Ukraińcy na granicy grożą Polakom: „Smert Lacham! Slava Ukraini”. Polska policja nie reaguje!

53

Trzeci tydzień trwa protest polskich przewoźników i rolników na granicy z Ukrainą. Protesty odbywają się na przejściach granicznych w Dorohusku, Hrebennem (woj. lubelskie) i na rondzie w Młynach nieopodal przejścia granicznego w Korczowej (woj. podkarpackie). Polacy nie przepuszczają tirów wjeżdżających na Ukrainę. W odpowiedzi na to Ukraińcy grożą Polakom śmiercią i wykrzykują banderowskie hasła.

Protesty nie ustają. Ich motywy i przebieg opisywaliśmy na naszym portalu TUTAJ. Cały czas docierają nowe informacje na temat tego, co dzieje się na granicy z Ukrainą. Z materiałów filmowych publikowanych przez protestujących wynika, że dochodzi tam do skandalicznych zachowań ze strony ukraińskich przewoźników, którzy wzywają do mordowania Polaków, tych Polaków, którzy od wybuchu wojny Ukrainy z Rosją przeznaczyli ok. 4,5% PKB na pomoc dla nich, oddali za darmo czołgi, broń, amunicję, a przybyłym do kraju nad Wisłą ukraińskim dziadkom, babkom, matkom, dzieciakom i ich ojcom, którzy nie udali się na front, rozdali socjale, PESELE, dachy nad głową i umożliwili godny zarobek. W podziękowaniu Ukraińcy zalali nasz kraj technicznym zbożem produkowanym przez lokalnych oligarchów, torpedowali brukselskie wsparcie dla polskich rolników i zadeklarowali, że nas pozwą. Tak tym Polakom odgrażają się teraz Ukraińcy, którzy w ramach protestu wykrzykują „Smert Lacham” – hasło, które w zestawieniu z popularnym „Slava Ukraini” nierzadko było ostatnim zwrotem słyszanym przez naszych przodków pomordowanych przez Ukraińców w latach 1939-1947. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w mojej książce pt. „Sąsiedzi. Ostatni Świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach”. Jestem w trakcie pisania III tomu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Smert Lachom” zaraz po „Slava Ukraini”. Naturalnie jak „Sieg Heil”. A naiwne polskojęzyczne głupki ciągle piszą, co my chcemy od „Sława Ukrainie”? Przecież to normalne zawołanie! – Tylko my wiemy, co za tym stoi! Tak samo jak przy niemieckim „Chwała Zwycięstwu” ważny jest kontekst. Bez niego nawet swastyka nie jest złowrogim symbolem – skandaliczne zachowanie Ukraińców komentuje redaktor Piotr Korczarowski. Przypomnę, że hasło „Sława Ukraini. Herojam sława”, co wyraźnie podkreślał sam ukraiński prezes IPN Wołodymy Wjatrowycz, jest hasłem banderowców, tj. ukraińskich sąsiadów, którzy bestialsko mordowali Polaków tylko dlatego, że byli Polakami.

Obecni na miejscu polscy policjanci w żaden sposób nie zareagowali, o czym poinformował poseł na Sejm RP prof. Andrzej Zapałowski (Konfederacja Korony Polski). Co więcej, według informacji przekazanych przez posła, policja domaga się rozwiązania protestu polskich przewoźników.

Polska Policja działa przeciwko protestującym rolnikom i transportowcom, chociaż oni wypracowują dla nich pensje. Polska Policja nie reaguje na groźby karalne Ukraińców w Korczowej w postaci okrzyków – Śmierć Lachom!
Czyje interesy reprezentuje Polska Policja? – pyta Zapałowski pod wpisem z dokumentacją potwierdzającą prawdziwość jego zarzutów.

W odpowiedzi m.in. na te wydarzenia oraz na fakt, że został odwieszony wyroku 7 miesięcy pozbawienia wolności dla działacza kresowego, Andrzeja Łukawskiego (sprawę opisałem TUTAJ), poseł Zapałowski zapewnia, że bedzie zabiegał o zapis w kodeksie karnym gwarantujący penalizację promocji banderyzmu w Polsce.

Przeczytaj także:

Wojna Kulfona z Hałabałą

Powstaje film dokumentalny o ukraińskim ludobójstwie na Polakach i banderyzmie w XXI wieku!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Policja też się może boi…w końcu wie przecież kto jest w parlamencie… kto rządzi…kto może zaszkodzić… a bardziej rozgarnięci wiedzą pewnie kto NAPRAWDĘ rządzi ;).

