UWAGA! Homopropaganda i gender na lekcjach o „mowie nienawiści”

fot. pixabay.com
5

„Mamy twarde dowody na to, że pod pretekstem walki z nienawiścią, do warszawskich szkół wkrada się propaganda LGBTQ i ideologia gender” – informuje Centrum Życia i Rodziny w związku z planowanymi w szkołach lekcjami o „mowie nienawiści”.

Centrum dotarło do dwóch podręczników, które maja być wykorzystywane w warszawskich szkołach podczas tych lekcji. Podręcznik „Zakładki” definiuje „mowę nienawiści” jako „WSZELKIE FORMY UPRZEDZEŃ wobec orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej”. Dla uczniów przygotowano warsztaty – „progejowską” debatę parlamentarną o homofobii (s. 117) i „sprawdzamy fakty”, gdzie dzieci dowiedzą się, że praktyki seksualne „queer” są „czarujące, atrakcyjne i dają się lubić” (s.121).

Drugi podręcznik pt. „Kompasik” przygotowali autorzy projektu „Genderalia”. Pomogą oni dzieciom „zakwestionować wpajanym im binarny świat, gdzie istnieją tylko kobiety i mężczyźni” i odkryć „piękno transseksualizmu”. Uczniowie będą także trenować walkę z homofobią w „rolniczych regionach Europy Środkowej i Wschodniej”, gdzie homoseksualiści, biseksualiści i transseksualiści „spotykają się z dyskryminacja prawną, nękaniem i przemocą ze strony ludności” (s. 228).

„Jako rodzice, mamy konstytucyjne prawo do ochrony naszych dzieci przed demoralizacją oraz do wychowywania dzieci zgodnie z przekonaniami (art. 48, 53 i 72 Konstytucji RP). Rodzice i nauczyciele, nie pozwólmy „zakneblować” nam ust pod pozorem „walki z mową nienawiści”. Protestujmy w obronie naszych fundamentalnych praw!” – apeluje Centrum Życia i Rodziny i zapowiada pikietę w poniedziałek (21.01.2019) o godz. 16.00. Pikieta pod hasłem „NIE dla deprawacji naszych dzieci!” ma odbyć się przed Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy.

Przeczytaj też:

Gender produkuje transseksualistów! Młodym ludziom aplikuje się hormony „na życzenie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Coraz bardziej odsłania się fakt, że szopka gdańska była zaplanowanym działaniem. Śrowiska zboczeńców i degeneratów tylko czekały na sygnał aby pod pretekstem walki z “mową nienawiści” ruszyć do szkół.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Polacy wreszcie budzą się że stanu degrengolady światopoglądowej, moralnej, kulturowej. Opozycja antymasonska, antysystemowa, antyunijna rośnie w siłę. Mendia lewackie, prawackie duszą się w swoich kłamstwach, w swej antypolskiej, antykatolickiej indoktrynacji. Polskę czeka tak jak Europę kontrrewolucja. Jeśli kapitalne wystąpienia Grzegorza Brauna, Roberta Winnickiego, Roberta Winnickiego śledzą z najwyższą atencja setki tysięcy Polaków to jest szansa na radykalne zmiany. Zdeprawowani okupanci wkrótce będą w odwrocie.

 3. luke mówi

  Nikt mi nie powie, że mężczyzna wciskający prącie w odbyt drugiego mężczyzny jest normalny. Jeżeli pójde do pierdla za niniejszą wypowiedź….kiedyś wyjdę….reszty nie napiszę…

 4. Czesław mówi

  Tego typub protesty powinny odbyć się przed siedzibą abp.Nycza który gloryfikował HGW a Trzaskowski jest przecież z tego samego sortu. Poza tym niech w tej sprawie zabierze głos a nie tylko na okrągło tak po lewacku o mowie nienawiśc.i

 5. Ruch Narodowy mówi

  Naród pozostawiony sam sobie, dobrze, że są Narodowcy, bo o rządzie obecnym pis i o KK można zapomnieć. Są uczciwi księża, uczciwi działacze w pis, ale są na samym dole drabinki i nie mają wpływu na całokształt. A dzisiaj nam trzeba Dmowskiego, Skargi, Paderewskiego, Hallera, Staszica, kardynała Wyszyńskiego i Niezłomnych! Lewactwo ryje, atakuje, jest dobrze opłacane z zagranicznej kiesy, nie cofną się przed niczym. Kontrrewolta Narodowa, to jest to!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern