Ukraiński gej i Wyborcza żądają delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu, który przejdzie pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem”!

21

Marsz Polaków we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, 11 listopada, przez stolicę Dolnego Śląska manifestacja przejdzie pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem”. – To hasło nie jest pobożnym życzeniem! To żądanie ze strony Polaków, którzy nie godzą się na to, aby we własnym kraju traktowano nas jak ludzi drugiej kategorii – mówi organizator marszu, Jacek Międlar. Hasło i sama idea marszu nie spodobały się grupie pewnych osobników, którzy żądają delegalizacji zgromadzenia zanim to jeszcze się rozpocznie.

Wśród zajadle atakujących Marsz Polaków jest ukraiński gej, Igor I. (uznajemy, że ów osobnik nie zasługuje na ujawnianie wizerunku i nazwiska). Tak, to ten kaleczący język polski „dziennikarz” z polskim obywatelstwem, który opublikował godło polski na tle ukraińskiej flagi i z koroną w barwach LGBT+. – Mam obywatelstwo polskie. Nie jestem Polakiem. Jestem Ukraińcea, a patrząc na to je suis Ślązak. Takie nasilne wciskanie do polskości – to próba odarcia nas z naszej godności – w styczniu 2022 roku pisał Igor I.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W ostatnich dniach Ukrainiec mocno się zaktywizował i zajadle atakuje Marsz Polaków we Wrocławiu, domagając się jego delegalizacji zanim ten się jeszcze rozpocznie. W swoich wpisach Ukrainiec przywołuje cytowaną przez Wyborczą Annę Tatar. To jego znajoma. Przynajmniej tak wynika z rozmów przeprowadzanych przez I. dla jednego z jutobowych kanałów. Oglądalność tych rozmów jest bliska zeru, co najprawdopodobniej wynika z nikłych walorów estetycznych i merytorycznych pogadanek. Tatar wywodzi się ze stowarzyszenia powszechnie znanego z zaangażowania w cenzurowanie książek, w których o Żydach można przeczytać niekoniecznie pochlebne, wszak zgodne z prawdą stwierdzenia. Wyborczej powiedziała: Uważam, że miasto Wrocław powinno wydać decyzję o zakazie tego zgromadzenia. W ustawie o zgromadzeniach jest zapis, zgodnie z którym jeśli „cel zgromadzenia lub jego odbycie naruszają przepisy karne”, to można go zakazać. Moim zdaniem występują ku temu przesłanki: na poprzednich marszach 11 listopada dochodziło do nawoływania do nienawiści ze względu na narodowość, a także do aktów przemocy.

 

Jak było na Marszu Polaków we Wrocławiu w ubiegłym roku?
– W ubiegłym roku było spokojnie. Maszerowaliśmy pod hasłem “Polska antybanderowska” – tłumaczy Jacek Międlar i dodaje: – W obliczu narastającej banderyzacji Ukrainy to hasło nadal jest aktualne i tegoroczny marsz również do niego nawiązuje. Marsz pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem” dedykuję nie tylko Ojcom polskiej niepodległości, ale również  ofiarom ukraińskiego ludobójstwa oraz polskiej samoobronie utworzonej na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, która – mimo przewagi liczebnej wroga – mężnie odpierała ataki ukraińskich ludobójców z gloryfikowanej dziś na Ukrainie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii. Gdy władze Rzeczypospolitej nie chcą mówić o polskich ofiarach na Kresach, naszym obowiązkiem jest o nich krzyczeć – mówi organizator marszu, Jacek Międlar.

Kto jeszcze atakuje tegoroczny marsz, który przez Wrocław przejdzie pod hasłem „Polak w Polsce gospodarzem”? Autorka żydowskiego bloga Katarzyna Markusz. O tym osobniku na portalu pisaliśmy wielokrotnie. Ostatni raz w roku 2021, kiedy to Markusz, we wpisie na Twitterze, dopuściła się negacji prawdy o Holokauście twierdząc, że dla Polaków nie powstały nigdy obozy masowej zagłady. Prędko po tym Markusz skasowała prywatne konto. Teraz publikuje z konta żydowskiego bloga.
Jacek Międlar, zamiast tłumaczyć się przed sądem z szerzenia nienawiści, będzie sobie maszerował z ziomeczkami 11 listopada przez Wrocław. Swój marsz reklamuje hasłem „Stop ukrainizacji Polski”. Że też on jeszcze nie dostaje państwowych dotacji. Co za niedopatrzenie! – czytamy na profilu bloga redagowanego przez Markusz.

