Ukraińska buta! Dostali szału na widok plakatów o „ukraińskim ludobójstwie”. Piszą o „skandalicznych plakatach”, „posądzaniu o rzeź” i „prowokacji międzynarodowego konfliktu”

24

W 78. rocznicę Krwawej Niedzieli, podczas której Ukraińcy zaatakowali ponad 100 polskich wsi na Wołyniu i bestialsko mordowali Polaków zgromadzonych w kościołach, z inicjatywy Fundacji „Wołyń Pamiętamy” rozlepiono kilkanaście tysięcy plakatów informujących o ukraińskim sprawstwie ludobójstwa na Polakach w latach 1939-1947. W dobie kłamliwego przedstawiania ludobójstwa jako konfliktu polsko-ukraińskiego, a nawet – czego dopuszczają się ukraińskie władze – obarczania Polaków odpowiedzialnością za bestialskie zbrodnie, akcja doprowadziła Ukraińców do szału.

Na ukraińskim portalu InPoland zamieszczono artykuł informujący o akcji plakatowej Fundacji „Wołyń Pamiętamy”. Napisano, że w całej Polsce, na ulicach, przystankach, drzewach, filarach i bramach rozwieszono skandaliczne plakaty. Co znajduje się na plakatach? Garść podstawowych informacji: że w latach 1939-1947 Ukraińcy przeprowadzili ludobójstwo na narodzie polskim; że zbrodni dopuszczono się na terenie Wołynia i Małopolski Wschodniej; oraz, że dwuletnia Czesia Chrzanowska została zamordowana w łóżeczko przez ukraińskich ludobójców. Oto cały „skandal” – garść niepodważalnych faktów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: W całej Polsce rozwieszono kilkanaście tysięcy plakatów informujących o ukraińskim ludobójstwie na Polakach! W Szczecinie zamazują przymiotnik „ukraińskie” [ZDJĘCIA+WIDEO]

Na ukraińskim portalu napisano także, że Ukraina nie zgadza się na określanie ludobójstwa na Polakach mianem „ludobójstwa”, Fundacja „Wołyń Pamiętamy” postanowiła po raz kolejny sprowokować międzynarodowy konflikt, a biednych Ukraińców „posądzono o rzeź” Ukraińska buta nie zna granic!

Na tym nie koniec. Pod artykułem internauci zamieścili ponad sto komentarzy. Wśród nich zastosowano np. argument ad Putinum, który podnoszą nieraz także polskojęzyczni idioci, albo przesiedleńcy z czasów Akcji „Wisła”. Wisz, rozumisz? Jeśli podnosisz temat ukraińskiego ludobójstwa to zdaniem łajdaka jesteś agentem Władimira Władimirowicza Putina.

Zrzut ekranu z komentarza pod artykułem z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate
Zrzut ekranu z komentarza pod artykułem z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate
Zrzut ekranu z artykułu z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate
Zrzut ekranu z artykułu z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate
Zrzut ekranu z artykułu z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate
Zrzut ekranu z artykułu z ukraińskiego portalu. Tłumaczenie przez Google Translate

Ukraińcy, słowo do was, od człowieka, który od 2019 przeprowadza wywiady ze Świadkami ludobójstwa, które na Polskim Narodzie przeprowadzili wasi przodkowie. Prawda jest jedna i niezmienna. Wasi przodkowie, ukraińscy sąsiedzi, którzy jeszcze do czasu wybuchu II wojny światowej zajadali się z Polakami przy jednym stole, na naszych rodakach przeprowadzili LUDOBÓJSTWO. Wasi przodkowie, którzy dopuścili się tych obrzydliwych czynów nie są żadnymi bohaterami. Są pomiotem, którym my, Polacy, pogardzamy i skazujemy na wieczną infamię. Uderzcie się w pierś i – jeśli macie odrobinę honoru – przeproście za zbrodnie przodków, których dziś wasze władze stawiają na piedestał!