 2. Stefan mówi

  Czego spodziewac sie po formacji ktora ma za szefa bandyte i przestepce , a po drugie od dawna wiadomo kto idzie do Milicji , wiec nie powinno dziwic ze ze tak sie zachowuja

 3. Buran mówi

  Policja, jak to policja. Wykonuje rozkazy płynące z komendy. Każą nie reagować to nie reagują, każą pałować to pałują. Pretensje możemy mieć tylko do władzy która mami ludzi deklaracjami a robi co innego.

 4. Buran mówi

  Ale tą „władzę” sami sobie wybraliśmy, stojąc nawet do trzeciej w nocy w kolejkach do urn. Tym samym staliśmy się wyjątkowym krajem gdzie można głosować jeszcze po głosowaniu.🤣

 5. verizanus mówi

  @ Buran Ważne żeby tą urnę upilnować, bo ma znaczenie kto liczy głosy i kto podaje do wierzenia wyniki ;). Może nie tyle władzę wybraliśmy co DOPUŚCILIŚMY, żeby taka a nie inna była ;).

 6. Flex mówi

  Zamyka się Polaka, 70latka za „kij na banderowski ryj”, a toleruje bezkarne okrzyki towarzyszące ongiś bestialskiemu ludobójstwu na Polakach. Jest jeszcze w tym kraju „Prawo i Sprawiedliwość”?!

 7. verizanus mówi

  @ Flex Powiadają, że w Auschwitz, była kolejka po zupę z pokrzywy i jeden z kolejkowiczów pyta drugiego: „No i gdzie jest teraz Liga Narodów”, „W Genewie” padła odpowiedź ;).

 8. verizanus mówi

  @ Flex A Prawo i sprawiedliwość jest w parlamencie

 9. Bronka mówi

  Hitler napisał w swoim politycznym testameńcie,że jeżeli Niemcy nie byli w stanie pokonać hord ze wschodu, to muszą zginąć.
  Widocznie tak samo musi być z polskojęzycznym, naiwnym bydłem. ☹️
  Silniejszy zwycięży. Slava Kokaini. 💩

 10. verizanus mówi

  @ Bronka W jakimś sensie II wojna św. jeszcze się nie skończyła. Wtedy Niemcy bez trudu pokonaliby ZSRR, ale Anglosasi postawili na Stalina i mocno go wspomagali. Dziś jakby Niemcom pozwolić…;). Polacy w całości dostali się pod okupację moskiewskich socjalistów a Niemcy tylko w 1/4, efekt jest widoczny ;).

 11. W K mówi

  Ukraińcy muszą opuścić Polskę, bez prawa powrotu, rzecz jasna.

 12. Bronka mówi

  #Verizanus
  A ja bym powiedziała, że III się zaczęła, tylko innymi metodami. ☹️
  Czy Trzecia Rzesza pokonała by Związek Radziecki w IIWŚ? Możemy sobie pogdybać.
  Rosja miała za dużą głębie strategiczną +generał mróz +zasoby ludzkie +produkcję przemysłową za Uralem.
  Czysta teoria.
  Tragiczniejsze jest, że Polskę zlikwidowali. ☹️

 13. Bronka mówi

  #Verizanus
  Niemcy dzisiaj, w Bundeswehr są już pederaści i tranzy. I to miało by iść na wojnę?
  Raczej do darkroomu. 🤡🤡🤡

 14. Adrian mówi

  Nie dziwi mnie bierność policji i służb, jak by to było gdyby ”słudzy narodu ukraińskiego” mieli by zamykać swoich. Było by to śmieszne gdyby nie było przerażające.

 15. verizanus mówi

  @ Bronka W mundury zawsze można ubrać imigrantów i pokazać gdzie jest np….Wrocław ;)… czy nie? 😉

 16. Bronka mówi

  #Verizanus
  Mahomedanie nie są wcale durni, jak ich propaganda maluje. Nie „szczepili” się, bo badziewie nie było halach. 😉 Turcy nie pójdą, Pasztuni też nie, Araby, też nie, bo po co?
  A Wrocław, to już Banderland. ☹️

 17. Bronka mówi

  Errata: halal, miało być oczywiście.
  Halach, to inny system religijny, chociaż też semicki. 🤡🤡🤡

 18. Rafał mówi

  Polska Policja??? Nie ma czegos takiego, jest albo kacze ZOMO, albo banderofilska ukropolińska milicja!!

