Urodziny Hitlera, czyli tryumf PiS, TVN i Jonny’ego Danielsa?!

Fot. wPrawo.pl
10

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE, CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Możemy sobie mówić co chcemy, w świat i tak pójdzie przekaz po myśli naszych wrogów. Po to to jest robione. W świecie anglojęzycznym, hiszpańskojęzycznym, włoskojęzycznym itd. są polskie obozy, źli Polacy naród morderców itd. Problem jest w tym, że takie rzeczy są promowane przez geremkowców, którzy mają opanowane polskie ambasady, wszystkie „Pokłosia” „Gnidy” itp są mocno nagłaśniane (w końcu Urząd Skarbowy zabiera nam naszą pracę i daje np geremkowcom, to mają za co) a my możemy sobie pogadać w wąskim gronie.

 2. Ania mówi

  Tylko nowa partia autentycznych Polaków- katolików może zmienić Polskę, image Polski w świecie a także wpłynąć na zmianę składu osobowego hierarchii kościelnej w Polsce zatrutej przez nowotwory innowierstwa i herezji.

  1. michu mówi

   Na zmianę składu osobowego zatrutej hierarchii nie mamy szans to tak nie działa. TW promują swoich następców i w tym wypadku nikt nie ma nic do gadania.

 3. Jarek mówi

  Przecież to wszystko to prymitywna ustawka służb wg pomysłu nijakiego danielsa – czosnkiem na kilometr ta sprawa śmierdzi. Wszystko po to by zlikwidować ogólnie pojęty ruch narodowy. Przecież każdy wie, że przeciętny narodowiec na widok wieśniaka z wygwizdowa jakiegoś w mundurku z sexchopu udającego ss-mana jedyne co zrobi to przypasuje swoją pięść do jego nosa. a już na pewno nie będzie się z nim identyfikował.
  W Niemczech podobnie rozprawiają się z niewygodnymi – w Kottbus sprowokowano zajścia aby mieć w najbliższym czasie pretekst do rozprawienia się u nich z AFD i innymi prawicowcami – jest na lokalnej stronie ZINFO ze Zgorzelca http://www.zinfo.pl/artykuly/25588

  1. michu mówi

   Z naszego punktu widzenia chyba lepiej żeby w Niemczech rządziła komuna, na tej samej zasadzie jak z punktu widzenia Polski Lenin jest postacią pozytywną, bo zniszczył potęgę Rosji. Im więcej komuny w danym kraju tym on jest słabszy 😉

 4. jacek mówi

  Należy zdelegalizować niemieckie hitlerowsko-banderowskie agentury,takie jak Duma i Nowoczesność,Platforma Obywatelska i Nowoczesna,a także amerykańskie tuby propagandowe założone przez WSI,takie jak TVN.Niemieccy naziści,którzy zamordowali miljony Polaków,polskich narodowców z ONR-u,Młodzieży Wszechpolskiej,Stronnictwa Narodowego,Którzy zmordowali 900.000 Warszawiaków i z premedytacją moją kochaną Warszawę zniszczyli i zburzyli nie mają prawa legalnie istnieć i być nagłaśniani przez antypolski,amerykański TVN.Chcieli być cwani w ząbek czesani,a teraz w pierdlu będą gnić,zanim w piekle będą się smażyć w jednym kotle z Hitlerem.Precz z niemieckimi nazistami!!!Won z Polski i płacić 7 biljonów dolarów odszkodowańia za II Wojnę Światową!!!Bilion dolarów za zniszczenia materialne i 6 biljonów za 6 miljonów zamordowanych Polaków.

  1. michu mówi

   Kto ich do tego zmusi? Na razie oni wygrywają, a my możemy sobie o tym pogadać a potem iść do pracy żeby zarobić przede wszystkim na Urząd skarbowy aby mógł wypłacić godziwe diety tym z PO itp.

 5. Apus mówi

  Mylisz się Jacku w wielu sprawach , to na 100 % była prowokacja , a nierząd PIS to ta sama klika żydowskich szmalcowników okrągłostołowych którzy od 1989 roku nieprzerwanie niszczą Polskę , tasując się przy korycie i zapewniając sobie wzajemnie całkowitą bezkarność. Lech Kaczyński był sygnatariuszem antypolskiej zmowy okrągłostołowej , co daje nam pewność że i Jarosław Kaczyński jest zdrajcą i żydowskim kolaborantem. A co do zaproszeń na „Marsz Niepodległości” przez szabasgoja Andrzeja Judę , to użyję określenia – Przyczepiło się gówno do statku i mówi płyniemy. Zdrajca Andrzej Duda z swoją żydowską świtą , nie ma żadnych praw do święta polskich patriotów.

 6. jacek mówi

  Jesli chodzi o PIS,to należy być roztropny,zdroworozsądkowy i wierny rzeczywistości,do czego wzywał Roman Dmowski.PIS weszło w wielu sprawach w endeckie buty i tu musimy PIS popierać,gdzie jest autentyczne Dobro Polski i jednocześnie krytykować tam,gdzie nie robią polityki polskiej,ale jakąś obcą,amerykańską,żydowską.Bądźmy opozycją konstruktywną,a nie totalną.Co służy Polsce to popieramy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.