Zabójstwo pod budynkiem wrocławskiej prokuratury! Ukrainiec zamordował polskiego pracodawcę, ojca dwójki dzieci. A w mediach bredzą o „bójce o robotników”

Podwale 27, Wrocław / Fot. Wikipedia
43

We wtorek (7.07.2020) rano, pod budynkiem wrocławskiej prokuratury na wrocławskim Podwalu rozegrał się dramat. Ukraiński pracownik zadźgał nożem swojego pracodawcę, który – jak twierdził – nie wypłacił mu 600 złotych. Nie wiadomo czy pracodawca spóźnił się z wypłatą czy Ukrainiec po prostu coś sobie ubzdurał. Za kilka stów zadźgał Polaka na śmierć. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Miał 35 lat i osierocił dwójkę dzieci. Ukrainiec uciekł z miejsca zdarzenia, jednak prędko został obezwładniony i schwytany przez policję. Grozi mu dożywocie.

Z lokalnych mediów nie dowiecie się Państwo, że Polak został zamordowany przez Ukraińca. Ciężko nawet dotrzeć do informacji, że poszło o wypłatę. Jeżeli tylko w komentarzach na Facebook’u pod artykułem np. Gazety Wrocławskiej wspomina się o pochodzeniu zbrodniarza, komentarze natychmiast są kasowane. Z publikacji wspomnianej gazety dowiecie się za to, że pod budynkiem prokuratury, na budowie, pokłóciło się dwóch robotników, z czego jeden zmarł. I tyle.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dlaczego lokalne media przemilczają te fakty? Dlaczego nie ma mowy o tym, że zamordowany przez ukraińskiego pracownika 35-letni Polak osierocił dwójkę dzieci? Czyżby „poprawność polityczna” nie pozwalała już wspominać o narodowości morderców?

Zaproszenie:

W sobotę o godz. 18 Marsz Wołyński we Wrocławiu. W tym roku wybrzmią relacje Świadków ludobójstwa!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Netopelek mówi

  Żaden lewacki wrocławski sądzik, żaden wrocławski prokuratorek na sznurek, należy temu upadlińcowi zrobić dokładnie to samo co oni robili POLAKOM w czasie RZEZI WOŁYŃSKIEJ.

  1. Wro mówi

   Oni mieli mu zapłacić te pieniądze zasrane 600 zł!!! drugi pracownik (drugi szef)mu wiózł te kase ale ten zwyrodnialec ukraiński nie rozumiał i chciał natychmiast dostać od tego szefa co był na miejscu a tych pieniędzy nie miał. zaczął grozić ze zniszczy obiekt, że kafle młotem porozbija. po czym gdy chcieli go przegonić to wyjął nóż i dźgnął pod żebro odrazu zabił A konającego człowieka leżącego dźgał dalej!!!. Nie zatrudniajcie ich!!! Morderca!

  2. BP mówi

   Nie każdy potrafi nożem pokroić w kawałki żywego człowieka!!!!!!!!!!! Ja taką bestią nie jestem.

 2. Karol mówi

  To nie upadliniec winny a Popis z alkolitami co umożliwiają medialne ogłupianie Polaków aby wykonywali posłusznie głosowania według medialnego dyktanda i dawali się ogłupiać globalnemu spiskowi.

 3. rebih mówi

  Nie znam tej konkretnej sprawy, ale mogę powiedzieć, że zatrzymywanie wypłaty ukraińskim robotnikom jest w Polsce powszechną praktyką od przynajmniej 15 lat. Niejednokrotnie jeździłem z robotnikami pracującymi u mnie po budowach w poszukiwaniu „biznesmenów”, którzy czasem byli bezczelni, czasem po prostu chowali się, a najczęściej mówili, że zapłacą już w przyszłym tygodniu. Ten problem dotyczy również polskich robotników, z tym że polscy przedsiębiorcy-oszuści bardziej się ich boją. I nikt wtedy nie pyta ile dzieci ma na utrzymaniu robotnik, który od miesięcy skamle o należne mu pieniądze.