 19. verizanus mówi

  @ Bronka A nie idzie tego tak zrobić, żeby wiedzieli po co? 😉

 20. verizanus mówi

  @ Bronka A „Banderland” pod kogo podlega? 😉

 21. Bronka mówi

  #Verizanus
  Popatrz, po co mieli by iść, W BRD mają wszystko, nie muszą pracować. Bürgergeld, Kindergeld, czynsz zapłacony, a i na czarno można co nie co podrobić. A jeszcze, jak się idzie na wojnę, to można w łeb dostać, więc po co nadstawiać głowę? 😉
  Osobiście jestem zawsze za postawą Szwejka, łebski chłop był. 😀
  Kto rządzi w Banderlandzie?
  Ciekawe pytanie. 😉
  Ci sami, którzy nie rządzą w Iranie, Korei Północnej, Wenezueli i na Kubie. Paniał? 😉

 22. Straceniec mówi

  Znakomicie się zaprezentowaliśmy w świecie przyjmując banderowców pod włsne dachy a teraz wszystko tracimy. Nie mamy POLSKIEGO RZĄDU !!!

 23. Hammurabi mówi

  Załóżmy czysto hipotetycznie sytuację odwrotną. To polscy kierowcy na Ukrainie zachowują się w ten sposób…
  Zapewne wielu by sponiewierano, kilku zostałoby aresztowanych, kilkunastu dostałoby w nocy nożem po żebrach, wiele ciężarówek zamieniłoby się w pochodnie a jeszcze więcej stałoby na kapciach.
  Tym właśnie Polacy różnią się od Ukraińców do których dotrzeć może jedynie przekaz na ich modłę.
  Skoro język życzliwości i wyrozumiałości jest niezrozumiały dla tych ludzi, polscy kierowcy i przewoźnicy powinni rozpocząć działania na ukraińską miarę? Nikt nie jest w stanie upilnować ponad tysiąca ciężarówek w ponad dwudziestokilometrowej kolejce w jakże długą noc listopadową – jedną, drugą, piątą, dziesiątą…
  To by mogła być bardzo ciekawa mieszanka informacyjna zwłaszcza dla więdnącego obecnie rządu i memento dla zasianego „nowego”.

 24. Demokryta mówi

  Myślę, że należałoby legitymować i robić zdjęcia banderowcom wykrzykujących bandyckie groźby i zgłosić do prokuratury. Następnie rządać więzienia a conajmniej zakazu wjazdu do Polski na zawsze. to tak bardzo skrutowo. Ja wiem, że to pobożne życzenia… Trzeba coś zrobić, tego nie można zostawić.

 25. verizanus mówi

  @ Bronka Na razie mają, ale może będą trochę musieli dać od siebie… zwłaszcza, że może być dobra marchewka a że dostaną w łeb w akurat takiej akcji….chyba mało prawdopodobne ;).

 26. Bronka mówi

  #Verizanus
  Masz na myśli, zajmowanie Wrocławia przez Bundeswehr, serio? 😀
  Chłopie, obudź się, Polin i Deutschland są w tych samych łapach. ☹️
  A banderowcy to tylko narzędzie. 🤡🤡🤡

 27. verizanus mówi

  @ Bronka Chyba nie ma co dalej gadać bo jeszcze portal zamkną 😉

 28. Zergu mówi

  Ruskie im prawie pół ukrainy odrombali a oni dalej sława ukrainie. No ale jakiś czas pisałem że marnie skończą ze Stepanem Banderą na ustach. Zacietrzewili się i ani Boga ani pojednania. No to mają Upadline. Najgorsze że ani myślą zawrócic z tej drogi. Co za naród ….. będzie jeszcze gorzej z nimi. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu

 29. Wladca mówi

  Mateusz Morawiecki Szpieg niemiecki sam sie przyznal,ze za agenturalnosc nikt Go nie rozliczal.powiedzial to dzisiaj poslom Konfederacji na pytanie posla Brauna.(Pisalem o tym).Ponoc pytal jakiegos historyka(Pewnie siebie samego)?Kpina.I zdrada i huj.Dupa i kamieni kupa.I ten gnoj Ma czelnosc dalej byc kandydatem na premiera?Tylko chyba w poltonii.
  A glupie Poltony lykaja to wszystko,jak to Poltony.Niech im Ukraincy lby odrezaja.Zasluzyli na to.

 30. bolo mówi

  Pora postawic mor na granicy i pogonic reszte tej holoty.Czy ludzie zdaja sobie sprawe ze Polska rzadza mniejszosci antynarodowe ?

 31. Bronka mówi

  #Verizanus
  Możemy gadać, tylko trzeba używać kodu: zaketszupować, korzenni, beznapletkowcy, itp. 😉

 32. Bronka mówi

  #Verizanus
  Nie wiem, czy widziałeś, jest na Telegramie „wesołe” video, jak Ruski mużik, przepraszam za wyrażenie, nasrał w Monachium na grób Bandery. Maładiec. 😀

 33. Bronka mówi

  Jak by ktoś chciał zobaczyć, źródło :
  NEUES AUS RUSSLAND, ALINA LIPP, TELEGRAM. 🤡🤡🤡

 34. anonim mówi

  Ale się dyżurny troll Bronka rozpisał. Oj dużo mu płacą za ujadanie na tym portalu

 35. anonim mówi

  @Zergu Dokładnie też dwa lata temu o tym mówiłem, że podsycana przez anglosaskie i żydowskie służby specjalne ideologia banderyzmu zapedzi tych durni w kozi róg. Rosja zabrała najcenniejsze ziemie i obszary a tym durniom zostawiła ch..j, d…ę i kamieni kupę.

