Żandarmeria skierowana do ochrony kościołów przed atakiem zdziczałych aborcjonistek

żandarmeria przed Bazyliką Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie/ fot. Twitter
11

W piątek (30.10.2020) o godz. 17.00 ma rozpocząć się kolejna demonstracja Strajku Kobiet w Warszawie. W poniedziałek Marta Lempart nawoływała w Radio Zet do atakowania kościołów, a w środę, podczas manifestacji aborcjonistek pod Sejmem wzywała do eskalacji przemocy.

ZOBACZ: Lempart nawołuje do profanacji kościołów i grozi katolikom: „To jest ostatnie ostrzeżenie” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Aborcjonistki przed Sejmem: „Wypier*alać! Rewolucja jest kobietą”. Lempart nawołuje do piątkowej rozróby [RELACJA NA ŻYWO]

W piątek do ochrony kościołów została skierowana żandarmeria. Poseł Robert Winnicki poinformował na Twitterze, że kordony stanęły przed kościołem św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży i przed Bazyliką Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, zaapelował do obrońców kościołów o ostrożność w związku z możliwymi atakami bojówkarzy niemieckiej Antify.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Obłęd! Nazistowski plakat propagandowy jako symbol Strajku Kobiet. Aborcjonistki profanują pamięć Polek wywożonych na roboty do Niemiec

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rob mówi

  Dlaczego ta klempa jeszcze nie siedzi?

  1. Jaca mówi

   Bo to państwo z dykty i papieru!

 2. wilk mówi

  BO ZIOBRO I KACZYNSKI BOJA SIE JEJ ZAMKNAC,ZWLYKLEGO KOWALSKIEGO NIE BYLO BY PROBLEMU ZAMKNAC

  1. Rebih mówi

   Niekoniecznie. Wiele wskazuje, że PiS dąży do eskalacji napięcia i otwartego konfliktu pomiędzy lewicą i w miarę normalną częścią społeczeństwa (która to część niekoniecznie jest naprawdę prawicowa). Taki konflikt i towarzyszące mu powszechne poczucie zagrożenia stworzyłby dla rządu bardzo ciekawe perspektywy, zwłaszcza, jeżeli rząd zachowałby swoją neutralność, na czym wyraźnie mu zależy. Tak wiec ciekawe czasy, w których żyjemy, mogą wkrótce okazać się jeszcze ciekawsze.

  2. Jaca mówi

   Zgadza się, za brak głupiej maseczki to potrafią karać zwykłego Kowalskiego a taką nienawistną babę za nawoływanie do przemocy, gdzie to jest karalne to ich nie ma co? Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas i ona sromotnie zapłaci za to wszystko! Kara ją nie minie. Jak nie tu to na pewno z wyroku bożego.

 3. Matka Polka mówi

  I do ochrony większości normalnie protestujących ludzi przed napadami grupek niektórych kiboli, którzy wczoraj zaangażowali się w nieco inne rzeczy, niż ochrona kościołów.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   żydówko, takie lewackie kłamstwa to możesz uskuteczniać na forum koszernej Gównianej Wyborczej. Tam lewactwo tylko wierzy w takie fake newsy.

   Burdy wszczynały marksistowskie, skrajnie lewackie bojówki Antify.

  2. Matka Polka mówi

   Nie myślałeś czasem, żeby pozwać swoich rodziców? Spłodzili takiego kretyna, odszkodowanie mogłoby iść w miliony.

  3. Aga mówi

   Ile razy trollu zmienisz nick?

   Matka Polka, Ultras to jest ta sama osoba.

  4. Matka Polka mówi

   Za dużo zabawy w małego detektywa w dzieciństwie. A ty, 'Aguś”, świeżutki pseudonimie na tym forum, kim jesteś? AntyPOPiS lubi się za dziewczynki przebierać?

 4. Tomasz mówi

  Ta Lempart nadaje się do zamknięcia nawet bez wyroku!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.