  1. Marian mówi

   dla jednych 600zł to marne grosze ,dla drugich to być albo nie być

 4. Antyparch mówi

  Zlodzieje nie placa ludziom za prace,to co,maja sie jasnie pana pracodawce prosic o zwrot kasy? Chyba ze na czarno pracowal upainiec.

  1. lol mówi

   zamknij już, śmieciu, jape

  2. Ania mówi

   Mój chłopak został skazany na 7 lat więzienia za pobicie Ukrainca we Wrocławiu!! . Dali go do najgorszego więzienia w Polsce do Wolowa!! Sąd okręgowy podtrzymał wyrok sądu rejonowego! Ojca 4letniego Maksia. 😔😔😔

  3. wróg ludu mówi

   Strasznie przykre i zupełnie nieadekwatne do szkodliwości…

  4. stop imigracji mówi

   Jeśli pracownik spóźni się do pracy, to pracodawca ma prawo go np. skopać?

 5. piotr mówi

  Ukrainiec zadźgał nożem pracodawcę za 600 zł-tak powinien być zatytułowany artykuł,ale dobrze było narzekać gdy zachodnie media pisały o „incydentach” biednych „uchodźców”.Poprawność już dawno dotarła do Polski .Idę o zakład ,że zbliżającą się rocznicę „krwawej niedzieli” media w ogóle przemilczą-na pohybel im

  1. Jacek Międlar mówi

   Nie kolego, bo kwestia 600 złotych nie jest w 100% pewna.

  2. Kasia mówi

   Ten artykuł to szykanujaca beblanina

  3. A D mówi

   Znajomy z ktorym dzisiaj rozmawialem znał ofiare, był na miejscu zdarzenia. Mówił ze ukr przepracował tydzień, wywalili go, a wczoraj był po wypłate. Ofiara czekała na wspólnika, bo ten miał się pojawić z pieniędzmi, ale nie zdążył.

  4. Jacek Międlar mówi

   Dzięki za komentarz. Dotarły do mnie te wieści, ale nie zdołałem ich w pełni zweryfikowac.

  5. LOL mówi

   Wiesz co ma robić dziennikarz? NIE KŁAMAĆ. Nigdy.
   A co? Prawda boli? Ukraińcy nie zabijają? Ośmieszasz się, ”kasiu”.
   Pomijając wypociny tego czegoś: przeraża mnie ilość hejtu wylanego na ofiarę UKRAIŃSKIEGO MORDERCY; wypowiedzi w stylu ”dobrze mu tak”, ”długi się płaci” itp itd.
   Mam nadzieję, ścierwojady, że was spotka podobny los.

 6. Alek mówi

  Wstrzymywanie zapłaty robotnikowi jest grzechem wołającym o pomstę do nieba, czyli grzechem z kategorii najcięższych grzechów śmiertelnych..
  Pan Bóg nie podzleca jednakoż karania ludziom, ale bierze sprawy w swoje ręce. Po śmierci winnego czeka piekło.
  Gdyby w Polsce mocna była wiara, sprawy takie uregulowałby szybko konfesjonał.
  Ale że wiara katolicka jest w regresie, następuje ogólne zdziczenie społeczne. I są tego owoce. I będzie ich więcej. Stąd media sprawę wyciszają, bo jakby została nagłośniona, to może przyszłaby refleksja transcendentalna i pytanie: jaki jest los duszy pracodawcy, który zalegał, jeśli zalegał z wypłatą.

  1. Zbigniew mówi

   Litwinowi, ktory „czesto zmienial pracownikow” z ogrodka wyprowadzono Q8, trzeba widziec jego mine, zamiast „jasnego wizerunku sukcesu” ma posmiewisko

 7. Krzysztof mówi

  bo sutryk to proukraińska menda.

