Obłęd! Nazistowski plakat propagandowy jako symbol Strajku Kobiet. Aborcjonistki profanują pamięć Polek wywożonych na roboty do Niemiec

plakat Strajku Kobiet/ fot. Facebook
10

Od tygodnia trwają proaborcyjne demonstracje uliczne organizowane przez Strajk Kobiet w odpowiedzi na wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku, który stwierdził, że przepis ustawy, zezwalający na aborcję eugeniczną, jest niezgodny z konstytucją. Aborcjonistkom przewodzi lesbijka Marta Lempart, która w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” w 2017 roku stwierdziła, że nie ma instynktu macierzyńskiego, a dzieci potwornie ją nudzą i zamiast nich woli psy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Protest Strajku Kobiet to pokaz niesłychanej agresji. Hasłem jest wulgaryzm „Wypierdalać”. Atakowane są kościoły, a osoby modlące się są wyzywane i obrzucane butelkami i kamieniami. Ale to jeszcze nie wszystko. Na demonstracjach pojawił się plakat będący przeróbką propagandowego plakatu z czasów nazistowskich Niemiec „Jedziemy do Rzeszy”. Polki wywożone na roboty przedstawione są na nim jako zadowolone z szansy, którą dały im niemieckie władze. „Ich radosne oczekiwanie nie dozna rozczarowania” – głosi napis na nazistowskim plakacie.

Polki wywożone na roboty do III Rzeszy były traktowane gorzej niż bydło. Zmuszano je do pracy ponad siły, głodzono, gwałcono. Teraz aborcjonistki biegają po mieście z przeróbką nazistowskiego plakatu domagając się legalizacji aborcji na życzenie.

Prawo zezwalające na aborcję bez żadnych ograniczeń obowiązywało na ziemiach polskich w latach 1943-1945. Wprowadził je Adolf Hitler, który stwierdził, że w obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji. Oto wzorzec, do którego nawiązuje Strajk Kobiet profanując pamięć Polek wywożonych na roboty do Niemiec.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Te firmy wsparły wulgarne strajki aborcjonistek

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Walko mówi

  Czy znak „SS” jest legalny? Oburzonych brak. Jest OK.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   Znak „SS” jest legalny i OK, jeśli używa go neomarksistowska lewica.
   Faszym to „dziecko” lewicy, bo faszyzm to SOCJALIZM narodowy. Hitler był socjalistą.

  2. Szczur mówi

   No i w ogóle, faszyzm ma swoje korzenie w marksizmie. Mussolini założył swoją partię (Fasci di Combattimento), po tym jak został wydalony z Socjalistycznej Partii Włoch (PSI) za sprzeciw wobec przyłączenia się Włoch do I Wojny Światowej. Z kolei nazizm, to faszyzm na sterydach. I tak, nazizm to Socjalizm Narodowy i od tego sowieckiego różni to tylko to, że był NARODOWY, a nie MIĘDZYNARODOWY. Tak więc, jako konserwatyści, nigdy nie dajcie sobie wmówić tego, że jesteście faszystami, czy nazistami. Są nimi wszelkiej maści lewaki, socjaliści i marksiści.

 2. wilk mówi

  JEST TO BARDZO SMUTNE,BRAK JAKIEGO KOLWIEK POSZANOWANIA LUDZI I ICH CIERPIEN JAKIE PRZESZLI W CZASIE OKUPACJI NIEMIECKIEJ

 3. Marcin Malik mówi

  Mój dziadek pracował w III Rzeszy i był zadowolony. Mieszkał z niemiecką rodziną, dostawał wypłatę, a Niemka prasowała mu koszulę co niedzielę aby mógł iść do kościoła. Mili panowie z SS pomogli mu nawet zmienić koło u wozu, gdy mu się zepsuło.

  1. AntyPO🔯PiS mówi

   To chyba musisz nazywać się Donald Tusk 🤣

  2. Szczur mówi

   Myślę, że prędzej była to rodzina, która nie uległa hitlerowskiej propagandzie, a dziadek miał szczęście trafiając do takiej rodziny. Kolega pochodzący z Leżajska (w Leżajsku był garnizon Wehrmachtu z magazynem) opowiadał mi kiedyś, że do jego dziadków, w czasie okupacji, przychodzili żołnierze niemieccy. Przynosili kawę, herbatę, czasem czekoladę. No i siedzieli tak, rozmawiając o życiu, opowiadając o swoich rodzinach i ogólnie dobrze spędzając czas, jak ludzie z ludźmi. Mówili też, że mają dość tej wojny. No ale gdy przyszedł rozkaz, trzeba było się mu podporządkować i strzelać tam, gdzie każą.

  3. markusl mówi

   Slyszalem juz podobna historie. A czy po wojnie wracajac do Polski nie dostal przypadkiem walizki zlota tak jak dziadki Adamowiczow:)

 4. Wojciech mówi

  O jakim nazizmie mowa? Nazizm powstał dopiero na początku lat 60-ych kidy żydzi dogadali sie z Niemcami co do kasy i trzeba było zdjąć z Niemców odium morderców.

 5. lola mówi

  satanistom i satanistkom mówię wypierd. !! abortujcie siebie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.