Zarzuty dla ocalałego z Rzezi za antybanderyzm. Bpa Markowskiego pielgrzymka ścieżkami cadyków i bezkarność, która rozzuchwala [WIDEO]

1

Zapraszam do obejrzenia wideo-felietonu, w którym poruszam sprawę ocalałego z rzezi Wołyńskiej Antoniego Dąbrowskiego, któremu poświęciłem publikację (pod filmem), bp. Rafała Markowskiego, który przepraszał za Jedwabne, a teraz organizuje pielgrzymkę ścieżkami cadyków oraz o wrocławskiej awanturnicy, która pozwala sobie na coraz więcej. Przy okazji zachęcam do kupna jedynych takich w Polsce koszulek NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE – TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WESRPZYJ DZIAŁALNOŚĆ PORTALU DOWOLNĄ WPŁATĄ LUB DOKONUJĄC ZAKUPU NA SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj:

J. Międlar: PILNE! Cudem uniknął śmierci z rąk OUN-UPA! Prokuratura stawia mu zarzuty za krytykę banderyzmu i Igora Isajewa. „Chcą dokończyć na mnie rzeź!”

Szok! Archidiecezja Warszawska zaprasza na pielgrzymkę „Śladami cadykow”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Jaca mówi

    Hańba takim sądom !!! Hańba całemu rządowi polskiemu za popieranie bandytów banderowców i dotowanie Ukraińców, którzy bezkarnie obrażają Polaków i sieją mowę nienawiści. Gdzie jest ta dawna dumna i szlachetna Polska? Polska która dba o swoje dzieci i historię. Nie ma jej. Pozostała tylko jakaś wydmuszka.
    To co się dzieje nie przechodzi przez głowę. Musi coś pęknąc, bo tak dalej byc nie może.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.