne! Dzięki temu ludzie nie tylko będą się bać naszych rodzimych zwyroli, ale jeszcze dodatkowo dżihadystów. Wy lewaki, naprawdę macie kupy zamiast mózgów…

 4. el mano mówi

  Bez broni, bez praw -czy to jeszcze policja, czy w tym kraju po prostu tak się ubierają parkingowi?

  1. Oktanowy™ mówi

   Dobrze podsumowane.

 5. gojek mówi

  bydło, na kontenerowce i do Konga…

 6. Oko mówi

  Typowy przypadek rasistowskiego ataku białego funkcjonariusza na bezbronnego ciemnoskórego imigranta.

 7. Jdjdndn mówi

  Spodobalo sie jej widac to 🙂

 8. Joanna mówi

  Ale głupoty wypisujecie pismaki od siedmiu boleści , przecież to podczas karaibskiego karnawału w Londynie , on „tańczy ” tak jak wszyscy podczas tej imprezy, policjantka nie jest molestowana.

 9. bou mówi

  A jak ma zareagowac jak on tez czorny !!

 10. PASSA PASSA PARTY mówi

  glupi artykul polaczka… zle to wyglada..ale to jest zabawa… pokojowa zabawa…
  ktos kto napisal ten artykul nigdy nie mieszkal w Londynie… nie zna ludzi z karaibow…
  gosciu..wpisz w youtube..PASSA PASSA PARTY…i zobacz jak oni tam tancza…to jest ich kultura i tradycja…tak jak u nas polonez…
  TUAJ NIE MA MUZULAMNOW…NA TYM KARNAWALE BAWIA SIE TYLO CHRZESCIJANIE I ATEISCI…CZASEM HINDUSI…ALE NIGDY ..NIGDY NIE MA TU MUZULMANOW…
  WYLUZUJ…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.