„To efekt czerwono-zielonej nienawiści.” Skatowany poseł antyislamskiej partii zabiera głos

Skatowany niemiecki polityk Franz Magnitz / Fot. YouTube
1

Skrajna lewica dostaje szału na wieść o rosnącym poparciu dla Alternatywy dla Niemiec (AfD), która jest drugą siłą polityczną w kraju. Deputowany do Bundestagu Franz Magnitz został w poniedziałek skatowany przez trzech lewicowych aktywistów. Z ciężkimi obrażeniami polityk trafił do szpitala.

66-letni Franz Magnitz, szef regionalnego oddziału AfD w Bremie, został zaatakowany przez lewicowych napastników tuż po tym jak wychodził z ratusza po noworocznym przyjęciu. Według informacji przekazanych przez rzecznika prasowego AfD, Magnitz został zaatakowany drewnianym przedmiotem. Uderzony w głowę stracił przytomność, a następnie zamaskowani napastnicy bez opamiętania kopali go po głowie. Gdyby nie szybka interwencja dwóch pracowników budowy, prawicowy polityk mógłby stracić życie.

Po kilku dniowym pobycie w szpitalu, polityk wrócił do domu i w sprawie zabrał głos: Pewien człowiek ostrzegał mnie o obecności trzech podejrzanych ludzi na rogu ulicy, którzy mieli na sobie dziwne koszule z kapturem i duże chusty. Okazało się, że ci ludzie czekali na mnie. Następnym razem będę ostrożniejszy.

Andreas Kalbitz, przewodniczący AfD w Landtagu Brandenburgii podkreśla, że „lewicowi działacze próbowali zabić Franza Magnitza”, a potężna agresja jest „wynikiem czerwono-zielonej nienawiści, które próbuje odczłowieczać przeciwników politycznych”. Tutaj, w Niemczech, panuje klimat nienawiści ze strony czerwonych i zielonych polityków, których przemoc coraz częściej jest tolerowana i promowana jako legalny środek w sporze z AfD, stosowana lub co najmniej milcząco tolerowana. Przyjaciele Globalnego Ocieplenia stale podgrzewają klimat polityczny w Niemczech i wzywają do pogromu przeciwko AfD mówi Kalbitz.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Policjanci prowadzący śledztwo nie mają wątpliwości, że atak na Magnitza, był umotywowany politycznie. Lewicowa „tolerancja” w praktyce.

Źródło: Euro News, Die Welt

Przeczytaj także:

Antifa staje w obronie islamskiego zbrodniarza i atakuje pokojową manifestację! [WIDEO]

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Aluzja mówi

    Super – koło historii obróciło…

    Nazi vs Kozi – jak w latach 20/30 ubiegłego wieku 🙂

    Ciekawe czy ktoś zrozumie aluzję…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.