Zobacz wywiady ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej (TUTAJ). Dwa wybrane wywiady:

Jak chrzestny chrześnicę zamordował w imię „Samostijnej Ukrainy”. „Widziałam poćwiartowane ciała.” Rozmowa ze Świadkiem ukraińskiego ludobójstwa, Krystyną Staniec [WIDEO]

„Własnymi rękami ściągałem z płotu niemowlaka nasadzonego na parkan”. Żołnierz AK, ppłk Stanisław Jastrzębski wspomina walkę z ukraińskimi ludobójcami [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Miałem okazję słuchać strasznych wspomnień Pani, która jako dziecko jedyna ocalała z okrutnej masakry dokonanej przez Ukraińców na jej Polskiej rodzinie. Ukraińcy uznali, że już nie żyje po uderzeniu kolbą w głowę, które spowodowało zdeformowanie czaszki. Nikt z jej rodziny nie przeżył tej ukraińskiej bestialskiej napaści !

 2. Maksio mówi

  Dr Anton Drobowycz, szef ukraińskiego IPN twierdzi, że Bandera, Szuchewycz i Kłym Sawur to postacie problematyczne dla historii Ukrainy, ale także mówi, że to byli „odważni ludzie, którzy walczyli o Ukrainę”. Nie widzi żadnej sprzeczności. Niestety, stawia on odwetowe akcje AK na równi z zaplanowanym ludobójstwem ludności Wołynia.

 3. Alan mówi

  Rosjanie się naśmiewają z politycznej głupoty Ukraińców i nazywają ich „Ukropami”. Jest tam taki o nich dowcip: Umiera stary banderowiec. U wezgłowia zbiera się rodzina. Banderowiec chrypi ostatkiem sił: „Chłopcy, dbajcie o Putina”. Rodzina w przerażeniu spogląda po sobie. Najstarszy syn pyta: „Tato, jak to?!”. „A, tak to, Putin to jedyna rzecz, która łączy Ukrainę”.

 4. Misiek13 mówi

  Wieczne potepienje Ukrainie,moze Putin zrowna z ziemia banderowskich pomiotow

 5. Wojtek mówi

  Ukraińców z akcji Wisła się nie czepiajcie. Jestem ze Szczecina, znam kilka osób z nazwiskami z „hr” czy z „czuk” i wszystko to są normalni Polacy, nawet dobrzy katolicy. Jedno pokolenie wystarczyło żeby ta ich „narodowość” zniknęła. Zostało tylko nazwisko. Co innego Grecy, uciekinierzy z przewrotu w latach 60tych – ci są dalej tradycyjni, niektórzy wrócili do kraju.

 6. Hammurabi mówi

  Pytanie dlaczego tak się dzieje, że w obcym – jakby nie było – kraju mniejszość obdarowana przywilejami, żerująca na gospodarzach niczym tasiemiec ukryty w jego trzewiach, ma czelność i odwagę głos zabierać w temacie tak bolesnym dla każdego Polaka?
  Odpowiedź brzmi „akcja Wisła”.
  Po tym co się dzieje obecnie na Ukrainie, z jaką łatwością świat zakłamuje i zapomina, stwierdzić należy, że przesiedlenie ludności ukraińskiej na ziemie odzyskane było kardynalnym, niewybaczalnym i brzemiennym w skutki błędem. O wiele lepszym rozwiązaniem byłoby jej „wyeksportowanie” za nową granicę na wschodzie, lub potraktowanie w identyczny sposób do tego, w jaki oni traktowali Polaków.
  Cóż… Polski charakter, wielkoduszność i – co tu kryć – dziecięca wręcz naiwność, na hołdowanie zasadzie „oko za oko” nie pozwoliły.
  Kazały zachować się godnie. Kazały dobrem zło zwyciężać nie tylko w stosunku do Ukraińców ale i Niemców, Litwinów, Słowaków i Żydów.
  Kto dziś pamiętałby fakty z czasów ukraińskich rzezi? Niewielu. Przez lata temat ten był zamknięty, był tabu, ze względu na internacjonalistyczne „braterstwo”. Dzięki determinacji niewielu, wielu przypomniało sobie fakty.
  Zadajcie pierwszemu lepszemu Polakowi pytanie o Ponary, o szaulisów czy Ypatingasis būrys, o „księdza” Tisso i wielką defiladę zwycięstwa zorganizowaną 5 października w pobliżu Popradu, w której wzięło udział 10 tys. słowackich żołnierzy, dostojnicy słowaccy i niemieccy.
  Dlatego dobrze, że te plakaty rozwieszono a jeszcze lepiej by było, gdyby u granic Rzeczpospolitej w ślepia potomków zbirów z UPA i tych zwykłych prymitywnych rzeźników mordujących dla zysku i przyjemności, kłuły wielkie tablice podświetlone nocą z jasnym przekazem, że NIGDY NIE ZAPOMNIMY.

