Szwecja upada! Wojna domowa na wyciągnięcie ręki!

Fot. Youtube
16

Komendant Główny szwedzkiej policji Dan Eliasson zaapelował do Szwedów o pomoc w powstrzymaniu chaosu, nad którym jego funkcjonariusze nie są już w stanie zapanować. Krótko mówiąc, Szwecja stoi nad przepaścią.

Informacje opublikowane przez portal expressen.se są szokującej. Wynika z nich, że 80% policjantów jest sfrustrowanych obecną sytuacją jaka panuje w kraju i rozważa odejście ze służby.

W Szwecji, w wyniku polityki tamtejszych włodarzy, których działanie pochwala papież Franciszek, powstaje coraz więcej stref szariatu (no-go), do których boją się wchodzić nie tylko zwykli obywatele, ale sami policjanci. Według niektórych szacunków, w ciągu najbliższego dziesięciolecia, etniczni Arabowie i Afrykańczycy będą najliczniejszą populacją w Szwecji i zdominują rodowitych jej mieszkańców. Według opinii specjalistów, wojna domowa w Szwecji jest na wyciągnięcie ręki.

PRZECZYTAJ (KLIK): Przerażające! Coraz więcej stref no-go. Szwecja kapituluje. Duma na twarzy papieża Franciszka

Źródło: expressen.se

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Multi-kulti zawsze prowadzi do wojny cywilizacyjnej,anarchi i jest wielkim zagrożeniem dla naszej Cywilizacji Łacińskiej.Masoni świetnie o tym wiedzą i dlatego musimy walczyć w obronie naszej Cywilizacji i Narodu.

 2. alina mówi

  Niech dalej glosują na lewaków ,

 3. Żołnierz Maryi mówi

  Wojna będzie, to pewne. Pytanie czy nas to ominie. Wydaje mi się, że tak, ale musi nastąpić powrót do wiary, całego narodu, a to już nie jest takie pewne.

 4. Jerzy mówi

  A za kolejnych dziesięć lat będziemy mieli kolejny najazd szwedzki na Polskę czyli wizję potopu bo… historia lubi się powtarzać…

  1. Joanna mówi

   Dobre ! hahaha! tylko to bedzie Potop Szwedzki bez Szwedow !?

  2. test24 mówi

   Podobno Afroszwedzi już dmuchają pontony na szturm.

 5. Robert mówi

  Szwejcja głupsza od WOJAKA SZWEJKA,Czesi mówia Upps!ala…pijemy piwo bez robala…

 6. Robert B. mówi

  A tymczasem od lat pod Szwecją ryje Barbara Lerner Spectre – Żydówka promująca w Szwecji multikulturalizm… Ciekawe, że tego nie robi u siebie w Izraelu. Oni bardzo dobrze wiedzą, co robią, i kiedyś za to słono zapłacą:

  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

 7. yggoon mówi

  ta nowoczesność i tolerancja się im tak odbije że będziemy mieli tu Afrykę łącznie z jej problemami.

 8. wyborca Polaków mówi

  Dlaczego świat tak łatwo daje się manipulować garstce lewackich, bogatych kryminalistów (przecież ich nazwiska znamy)?! Tych ludzi trzeba wyłapać i izolować. Skazywać za finansowanie antyspołecznych działań i sprowadzanie islamu. Czy świat zdąży się obudzić?! Nie wystarczy cieszyć się Polakom, że my jeszcze koranu i talmudu nie mamy w takiej ilości u siebie, bo prędzej czy później te kryminalne, wzywające do nienawiści i faszystowskie księgi zaczną się tutaj panoszyć. Nie wolno nam dopuszczać, aby nazywano nas jak np. teraz Niemcy – Islamską Republiką Niemiec. Już teraz trzeba działać, protestować, krzyczeć, ale najpierw zejść z kanapy.

 9. Patriota mówi

  Kiedy dwa lata temu patrząc na wydarzenia w europie zachodniej, mówiłem ludziom, że zbliża się wojna i to nie ze wschodu a z zachodu, patrzyli na mnie jak na wariata i pytali „z kim”.

  Kiedy rok temu patrząc na to co się dzieje, na pierwsze zamachy, masowe gwałty, pobicia, morderstwa, strefy no-go itd, ci sami ludzie stwierdzali, że to się wszystko uspokoi bo przecież niemcy, szwedzi, brytyjczycy itd to nie byle frajerzy i sobie z tym poradzą.

  Miesiąc temu przyznali mi w końcu rację…

  Dlaczego to piszę? Aby pokazać jak ludziom brakuje w dzisiejszych czasach instynktu samozachowawczego. Widzą oznaki, widzą co się dzieje ale nie potrafią tego zinterpretować w odpowiedni sposób. Patrzą na wszystko przez pryzmat „cywilizowanego społeczeństwa”, naszej moralności, podczas gdy to bydło które do europy spływa z cywilizacją i moralnością nie ma nic wspólnego.

  Gdyby tak jak ja i wbrew pozorom wiele innych osób, większe grupy społeczne zobaczyły i prawidłowo zinterpretowały to co się dzieje jeszcze dwa lata temu, możliwe, że dzisiaj nie mieliby tego co mają u siebie a my po sąsiedzku.

  Tak więc powtarzając słowa z pierwszego akapitu. Tak, moi drodzy, czy tego chcemy czy nie, zbliża się do nas wojna. Wojna brutalna i nastawiona na zniszczenie Chrześcijaństwa oraz białego człowieka. Lepiej więc przygotujcie się na to i fizycznie i psychicznie bo to się wydarzy, czy tego chcecie czy nie.

  Pozdrawiam

 10. kazimiera mówi

  na temat spokoju w Szwecji mam inne zdanie. Mieszkalam tam kilka lat i poradzono mi, zebym po po pludiu nie wychodzila do sklepu z powodu gwaltow. Mialam tez sasiada ktory odsiadywal wyrok za gwalt. Ludzie nie czuja pewni na ulicy i inne….A zreszta, Szwecja jest potega w ilosci gwaltow.

 11. Robert mówi

  Pytanie wiec zasadnicze w takich sytuacjach,za co te nieroby z policji biorą kase,po co i komu służą?Jak se nie daja rady,to do cywila,za klasykiem mozna POwiedziec,,nie jestesmy Szwecja juz,jestesmy Polska,,bo nasze nieroby z POlicji juz chyba mniej swiatowe,troche bardziej meskie od tych szwejków za pieniadze zydowskich szejków,takiej Szwecji to nawet za darmo nie POdklejac do Rzeczypospolitej.

 12. iza mówi

  Po co beżowo-czarnym w Szwecji wojna? Wystarczy, że zamkną te 20% białych w gettach i Szwecja ich! Wojna to walka kogoś z kim, kto będzie walczył z beżowo-czarnymi? Durni, ogłupiali szwedzi? Come on!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.