UWAGA! Homopropaganda i gender na lekcjach o „mowie nienawiści”

fot. pixabay.com
5

„Mamy twarde dowody na to, że pod pretekstem walki z nienawiścią, do warszawskich szkół wkrada się propaganda LGBTQ i ideologia gender” – informuje Centrum Życia i Rodziny w związku z planowanymi w szkołach lekcjami o „mowie nienawiści”.

Centrum dotarło do dwóch podręczników, które maja być wykorzystywane w warszawskich szkołach podczas tych lekcji. Podręcznik „Zakładki” definiuje „mowę nienawiści” jako „WSZELKIE FORMY UPRZEDZEŃ wobec orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej”. Dla uczniów przygotowano warsztaty – „progejowską” debatę parlamentarną o homofobii (s. 117) i „sprawdzamy fakty”, gdzie dzieci dowiedzą się, że praktyki seksualne „queer” są „czarujące, atrakcyjne i dają się lubić” (s.121).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Drugi podręcznik pt. „Kompasik” przygotowali autorzy projektu „Genderalia”. Pomogą oni dzieciom „zakwestionować wpajanym im binarny świat, gdzie istnieją tylko kobiety i mężczyźni” i odkryć „piękno transseksualizmu”. Uczniowie będą także trenować walkę z homofobią w „rolniczych regionach Europy Środkowej i Wschodniej”, gdzie homoseksualiści, biseksualiści i transseksualiści „spotykają się z dyskryminacja prawną, nękaniem i przemocą ze strony ludności” (s. 228).

„Jako rodzice, mamy konstytucyjne prawo do ochrony naszych dzieci przed demoralizacją oraz do wychowywania dzieci zgodnie z przekonaniami (art. 48, 53 i 72 Konstytucji RP). Rodzice i nauczyciele, nie pozwólmy „zakneblować” nam ust pod pozorem „walki z mową nienawiści”. Protestujmy w obronie naszych fundamentalnych praw!” – apeluje Centrum Życia i Rodziny i zapowiada pikietę w poniedziałek (21.01.2019) o godz. 16.00. Pikieta pod hasłem „NIE dla deprawacji naszych dzieci!” ma odbyć się przed Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy.

Przeczytaj też:

Gender produkuje transseksualistów! Młodym ludziom aplikuje się hormony „na życzenie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Coraz bardziej odsłania się fakt, że szopka gdańska była zaplanowanym działaniem. Śrowiska zboczeńców i degeneratów tylko czekały na sygnał aby pod pretekstem walki z „mową nienawiści” ruszyć do szkół.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Polacy wreszcie budzą się że stanu degrengolady światopoglądowej, moralnej, kulturowej. Opozycja antymasonska, antysystemowa, antyunijna rośnie w siłę. Mendia lewackie, prawackie duszą się w swoich kłamstwach, w swej antypolskiej, antykatolickiej indoktrynacji. Polskę czeka tak jak Europę kontrrewolucja. Jeśli kapitalne wystąpienia Grzegorza Brauna, Roberta Winnickiego, Roberta Winnickiego śledzą z najwyższą atencja setki tysięcy Polaków to jest szansa na radykalne zmiany. Zdeprawowani okupanci wkrótce będą w odwrocie.

 3. luke mówi

  Nikt mi nie powie, że mężczyzna wciskający prącie w odbyt drugiego mężczyzny jest normalny. Jeżeli pójde do pierdla za niniejszą wypowiedź….kiedyś wyjdę….reszty nie napiszę…

 4. Czesław mówi

  Tego typub protesty powinny odbyć się przed siedzibą abp.Nycza który gloryfikował HGW a Trzaskowski jest przecież z tego samego sortu. Poza tym niech w tej sprawie zabierze głos a nie tylko na okrągło tak po lewacku o mowie nienawiśc.i

 5. Ruch Narodowy mówi

  Naród pozostawiony sam sobie, dobrze, że są Narodowcy, bo o rządzie obecnym pis i o KK można zapomnieć. Są uczciwi księża, uczciwi działacze w pis, ale są na samym dole drabinki i nie mają wpływu na całokształt. A dzisiaj nam trzeba Dmowskiego, Skargi, Paderewskiego, Hallera, Staszica, kardynała Wyszyńskiego i Niezłomnych! Lewactwo ryje, atakuje, jest dobrze opłacane z zagranicznej kiesy, nie cofną się przed niczym. Kontrrewolta Narodowa, to jest to!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.