 7. Rafał mówi

  Bo ukraińskie bydło należy wygnać z Polski!!! Skonfiskować mieszkania, domy, samochody-słowem cały majątek- I WYGNAĆ Z POLSKI TE KURWY!!!! BATAMI POGNAĆ DO GRANICY!!!! A każdego kto by pozytywnie mówił o tym śmiesznym państewku bez historii i zamieszkujących je bandytach należy skazywać na ciężkie roboty!!! POLSKIE KRESY- POLSKI LWÓW!!!!!!!

 8. Krzysztof mówi

  Nie ulega wątpliwości ,że ukrowy pomoit to mordercy . Teraz , bardziej ucywilizowani mordercy wstydzą się czynów swoich przodków i wszystkiemu zaprzeczają , zresztą żyją jeszcze gnidy , które uczestniczyły i widziały co się dzieje. Teraz potrzebują od Lachów pomocy , bo kacapy do doopska od Krymu się dobrały. Nic , a nic rząd polski nie powinien robić dla nich . No ,ale czy to rząd polski ? No i ukrów trzeba wywalić z Polski – wszystkich , a prace sezonowe , tylko dokładnie określone zapisami . Niech się tu nie osiedlają nie skundlają narodu – jeszcze bardziej.

 9. Krzysztof mówi

  Pomału , jeśli zarobił uczciwie ,niech zabiera wszystko i wypier..la na ukraine.

 10. Krzysztof mówi

  To było do Rafał – dlaczego na : odpowiadać nie pojawia się pod danym tekstem , Co to jest . Mamy cytować zawsze do kogo to jest ? Chłopie zrób coś z tym !

 11. krzyś mówi

  Po co my pomagamy tym dzikusom…Przecież oni dopiero schodzą z drzew jak się czyta Sienkiewicza a potem ogląda Wołyń to ma się wrażenie że ci ludzie w ogóle się nie zmieniają jak była dzicz tak jest. Lepiej dla nas jakby ich Rosja połknęła bo jak czują bat na dupie to siedzą cicho. Oni się ładnie uśmiechają udają idiotów że nic na ten temat nie wiedzą młodzi rozumiem że mogą nie wiedzieć ale starzy? Nawet ci co u nas pracują palą głupa…

 12. W K mówi

  Dopóki Ukraina ma za bohaterów banderowców i oddziały Waffen-SS, w Polsce nie powinno być Ukraińców.

 13. W K mówi

  Na szczęście Rosja musi zlikwidować Ukrainę, ponieważ 600 km to za mało, żeby zdążyć skutecznie przechwycić rakiety wystrzelone na Moskwę. Tak więc, banderowcy, wasze dni są policzone.

 14. Jsjsj mówi

  Dzieciątko kochane ze złożonymi rączkami na tym zdieciu. Niewinne dzieci, kochane skarby. Kocham dzieci, nienawidzę zła!!!!!!!!

 15. Martin Malik mówi

  O co tu się gniewać? Niech Ukraińcy po prostu przyznają że Rzeź Wołyńska rzeczywiście miała miejsce. Niech przeproszą, niech powiedzą że żałują, i że bardzo kochają Polaków za to że przyjęli ich do Polski. Rząd Ukrainy powinien w ramach przeprosin i przyjaźni oddać Polsce ziemie skradzione przez Stalina.

  Jestem przeciwko deportacji Ukraińców, oraz innych Słowian wschodnich, dlatego że w Polsce jest niż demograficzny. Lepiej, że przyjechali Ukraińcy niż Czarni, Hindusi czy Arabowie. Pomimo trudnej historii, lepiej że przyjechali do Polski Słowianie. Ukrainki mają tą wielką zaletę, że rodzą białe dzieci. Uważam, że polscy mężczyźni powinni masowo sprawiać Ukrainkom ciążowe brzuszki.