Skowyt wyżej wymienionych i żądanie delegalizacji marszu zanim ten jeszcze wyruszył to najpiękniejsza laurka jaką można otrzymać. Martwiłoby nas, gdyby wyżej wymieniona „elyta” chwaliła organizatorów wrocławskiej manifestacji. Tymczasem ich niepokój pomieszany – w naszej ocenie – z nieokiełznaną agresją, są najlepszą recenzją i zachętą, by w tym roku, 11 listopada, maszerować przez stolicę Dolnego Śląska.

Przypomnijmy, że Marsz Polaków wystartuje o godzinie 17 spod Dworca PKP we Wrocławiu i dotrze na Plac Katedralny na Ostrowie Tumskim. Jednak zgromadzenie zacznie się już godzinę wcześniej. W tym czasie, między godziną 16.00 a 17.00, przed dworcem (od strony ul. Piłsudskiego) zostaną zaprezentowane wspomnienia Świadków ludobójstwa na Polakach oraz pieśni patriotyczne. Do udziału w marszu zapraszam polskie rodziny z dziećmi, patriotów, nacjonalistów oraz kibiców z całej Polski. Zachęcamy do wzięcia udziału w marszu oraz prezentacji wspomnień, która będzie miała miejsce już godzinę wcześniej – mówi Jacek Międlar.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1323200718491867

Marsz Polaków - Polak w Polsce gospodarzem
Marsz Polaków – Polak w Polsce gospodarzem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Żydo-banderowsko-pruski UKŁAD WROCŁAWSKI ma sie dobrze. Nawet coraz lepiej

 2. Misiek13 mówi

  Deportowac wszystkich ukrainskich dezerterow z Polski na ukraine

 3. Ewa-Maria mówi

  Pamiętajcie UPAińcy i Żydzi tu jest Polska a jak coś się nie podoba to wypad stąd na UPAine i Izraela. Dość już panoszena się w mojej Ojczyżnie. Wara wam od tego co jest dla nas świętym obowiązkiem jako Polakow i patriotów.

 4. W K mówi

  Ukrainiec, Żyd, czy inny taki nie może od Polaków żądać. Może uniżenie Polaków o coś prosić. To są podstawy dobrego wychowania. Widocznie dobre wychowanie jest pojęciem nieznanym Ukraińcom i Żydom.

 5. W K mówi

  Dr Anno Tatar. Nie ma narodowości ukraińskiej. Kraina na skraju od wieków jest zamieszkiwana przez mieszankę narodowości, począwszy od Ormian, poprzez Tatarów, Rumunów, Węgrów, Rosjan, Polaków, Żydów i jeszcze parę pomniejszych narodowości. Pomyliła pani narodowość z obywatelstwem.

 6. Jozef mówi

  Pan BOG z Wami POLACY o d w a g i…..ani kroku wstecz… precz z gejami i banderowcami –wynocha z POLSKI!!

 7. Stanisław mówi

  Najwyraźniej wszyscy w Polsce mogą mówić co chcą. pod warunkiem, że nie są Polakami. Świat stanął na głowie…

 8. Krzysztof mówi

  Ten cymbał z niech czepia się ruskich i im ka, że wynosić się z ukrainy . Ukry zaczynają robić co im się podoba , przy akceptacji „polskiej władzy ” skaładającej się z ukrów , ruskich , żydów i białorusinów . Istne szambo ! Ludzie, gdzie wy macie oczy podczas głosowań ?

 9. lol mówi

  pieski szczekają … niech uważają żeby nahajem nie dostać

 10. Hammurabi mówi

  Prócz tego skowytu kreatur, jest jeszcze jeden aspekt tego wydarzenia. Mianowicie taki, że owe indywidua chodzą po ulicach polskich miast i nic złego ich nie spotyka.
  Więcej! Nasilają swoje wrzaski, prowokują, obrażają i co?
  Ano nic. Pomimo tworzonej przez siebie atmosfery nazistowskiego zagrożenia, chodzą po ulicach miast bezpieczni.
  Chętnie bym usłyszał odpowiedź tego całego Isajewa na jedno pytanie. Brzmi ono tak: czym dla Polaka będącego na Ukrainie, skończyłoby się identyczne prowokowanie i obrażanie?
  W najlepszym wypadku skończyłby na szpitalnej urazówce, choć najbardziej prawdopodobna byłaby kostnica!
  Jednak nic straconego. Isajew powinien zdać sobie sprawę, że każdy dzban, nawet tak pusty jak on pełni swoją funkcję póki mu się ucho nie urwie.
  A pani Tatar powinna usłyszeć, że faktycznie NIGDY WIĘCEJ ale lewackiej dyktatury!