 8. Tomasz Stelmach mówi

  Pracodawca, który nie płaci za pracę jest pospolitym złodziejem. Nie ważne czy okrada Polaka czy Ukraińca. Tobie też by nie wypłacił kasy. Pytanie jak walczył byś o swoje, bo w sądzie sprawiedliwość za kilka lat. Ja szanuję tego ukraińca, choć jestem nacjonalistą. Honorowy gość. Szkoda że nam Polakom brakuje jaj by walczyć o swoje. Miałem do czynienia z różnymi pracodawcami cwaniaczkami i znam temat. Nie żal mi złodzieja ani jego osieroconych dzieci. Mógł o nich myśleć gdy leciał w kulki z pieniędzmi należnymi za pracę.

  1. LOL mówi

   Jesteś śmieciem a nie ”nacjonalistą”. mam nadzieję że twoja stara też zapomni oddać długu w sklepie i ktoś sprzeda jej kosę. chory śmieciu

  2. LOL mówi

   ”honorowy gość”? masz zdrowo naklepane pod deklem, frajerze. z nożem na bezbronnego, honorowo ty j…ny c…lu

  3. Wroclaw mówi

   Ty jesteś chyba ukraińskim nacjonalista albo kolezka mordercy obrzydliwy komentarz. Za 600 zł honorowo mordować zwyrolu

 9. Jacek mówi

  Obywatel Ukrainy pracował tam kilka dni. Poczym okazało się że nie jest fachowcem jak wspominał i miał pracować za mniejsza stawkę od następnego dnia albo wziąć wypłatę za te kilka dni i więcej nie przychodzić. Nie spodobał mu się obrót spraw I wziął je w swoje ręce. Zwyczajny śmieć.

 10. kici kici KOCUR mówi

  To jest typowy manewr socjotechniczny stosowany obecnie przez neobolszewików a mający na celu marginalizację, w tym przypadku śmierci Polaka. Gdyby sytuacja była odwrotna, gdyby to Polak zamordował Ukraińca wówczas wszystkie lewackie media w najdrobniejszych szczegółach opisywałyby tę zbrodnię (nie wykluczając makabrycznych zdjęć czy filmów z monitoringu ulicznego) a w swoich komentarzach piętnując tegoż Polaka w czytelnikach, telewidzach i słuchaczach próbowałyby wzbudzić, zresztą z powodzeniem, poczucie głębokiego żalu i współczucia do ofiary oraz co najważniejsze, poczucie złości na przestępce. Według tego samego schematu działa i działała propaganda bolszewicka i nazistowska na całym świecie. Proszę zwrócić uwagę na informację na temat zamachów terrorystycznych których organizatorami byli muzułmanie, coś tam podadzą, pokażą kilka niewyraźnych filmów gdzie nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi i kilka równie nieistotnych zdjęć. Jeśli natomiast sprawcą jest prawicowiec sytuacja zmienia się diametralnie, widać dokładnie śmierć ofiar, znajdują się nagle wyraźne filmy i zdjęcia, są wstrząsające relacje dziennikarskie z rodzinami ofiar itd. (Przykłady, film kiedy w stanach Zjednoczonych mężczyzna wjechał w tłum muzułmanów, było dokładnie widać jak wylatują w powietrze pod wpływem uderzenia w nich samochodu, salta w powietrzu i upadek na bruk, oraz zamach w Nowej Zelandii gdzie nawet dokładny film przeciekł do sieci z egzekucji w meczetach. Wszystko to właśnie służy do wybielanie, tutaj muzułmanów i wzbudzaniu nienawiści do prawicy i narodowców, ściślej mówiąc osób nie identyfikujących się z neomarksistami a kochającymi swoje ojczyzny.

  1. LOL mówi

   Siema morda! Kupę czasu od ndie. Nie sposób nie zgodzić się z Twoją wypowiedzią, przemyślana i logiczna. Pozdrawiam elchupamakabra

  2. kici kici KOCUR mówi

   Również serdecznie pozdrawiam, szkoda że druga edycja ndie nie wypaliła. Czasami coś wrzucę na nczas ale tam straszna cenzura, ukazuje się praktycznie co drugi, trzeci mój komentarz. Spotykam tam także klioesa.

