„Wołyń Zapomnijmy. Slawa Ukrainie. Ile bierzesz za godzinę?!” Działa na rzecz Kresowian. Po naszym wywiadzie otrzymuje plugawe wiadomości! [WIDEO]

Katarzyna Sokołowska i Jacek Międlar
5

Kilka dni temu publikowaliśmy na naszym portalu wywiad z Katarzyną Sokołowską, prezes Fundacji Wołyń Pamiętamy, zajmującej się upamiętnieniem ofiar ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. W nękanie polskiej patriotki zaangażowała się warszawska prokuratura oraz policja, która zarekwirowała jej telefon komórkowy oraz tablet, z którego „miała czelność” odpowiedzieć na haniebne słowa Igora Isajewa, który porównał Polaków do zwierząt, Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy i wzywał do usunięcia słowa „honor”, a na dodatek od MSWiA dostał 40 tysięcy złotych na rozwój ukraińskiego portalu. Po naszym wywiadzie nękanie Katarzyny Sokołowskiej przybrało na sile. Tym razem ze strony Ukraińców zamieszkujących w naszym kraju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Ukrainiec twierdzi, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, porównał nas do zwierząt i dostał 40 tys. zł od MSWiA. W co gra Brudziński?!

– Kilka dni po wywiadzie od Ukraińców otrzymałam prowokacyjne SMS-y. Ile za godzinę? Slawa Ukrainie z Hrubieszowa… Czemu nie odbierasz? Co masz do Ukraińców? Widzimy twoje posty. Nie bulwersuj się. Wołyń Zapomnijmy cytuje Katarzyna Sokołowska. O zastraszaniu i nękaniu poinformowałam Komendę Główną Policji w Warszawie, MSWiA oraz złożyłam zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.

Jak udało się ustalić, jednym z nękających polską patriotkę jest Ukrainiec mieszkający w Powodowie, a pracuje w miejscowości Skórki. Na SMS-ach się nie skończyło. Ukraińcy pozwolili sobie na jeszcze bezczelniejsze prowokacje. Na prośbę Kasi nie podajemy szczegółów, z obawy, że nękanie przybierze na sile, a to odbije się na jej najbliższych.
Nie dam się zastraszyć! Pomimo tych wszystkich zabiegów ze strony Ukraińców i im uległych, mających na celu uciszenie i zastraszenie mnie, ja w dalszym ciągu będę kontynuowała moją misję, którą jest przekazywanie prawdy o ukraińskim ludobójstwie i walce z zakłamywaniem historii.

Przeczytaj:

Jesteś Żydem? Polski paszport masz jak w banku. Porażające statystyki z polskiej ambasady w Izraelu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czytacz mówi

  Przeciez min. Gowin mówił, ze nowe elity PiSraelskim POLIN będą wywodzić się z UKR-ów!

 2. ziutek mówi

  Co odpowiesz na to Jacku?!
  1] Z wrocławskich kręgów magistracko-biurwowych [to drugie – to urzędnicy o mentalności prostytutek] płyną wieści, że dla Festung Breslau na poziomie wojewodo-policyjnym zapalono zielone światło, by pedał („możecie na mnie tak mówić”) ‘Sutek’ skutecznie rozprawił się z patriotami;
  2] więcej, krążą wieści, że po zapewnieniu premiera Matthiasa Muravetsky’ego, że jego „pobratymcy żydzi w kraju POLIN są bezpieczni” – z kręgów ministerialno-naczelnikowskich poszła zachęta, by „pokazowo rozgromić” narodowców: PiSreal przy okazji próbuje spacyfikować nieustępliwą prawą, groźną dla niego stronę;
  3] na dodatek: wróbelki ćwierkają (m.in. na TT, FB, w Internecie, itd.), że tak naprawdę pokłóciłeś z się z Piotrem Rybakiem o (duże?) pieniądze i willę; powaśnić was miał osobnik, który…
  4] dostał takie „zlecenie” od spec-służb (układ dolnośląski!) ukraińsko-niemiecko- (volksdeutsch ‘Sutek’ poczuwa się do „odpowiedzialności” za Kryształową Noc i chętnie przyjmuje UKR-ów gotowych zrobić „wołynkę”) polsko-żydowskich (Mo$$ad!).
  Chyba nie myślisz, że znajdziesz sprawiedliwość w sądach, które są częścią układu dolnośląskiego?

  1. Jacek Międlar mówi

   1. Różne wieści do mnie dochodzą, jednak bez potwierdzenia publikować ich nie można.
   2. Kto wie…
   3. Tak, a ja jestem kosmitą i w domu przechowują cudzoziemców ;-). Willę to Rybak ma… zwie się „Dom Ukrainy Niepodległej” czy jakoś tak.
   4. Z Rybakiem nie mam kontaktu od 14 grudnia 2018. Uważam, że jest człowiekiem z głębokimi problemami. Wytoczyłem mu pozew cywilny jak mówiłem i więcej temu człowiekowi nie poświęcę czasu. Prowokator jest na dnie, ale przez ostatnie 8 lat udało mu się wprowadzić ferment prawie 10 organizacjach. Na różne sposoby. Wymyślając bzdury, skłócając, podgrzewając waśnie i w sposób infantylny prowokując.
   5. Wnieśliśmy o prowadzenie postępowań poza sądem wrocławskim.
   Pozdrowienia

 3. lol mówi

  Jest taka piosenka:
  „Za pieniądze ksiądz się modli,
  za pieniądze lud się podli,
  za pieniądze prawnik staje,
  no i sędzia wyrok daje.”

 4. W K mówi

  Partia interesów Syjonistycznych wymyśliła to sobie prosto. Jeden marsz uczynimy prawomyślnym, takim koncesjonowanym i będziemy go przeciwstawiać złym faszystom z innych marszów. Dlaczego tak? Ponieważ daje to możliwość tłamszenia Polaków i kontrolowania sytuacji w sposób znośny dla większości tzw. opinii publicznej. Dobra metoda. Nawet, gdyby ktoś zginął od uderzenia pałki teleskopowej lub inaczej, byłoby w porządku, bo przecież mógł wziąć przykład z marszu w Warszawie, a skoro nie wziął, sam sobie winien, ew. winni organizatorzy z Wrocławia, którzy nie wzięli przykładu z marszu w Warszawie, a powinni byli wziąć.
  Sutryk nie ma takich sił policyjnych. Policja raportuje do MSWiA, a stamtąd minister dostaje meldunki. Nie jest tak, że Prezydent Miasta może sobie zgromadzić z różnych miejsc Polski oddziały państwowej policji, a MSWiA o tym nie wie. Perfidne postępowanie PiSu jest widoczne jak na dłoni, w skrócie PiS, PO jedno zło! Te partie mają krew Polaków na rękach.
  CWPK!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.