YouTube zablokował telewizję wRealu24 za materiał o LGBT [WIDEO]

Marcin Rola/ fot. screen
9

Telewizja wRealu24 została zablokowana przez YouTube podczas transmitowanej na żywo rozmowy Marcina Roli z Piotrem Szlachtowiczem podsumowującej ostatnie działania środowiska LGBT. „Gdy mówiliśmy o tym, jak traktowani są katolicy w Polsce, jakie są ataki środowiska LGBT na Kościół katolicki, profanowanie świętości, obrazów, czy robienie fikołków i sweet foci przez tzw. środowiska LGBT na cmentarzach, w tym akurat momencie zostaliśmy zablokowani” – wyjaśnia Marcin Rola w rozmowie z Michałem Murgrabią w Mediach Narodowych.

Rola poinformował, że obawiając się całkowitej likwidacji kanału pod byle pretekstem, redakcja wRealu24 zdecydowała o wyłączeniu wszystkich filmów na tydzień. Podkreślił, że nie jest to pierwszy raz, gdy YouTube zdejmuje transmisję wRealu24 lub grozi wyłączeniem kanału. Cenzura YouTube w coraz większym stopniu wycina materiały konserwatywne i prawicowe pod pretekstem walki z tzw. mową nienawiści. Natomiast nie przeszkadzają youtubowym cenzorom różnego rodzaju patostreamy, w których namawia się dzieci do popełniania samobójstw lub spożywania alkoholu, albo przyjmowania narkotyków. Ciekawe, prawda?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: youtube

Zobacz też:

YouTube blokuje telewizję wRealu24 za wywiad z Grzegorzem Braunem. Oświadczenie Marcina Roli [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Będzie tylko jedna przewodnia zjednoczona siła postępactwa i media ćwierkające z odpowiedniego klucza.
  Z innej kwesti zapodanej przez jednego internautę na stonie maruchy: “Przewodnik po judaizmie dla policjantow” dostępny na stronie policji.Dziwnym trafem w tym przewodniku nie ma nic o talmudzie i o gojach którzy są bydłem w talmudzie.

 2. zza top mówi

  Co na to Zorzetta Mosbacher?

 3. michu mówi

  To może być zbawienne. Póki czas można zbudować własne media typu youtube 😉

  1. Szczur mówi

   Polecam Bitchute. Im szy ciej normal i ludzie przesta a kozystac z youtuba i innych zydowskich portali tym lepiej.

 4. WSI mówi

  Pytanie: jak pedały robią sobie dobrze, gdy adidas staje się w ich środowisku pandemią? – Należy wziąć chomika, ogolić go, usunąć pazury i zęby, posmarować olejem i wpuścić sobie do odbytu. Zwierzę stara się wspiąć do góry. Wtedy zaciska się mięśnie zwieracza i chomik zaczyna się dusić. I wibruje. To taka “delikatna” forma sex-rozrywki! Z małym zwierzątkiem: czy to jest zoofilia?

 5. Jurek Ogórek mówi

  Dlatego wspieramy projekt wprawo.tv….gratuluje zakończenia zbiórki na ten cel ze 100 % skutecznością…brawo !!

 6. Aleksander mówi

  Atakowanie LGBT przy jednoczesnym Kościoła chołubieniu uważam za nieodpowiednie. To wina Kościoła, że dziś LGBT czy gender uważamy za największe niebezpieczeństwo dla rodziny i Polski. Problem gender jest sztucznie rozdmuchany przez Rydzyka i beton kościelny. Jakie jest niby to niebezpieczeństwo dla cywilizacji i polskiej kultury? Czy jest to raczej niebezpieczeństwo że kościelne wpływy się skończą i wór pieniędzy skurczy? Wszelkie zmiany w prawodastwie uchwala Sejm, Senat, a Trybunał czuwa. W czym problem? Zmian w świadomości ludzi nie zatrzyma nikt. Jedynie może opoznić, tak jak wiedzę o tym, że Ziemia nie jest płaska i obraca się wokół Słońca, a nie odwrotnie. Kościół zawsze bronił tzw. “Tradycji” i “Moralności”, żeby rządzić duszami i mieć z tego ziemskie profity. Dziś jeśli chodzi o problem Gender jest tak samo. Kościół w gruncie rzeczy broni kasy i władzy. Gdyby mieli na względzie nasze dobro, znieśliby celibat i zachowywali się jak normalni ludzie, a nie jak FARYZEUSZE. Kościoł powinien murem stać za LGBT bo sam jest jak LGBT.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern