Lech Wałęsa zapewnia obecność na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej. Szuka poklasku czy guza?

Lech Wałęsa / Fot. Youtube
12

Lech Wałęsa potwierdził swoją obecność na Facebook’u, że 10 lipca weźmie udział w kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie.

TW „Bolek” udostępnił wpis stowarzyszenia „My naród”, które zapowiedziało: „My, Naród razem z Lechem Wałęsą i Władysławem Frasyniukiem na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej 10 lipca 2017, nie może Was zabraknąć. To się dzieje teraz!”. Były prezydent skomentował: „Potwierdzam swoją obecność”. Ciekawe czego będzie szukał Wałęsa na kontrmanifestacji poklasku czy guza?

Przypomnijmy, że na ostatniej miesięcznicy, kilkadziesiąt osób z Władysławem Frasyniukiem na czele, zablokowało drogę, siadając w poprzek jezdni. Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu. Zatrzymany został Frasyniuk, bo Joanna Scheuring-Wielgus, w tym samym czasie, biegała po sali weselnej w Supraślu i pijana wznosiła toast za Smoleńsk.

PRZECZYTAJ (KLIK): Przerażające! „Scheuring-Wielgus nawalona jak stodoła wznosiła toast za Smoleńsk!”. Teraz śmie pouczać o kulturze!

Źródło: Facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Kto słucha Lecha Wałęsy ten sam sobie szkodzi,jak mawia redaktor Stanisław Michalkiewicz.Możę wzorem towarzysza Ziuka dokona zamachu,wymorduje,aresztuje i wygna z Polski najmądrzejszych ludzi.Stan tego człowieka jest coraz gorszy.

 2. Leszek mówi

  Należy zauważyć że LW jest na starośc coraz bardziej bezczelny. On jest podobny w pewnym sensie do muzułmanina – jeśli mu się zdecydowanie nie przeszkodzi to na pewno ugryzie. Należy go publicznie pozbawić opinii “tego, który obalił komunizm” bo to jest szyderstwo z prawdy.

 3. jędrek mówi

  bolku w życiu ziemskim mamy tylko jedno zapewnione, dzień swojego zejścia z tego łez padołu.
  Więc nie zapewniaj, bo nie wiadomo ile Bóg ci tam zaplanował żywota. Najpierw trzeba dożyć 10 lipca, a dopiero planować.

 4. Lawina mówi

  I ten zdrajca nosi Matkę Boską w klapie ! Jak będzie tam warioał, to dobrym pomysłem jest wywiezienie tego typa na taczkach w kierunku najbliższego śmietnika. To byłby jego symboliczny i piękny KONIEC !!

 5. Robert mówi

  Pan WAŁesa bedzie szukał se sensu zycia wg.MON i SB pytona,co go dusi,nie chce,ale musi,wbrew Danusi

 6. Ink mówi

  Czy towarzysz Bolek będzie pałował,,bendem pałować ,,

 7. Dziki Dron mówi

  Totalizator go nienawidzi! Dowiedz się jakim sposobem stoczniowy elektryk napompował własne ego i zniszczył Totolotka. [kliknij tutaj]

 8. Zbigniew mówi

  To już szczyt głupoty TW Bolka

 9. janek mówi

  Dobra rada dla stoczniowców: bolka nie dotykać, bo GÓ*NO będzie śmierdziało. Na TACZKĘ szpicla i wywieźć ubecką sobakę na śmietnik historii. Dała nam przykład SOLIDARNOŚĆ jak postępować z Synami Przymierza z żydokomuną warszawską….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.