 11. AMBROGIO mówi

  Na razie jesteśmy bezradni ponieważ
  okraglostolowi zdrajcy sprzyjają tej
  ukraińskiej i żydowskiej dziczy …!

 12. Michał mówi

  Idea Marszu Niepodległości jest bardzo pozytywna. Warto świętować niepodległość. Jeżeli pan Ukraiński gej sprzeciwia się temu Marszowi, zatem jest źle nastawiony do Polski, a takich gości nie potrzebujemy. Jak nie podobają mu się polskie marsze, zawsze może wyjechać na front i przysłużyć się Ojczyźnie. U nas mile widziane są głównie kobiety i dzieci, mężczyźni ukraińscy o ile pozwala im na to stan zdrowia powinni walczyć z rosją. Co do wyborczej nie warto się wypowiadać, bo im zawsze przeszkadza to co polskie. Żeby ich zadowolić należałoby prowadzić tylko marsze prounijne. Hasło Polak w Polsce gospodarzem jest dobre i nikogo nie obraża.

 13. zagłoba sum mówi

  Hammurabi! „…pani Talar…” jaka „pani”??? Zwykły, judeobanderowski, polskojęzyczny q…wiszon! Taki sam, jak wielu i wiele innych (np. ta wredna zdzira, peronowa, która chlała wódę z banderowcami)!

 14. cccpsucks mówi

  coś się upadlińskiemu zwyrodnialcowi pokićkało: że niby upadlina ma maszerować 11tego z Polakami? a toi niby z jakiej przyczyny, nędzna wszo dildolubie?

 15. cccpsucks mówi

  Minimalne świadczenie emerytalne od stycznia wynosi w Ukrainie 2,5 tys. hrywien miesięcznie, czyli 321 zł.

  Jeśli dojdzie do tego emerytura w ZUS, która wyniesie np. 100 zł miesięcznie, obywatel Ukrainy będzie miał w sumie 421 zł miesięcznie. To mniej niż wynosi minimalna emerytura w Polsce.

  W takim przypadku państwo polskie dopłaci mu 917 zł miesięcznie, by emeryt otrzymał najniższe świadczenie w wysokości 1338,44 zł.

  Podwyższenie to przysługuje pod warunkiem, że osoba udowodniła 20-letni (w przypadku kobiet) lub 25-letni (w przypadku mężczyzn) okres ubezpieczenia (okresy składkowe i nieskładkowe).
  CO TO K JEST?

 16. Kazimierz mówi

  Uważam że wszystko jest w jak najlepszym porządku. To jest nasz kraj, nasze święto i jesteśmy gospodarzem. Oni są gośćmi i widać że nie potrafią się odpowiednio zachować. Wiadomo co się robi gdy gość się źle zachowuje w twoim domu.

 17. BP mówi

  Coś ze mną chyba nie tak … Mam wrażenie, że czas się cofnął i jest II WŚ . Tym razem miejsce żydów zajęli Polacy. Segregacja – była i tylko dzięki Putinowi się cofnęła. Teraz okradanie Polaków przez mających władzę i dotkliwe prześladowanie tych , którzy się bronią (niektórych karani więzieniem, śmiercią – np. mecenas) . Niedługo za powiedzenie „jestem Polakiem” będzie przymusowe wstrzyknięcie preparatu lub podanie tabletki „jodku potasu”.

 18. Bury mówi

  Polak w Polsce nacjonalistą jest i basta!!!
  Jak źle to się obcym przybłędom kojarzy,to żaden Polak nie ogranicza im wolności,
  w objęciu kolejnego kraju,w celu jego okradania

 19. Tadeusz mówi

  Jeżeli się komuś nie podoba w Polsce to zawsze może wyjechać ja mieszkam w Niemczech bo mi się standard życia nie podobał więc wyjechałem proponuję to samo ludziom którym coś nie pasuje w Polsce

 20. antyPoPis mówi

  tadi …du solltest hier bleiben… przez takich co się nie podobał standard teraz ukry tu przychodzą , wracaj i na marsz !

 21. charry mówi

  Ten dekownik, prowokator i kreatura w jednym ma glejt na antypolską działalność , bo jest pod parasolem usraelskich służb.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.