 16. anonim mówi

  Nawet Nikita Chruszczow wywodzący się z terenów Ukrainy gardził banderowcami i ich przywódcami do tego stopnia, że postanowił rozprawić się z tym zwyrodnialcem banderą wydajac rozkaz służbom specjalnym KGB, które dokonały likwidacji tej kanalli w Monachium. To bardzo niepopularne, ale Chwała Chruszczowowi za to.

 17. Jolanta mówi

  Ukraińcy i żydzi nienawidzą Polaków, dlatego tak ich tu pełno

 18. Jolanta mówi

  Martin, co Ty piszesz? Ukraińskie i żydowskie komanda mają zniszczyć Polaków, to przecież jasne. To jest wojna! Jesteśmy w śmiertelnym zagrożeniu od środka! Gowin też już o tej „nowej elycie” wspomniał, a żydzi znaczą teren Polski jak zwierzęta obsikując każdy skrawek polskiej ziemi. Czego jeszcze nie rozumiesz?

 19. Ala mówi

  W Brzegu też widziałam te plakaty. Nikt ich na szczęście nie zniszczył i nie pomalował. Są w nienaruszalnym stanie.

 20. Anna mówi

  Naszym obowiązkiem (niestety pilnym) jest uczyć siebie i naszych dzieci samoobrony i używania broni. Do takich wniosków dochodzę gdy słucham i obserwuję niektórych „naszych” polityków.

 21. Bart mówi

  W sumie to dziwię się ukraińcom, ja na ich miejscu trzymał bym z ruskimi.
  Z drugiej strony, jak to powiedział kiedyś Irytujący Historyk Ukraińcy nie mają innej historii, więc biorą co mają i nie zamierzają tego zmienić, a że to mało tragiczna historia….

 22. odbojnik mówi

  #Wojtek|

  A wystarczy czytanie z „przynajmniej 50% zrozumieniem.
  …w tekście JASNO jest napisane: „uderzyć się w pierś za przodków” i nikt nie twierdzi, że obecne pokolenie to robiło.

 23. Do ..rwy nędzy! mówi

  Nie miejmy pretensji do naszych wrogów, ty do siebie za własny debilizm i oddawanie władzy parchom (kwaśniewski, komorowski, duda, kaczyński, morawiecki i cała ta żydowska reszta)!

  A jeśli to nie jest prawda, to za zgodę na oszustwa wyborcze Państwowej Komisji Wyborczej pod wodzą np. Hermelińskiego, z rodziny ubeka z Obławy Augustowskiej, czy na kontrolę tych „wyborów” przez Ruch Kontroli Wyborów pod wodzą żyda..ORŁAAA!

  Wam, polskim debilom wystarczy polskie nazwisko, np. Kaczyński, i 500+. Potem flaszka, kanapa i TVN! ŻYDOWSKI, oczywiście,

  Więc czy zasługujecie na to co z wami robią? Tak!!! Taki jest los tępego bydła, które nie stawia na swoim od 80 lat!

  A teraz jest zwyczajnie, rytualnie mordowane. Też w ciszy, bez protestów. Ba nabijają wasze dzieci na igły, jak tamte na sztachety, szczepią niemowlęta.. i cisza.

  A ukrainiec potrafi tu jazgotać i staje się postacią znaczącą! Staje się partnerem do dyskusji nawet dla J. Międlara, chociaż powinien zostać skopany i jeśli wyżyje, to wyrzucony z Polski z dożywotnim 'misiem’ w papierach.

  Dlaczego tak się nie dzieje? A widzieliście kiedykolwiek oborę z bydłem, której właścicielem jest inna krowa? Nie! Waszym właścicielem jest ktoś inny i, expressis verbis, podział wam to w czy Morawiecki!

  Dlatego w ub. roku protestujących polskich przedsiębiorców w Wwie pałowały formacje Blackwater z trupią czachą na ramionach a lotniskami zarządza moSSad.

  Bydło od czasu do czasu porykuje, głównie wtedy, kiedy stoi niewydojone.

 24. Tomasz mówi

  Trzeba o tym mówić trzeba o tym pisać trzeba o tym pamiętać i pod żadnym pozorem nie zapominać! W tej chwili świadomość Polaków co do tej zbrodni jest tak mocno zakorzeniona że nikt i nic jej nie zatrze!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.