 36. Negro mówi

  Nie wiem Z czego się cieszysz. To dalej będą ich podjudzać, ale teraz przeciwko nam żebyśmy im oddali to zakierzonie i będą nam robić burdel w kraju.

 37. Bronka mówi

  #Anonim
  Oj głupiś, ty głupiś. 🐷🐷🐷
  Banderowcy ci płacą za twoje wpisy? 💩

 38. Bronka mówi

  Dla ciekawych świata,
  Greta Thunberg krzyczała na demonstracji w Sztokholmie: „zniszczyć syjonizm”.
  Źródło dostępne w internecie. 🤡🤡🤡

 39. Negro mówi

  Dopóki była za eko oszołomstwem, to była tolerowana, ale jak wystąpiła przeciwko żydostwu to stała się niewygodna, bo już zaczynają się od niej odcinać.

 40. KonraD mówi

  Czy zdjęcie, w jakiejś częśc,i sino-żółtych flag coś zmieniło w postępującej ukrainizacji Polski?

 41. Nietytus mówi

  Panie Hammurabi o to właśnie chodzi, aby wzniecać burdy, aby wytworzyć odium sytuacji „wymykającej się spod kontroli”. Protest kierowców niczego tu nie zmieni. W Holandii protest rolników coś zmienił, w Kanadzie kierowców kowidkowych zmienił? Nic. Pytanie, kto jest organizatorem naszego protestu, z kim jest powiązany i czyje interesy reprezentuje. My już na nic nie mamy wpływu. Chodzi o to, aby możliwie długo usunąć się z linii strzału, ale i to nic nie zmieni. Podzielimy los Obodrzyców, Wieletów etc. Leszek Żebrowski już to zrozumiał.

 42. Bronka mówi

  #Nietytus
  Nie jest tak tragicznie, nie siej defetyzmu (defetyzm też jest częścią planu: jesteśmy tak potężni, że nie możesz nic zrobić).
  Można zawsze się obrzezać albo zostać Volksdeutschem. ☹️ (to był żart sarkastyczny, dla niekumatych)
  Pozostając jeszcze rezerwaty Huxlaya. ☹️

 43. Bronka mówi

  Łatwiej do poszukania:

  wykop.pl

  „który tam nasrał na grób bandery”

  🤡🤡🤡

 44. Nietytus mówi

  Bronka jest gorzej, niż ci się wydaje. Niestety.

 45. Anty mówi

  Nie. Świadomość w czym tkwimy rośnie. Może jeszcze nie wykoleimy tego pociągu rządu światowego ale możemy próbować gdzie się da wkładać kij w szprychy i przekierować go na inny tor.

 46. Bronka mówi

  #Nietytus
  Niestety, zdaję sobie sprawę, że jest bardzo źle, a po zakończeniu wojny na Ukrainie, będzie jeszcze gorzej.
  Ale jak tu trafić do Poliniaków?
  Pozostają rezerwaty Huxlaya. ☹️

 47. Nietytus mówi

  Pozostają. Ale i tego do końca nie byłbym taki pewien…

 48. Bronka mówi

  #Nietytus
  Na tym padole ziemskim, można być pewnym tylko śmierci…

 49. Bronka mówi

  #Nietytus
  A co byś zaproponował, jako ratunek? (pytanie czysto retoryczne)
  Nic zrobić się nie da.
  Nie będzie lepiej, bo lepiej być nie może.
  Bo dobrze już było. ☹️

 50. Tadeusz mówi

  Do Verizanus’a Zobacz kogo się obecnie kształci w polskich uczelniach policyjnych. Większość to osobnicy zza wschodniej granicy ukraińskiej oraz potomkowie narodu obrzezanego.

 51. elchupamakabra mówi

  podolska kaputt, wasze bachory mają przesrane. dobranoc

 52. Olo mówi

  W RZEKOMO POLSKIEJ policji jest aż 43% funkcjonariuszy pochodzenia ukraińskiego i aż 49% komendantów ukraińców…i czego wy jeszcze nie rozumiecie…? to jest wrogie przejęcie !!!!!!!!!!!
  WROGA NACJA PRZEJMUJE W POLSCE RESORTY SIŁOWE !!..A O ZGROZO ministrem sprawiedliwości jest nazista ukraiński Bodnar…o guza się prosimy sami dopuszczając ich do władzy !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.