  3. Prawyobywatel mówi

   Kici kici kocur, serdecznie pozdrawiam😊

 11. Tomasz mówi

  Niestety z otwartymi granicami różna dzicz się też tu pojawiła.

  1. Grzegorz mówi

   On tylko 4 dni pracował coś tam spartaczył, zaczął awanturować się o wypłatę 600zl, miał mieć wypłacone ale wygrażał ze wszystkie kafle młotkiem powybija , po pieniądze przyszedł zaczął wygrażać a ledwo po polsku rozumiał rzucił się z nożem na szefa i zadał mu odrazu cios pod żebro on go zabił odrazu potem konającego dźgał dalej. Polski pracownik kolega rzucił się w pościg za nim gdy zaczął uciekac, gdyby nie to to dawno by uciekł na Ukraine i nic mu nie można było zrobić. Szamotaninę zobaczył patrol policji i go przejęli. Podły UPA morderca zabił za 600 zł

 12. Wrocław mówi

  Tu wszyscy wiedza to nasz znajomy został zamordowany. Ukrainiec zepsuł robotę a zaczął się awanturować o wypłatę, przyszedł krzyczał ze młotkiem kafle powybija jak kasy nie dostanie potem przyszedł juz z nożem Czego nikt się nie spodziewał czyli
  Już z zamiarem zabijania. Rzucił się na szefa i przy szamotaninie odrazu dźgnął go w serce a potem leżącego dźgał dalej. Morderca!! Obojetnie kto by racji nie miał co do wypłaty to o takie kwoty zaden Polak nożem nie dźga w serce tylko UPA

 13. ant mówi

  Ukraincy-swolocz i tyle, nikt mnie nie przekona ze jest inaczej. nawet grzevzni znajomi z ktorymi mozna napic sie kawy ta sama nać. …

 14. Łukasz mówi

  Kazdy kto zna sytuacje to wie jak bylo. Oszukiwanie ludzi na pieniadze nie bylo w stylu Piotrka. Wina lezy po stronie drugiego wspolnika-Pawla ktory kazdemu byl winny pieniadze. Oszukiwal wszystkich nawet bliskich znajomych i nawet w momencie zdarzenia nie bylo go na miejscu. To on na krew Piotrka na rekach.

  1. Znajoma mówi

   Skoro tak dobrze znasz Pawła to przedstaw się i powiedz to jemu w twarz. Gowno wiesz i jestes zwykłym tempym czlowieczkiem. Tam nikt nigdy nie mial sytuacji aby nie dostal.swpich przepracowanych pieniedzy. Nawet Ukraińcy. Czekamy az sie ujawnisz

 15. W K mówi

  Wynajem lokali Ukraińcom, zatrudnianie Ukraińców, pieniądze są najważniejsze. Jeżeli ktoś bardziej wierzy ładnym filmom TVP o Ukraińcach, zamiast historii i prawdziwemu życiu, tylko kwestia czasu, aż taki albo jego rodzina źle skończą.

 16. Ewa mówi

  Zamordowany to moj kolega bardzo fajny porządny, pomocny chlopak ;-( mial cale Zycie przed soba straszna tragedia rodzina w rozpaczy;-( nie rozumiem jak
  Tak mozna.

 17. Tomasz mówi

  Co Ty gadasz jak nie miał sytuacji? Ten cały smieszny pawel wisi kasę kolegom nie wypłaca wali w chu… Na całego on jest winny tej sytuacji!!!

 18. Carol mówi

  pawelek okradl polowe miasta, koleguw, pracownikuw wiec nie gadaj glupot . moze ty sie ujawnisz pewnie jestes jedna z jego kochanek ktorym obiecal zlote gory nie martw sie nie tylko tobie jednej takiej z demona dawal na usuniecie

 19. Jan mówi

  Czy sukinsyny z PiS nie powinny ponieść odpowiedzialności za tą inne zbrodnie ukraińców na Polakach
  skoro celowo i świadomie doprowadzili do masowej, wielomilionowej migracji ukraińców do Polski?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.