„Wataha psów, śmiecie.” Frasyniuk stanie przed sądem za znieważenie żołnierzy Wojska Polskiego

Władysław Frasyniuk/ fot. screen
9

Kiedy na granicy polsko-białoruskiej miały miejsce pierwsze zmasowane próby nielegalnego wkroczenia na teren państwa polskiego przez migrantów z Bliskiego Wschodu, opozycja totalna odgrywała spektakl pt. „Ratujmy uchodźców z Afganistanu”. Awanturnikom i „nachodźcom” postawiła się Straż Graniczna i żołnierze Wojska Polskiego, co rozjuszyło salonik liberalno-lewicowy.

Jednym z reprezentantów owego salonika był wtedy nie kto inny a Władysław Frasyniuk. Tak, ten ancyomon, który 10 czerwca 2017 roku, przewodząc kontrze do „miesięcznicy smoleńskiej”, szturchał i kopnął funkcjonariusza policji, a przy legitymowaniu go podał fałszywe dane. Za swoje czyny nie poniósł żadnej kary w przeciwieństwie do Barbary Poleszuk, która za podrapanie policjanta przez 3 miesiące grzała kojo w więziennej celi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

22 sierpnia 2021 roku Władysław Frasyniuk wygłosił tyradę na antenie TVN, podczas której naubliżał polskim żołnierzom pilnującym granicy.
– Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest wataha. Wataha psów, która otoczyła biednych słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania, trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie, plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowie – powiedział Frasyniuk, który za swoje słowa usłyszał zarzuty i prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia.

O skierowaniu aktu oskarżenia poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Aleksandra Skrzyniarz. Jak dodała, skierowano go 23 grudnia do Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia, który prowadzi skandaliczne postępowania przeciwko Jackowi Międlarowi (artykuły na temat postępowań znajdziecie pod tekstem). Frasyniuk został oskarżony o użycie pod adresem żołnierzy ochraniających granicę państwową sformułowań „znieważających i poniżających ich w opinii publicznej oraz narażających na utratę zaufania potrzebnego dla pełnienia służby”.

Czy sąd we Wrocławiu wyda sprawiedliwy wyrok ws. Frasyniuka? Nasze doświadczenie podpowiada, że może być niezwykle ciężko.

Źródło informacji: PAP

Przeczyta także:

SKANDAL! Sąd zwolnił Lempart z kosztów sądowych i zastępstwa procesowego, bo to… „wyjątkowy wypadek”. Chodzi o proces ws. znieważenia Jacka Międlara

„Marksistowska horda nie zdejmie naszej flagi i nie podepcze Chrystusowego krzyża”. Zdaniem sędzi tymi słowami Jacek Międlar znieważył… marksistów. Został skazany na rok ograniczenia wolności

J. Międlar: „Tu jest Polska a nie Polin! Żałosny filosemityzm…” Za te słowa zostałem skazany na 10 m-cy ograniczenia wolności! W uzasadnieniu sędzia cytuje Żyda Turskiego [WIDEO]

J. Międlar: Zostałem skazany na rok ograniczenia wolności za „tolerancję wobec talmudycznej nienawiści” i nazwanie GW propagandową tubą

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Kaz mówi

  Frasyniuk to taki sam chazar ukraiński jak Szechter, Morwiecki, Kelksztajny, Brystygierowe i reszta najgorszych naszych wrogów.

 2. AntyPO✡PiS mówi

  Żyd Frasyniuk zostanie tak samo „ukarany”, jak żyd 🐷 NAJSZTUB czy żydówka 👹 LEMPART.

  Niestety 🔯 żydokomuna i jej resortowe pomioty są całkowicie bezkarni pod rządami socjalistów z 🕎 PiSraela-a, tak samo jak za czasów rządów postkomunistów z PO-PSL i SLD

 3. Tolek mówi

  „grzała kojo” Herr Mindlar lubi grypserą zarzucić, bo chyba przeczuwa że prędzej czy później będzie to jego nawijka przez kilka lat. O ile pójdzie na gita, a to nie jest takie oczywiste.

 4. Buran mówi

  Herr Tolek nie zaniedbuje żadnej okazji aby „rzygnąć mową miłości”.

 5. Zbigniew mówi

  Tolek, to jest niedyzywione dziecko Jachiry i bezplciowe Lumpart – chyba znalazly onuce czolgisty i wyszedl im tolek potworek. jak byl niemowlakiem, to Jachira pozwalala mu czolgac sie do marchewki, ktora mogl sobie jesc na deser po nawozach sztucznych (soi jeszcze nie bylo.
  Mozg mu sie nie rozwinal, bo jedyne bialko to mialo biedne dziecki ze stonki. Wieczorami mogl patrzec na Lumpart i od tej rozrywki ma zeza moralnego.

  No ale jezeli tak bylo naprawde, to przepraszam wszystkich tomko podobnych niedorozwojow z wlasnej woli.

  Bo u jachiry mamy mozgu nie wolno miec, gdyz to jest nie weganskie – mozg tolek ma z soi ale w ziarnach, tak ze nie moze go znalezsc w razie potrzeby. W tym mozgu zbieraja mu sie gazy z gnijacej soi i jak otworzy otwor gebowy, to jest tak jak piardniecie.

  Tak mniej wiecej wyglada tolek

 6. Misiek13 mówi

  Frasyniuk,ty nie jestes gorszego sortu,ty jestes po prostu smieciem

 7. Nnsns mówi

  Dla medialnych szmaciarzy on jest bohaterem debil skończony, a Tolek to pis-da skończona

 8. Buran mówi

  I pomyśleć, że w stanie wojennym dla tego „najgorszego sortu” nadstawiałem grzbiet pod pałki zomowców biorąc udział we wrocławskich demonstracjach pt. uwolnić Frasyniuka. Tfuuu, do dziś nie mogę się nadziwić swojej głupocie.

 9. anonim mówi

  @Buran ludzie wtedy łyknęli tę hucpę, bo nie było internetu i mogli bezkarnie lać wodę. Dziś paradoksalnie pomimo wszechobecnej inwigilacji i tak jest lepiej, bo nie da się kontrolować całego internetu, nawet za pomocą zaawansowanych systemów sztucznej inteligencji. Wspomniany parch to taki wrocławski ,,ja prezydent” czyli warchoł bolek z Gdańska. Ten solidarnościowy celebryta udawał kierowcę mpk, by potem stać się stać się uczestnikiem złodziejskiego kartelu państwowego w okresu prywatyzacji lat 90-tych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.