YouTube zablokował telewizję wRealu24 za materiał o LGBT [WIDEO]

Marcin Rola/ fot. screen
9

Telewizja wRealu24 została zablokowana przez YouTube podczas transmitowanej na żywo rozmowy Marcina Roli z Piotrem Szlachtowiczem podsumowującej ostatnie działania środowiska LGBT. „Gdy mówiliśmy o tym, jak traktowani są katolicy w Polsce, jakie są ataki środowiska LGBT na Kościół katolicki, profanowanie świętości, obrazów, czy robienie fikołków i sweet foci przez tzw. środowiska LGBT na cmentarzach, w tym akurat momencie zostaliśmy zablokowani” – wyjaśnia Marcin Rola w rozmowie z Michałem Murgrabią w Mediach Narodowych.

Rola poinformował, że obawiając się całkowitej likwidacji kanału pod byle pretekstem, redakcja wRealu24 zdecydowała o wyłączeniu wszystkich filmów na tydzień. Podkreślił, że nie jest to pierwszy raz, gdy YouTube zdejmuje transmisję wRealu24 lub grozi wyłączeniem kanału. Cenzura YouTube w coraz większym stopniu wycina materiały konserwatywne i prawicowe pod pretekstem walki z tzw. mową nienawiści. Natomiast nie przeszkadzają youtubowym cenzorom różnego rodzaju patostreamy, w których namawia się dzieci do popełniania samobójstw lub spożywania alkoholu, albo przyjmowania narkotyków. Ciekawe, prawda?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: youtube

Zobacz też:

YouTube blokuje telewizję wRealu24 za wywiad z Grzegorzem Braunem. Oświadczenie Marcina Roli [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Będzie tylko jedna przewodnia zjednoczona siła postępactwa i media ćwierkające z odpowiedniego klucza.
  Z innej kwesti zapodanej przez jednego internautę na stonie maruchy: „Przewodnik po judaizmie dla policjantow” dostępny na stronie policji.Dziwnym trafem w tym przewodniku nie ma nic o talmudzie i o gojach którzy są bydłem w talmudzie.

 2. zza top mówi

  Co na to Zorzetta Mosbacher?

 3. michu mówi

  To może być zbawienne. Póki czas można zbudować własne media typu youtube 😉

  1. Szczur mówi

   Polecam Bitchute. Im szy ciej normal i ludzie przesta a kozystac z youtuba i innych zydowskich portali tym lepiej.

 4. WSI mówi

  Pytanie: jak pedały robią sobie dobrze, gdy adidas staje się w ich środowisku pandemią? – Należy wziąć chomika, ogolić go, usunąć pazury i zęby, posmarować olejem i wpuścić sobie do odbytu. Zwierzę stara się wspiąć do góry. Wtedy zaciska się mięśnie zwieracza i chomik zaczyna się dusić. I wibruje. To taka „delikatna” forma sex-rozrywki! Z małym zwierzątkiem: czy to jest zoofilia?

 5. Jurek Ogórek mówi

  Dlatego wspieramy projekt wprawo.tv….gratuluje zakończenia zbiórki na ten cel ze 100 % skutecznością…brawo !!

 6. Aleksander mówi

  Atakowanie LGBT przy jednoczesnym Kościoła chołubieniu uważam za nieodpowiednie. To wina Kościoła, że dziś LGBT czy gender uważamy za największe niebezpieczeństwo dla rodziny i Polski. Problem gender jest sztucznie rozdmuchany przez Rydzyka i beton kościelny. Jakie jest niby to niebezpieczeństwo dla cywilizacji i polskiej kultury? Czy jest to raczej niebezpieczeństwo że kościelne wpływy się skończą i wór pieniędzy skurczy? Wszelkie zmiany w prawodastwie uchwala Sejm, Senat, a Trybunał czuwa. W czym problem? Zmian w świadomości ludzi nie zatrzyma nikt. Jedynie może opoznić, tak jak wiedzę o tym, że Ziemia nie jest płaska i obraca się wokół Słońca, a nie odwrotnie. Kościół zawsze bronił tzw. „Tradycji” i „Moralności”, żeby rządzić duszami i mieć z tego ziemskie profity. Dziś jeśli chodzi o problem Gender jest tak samo. Kościół w gruncie rzeczy broni kasy i władzy. Gdyby mieli na względzie nasze dobro, znieśliby celibat i zachowywali się jak normalni ludzie, a nie jak FARYZEUSZE. Kościoł powinien murem stać za LGBT bo sam jest jak LGBT.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.