Szok! Wiceminister MSZ chce polować na „antysemitów” poza granicami Polski. O antypolonizmie nawet się nie zająknął… [WIDEO]

Bartosz Cichocki, wiceminister MSZ / Fot. YouTube
9

My też jako władze polskie nie powinniśmy się ograniczać do sytuacji w Polsce. Musimy uczestniczyć też w zwalczaniu antysemityzmu poza granicami Polski. To też jest nasza odpowiedzialność, bo 3 miliony naszych obywateli pochodzenia żydowskiego zginęło w wyniku antysemickich uprzedzeń, antysemickich ideologii.

Nie, te słowa nie padły z ust lewicowego aktywisty czy członka Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie. Ten bełkot wypłynął w trakcie programu Doroty Kani „Koniec systemu” TV Republika, z ust wiceministra MSZ Bartosza Cichockiego, którego gorliwość w walce z antysemityzmem, z pominięciem antypolonizmu, powala z nóg. Cichocki, który zachwala wniebogłosy wycofanie kluczowych zapisów z ustawy o IPN, które w jakimś stopniu chroniły Polskę przed antypolonizmem, postuluje polowanie na „antysemitów” poza granicami Polski. Cóż za gorliwość! Tylko dlaczego z taką gorliwością, Bartosz Cichocki nie chce walczyć z antypolonizmem? Dlaczego wspominając o 3 milionach Żydów z polskimi paszportami, nie wspomina o kilkudziesięciu milionach rodowitych Polaków, którym imputuje się faszyzm, nazizm, a naszym przodkom udział w najobrzydliwszych zbrodniach w historiach ludzkości? Czy gorliwość Cichockiego jest wprostproporcjonalna do faktów? Czy Bartosz Cichocki, który wraz z Dorotą Kanią, ekscytuje się deklaracją polsko-izraelską, która w żaden sposób nie wykluczy antypolonizmu z żydowskiego społeczeństwa i izraelskich mediów, a postuluje polowanie na “antysemitów” stoi na straży polskiego interesu narodowego? W tym kontekście, słowa Cichockiego na temat polowania na „antysemitów”, którymi w praktyce są najczęściej ci, którzy mają odwagę mówić prawdę o Żydach, są haniebne i zasługują na potępienie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W programie „Koniec systemu”, komentowano zmiany w ustawie o IPN oraz deklarację polsko-izraelską na temat udziału i współudziału Polski w niemieckich zbrodniach z okresu II wojny światowej.

W rozmowie z Kanią, Cichocki opowiadał m.in., że 1 marca 2018 przedstawiciele polskiego rządu udali się do premiera Izraela Benjamina Netanjahu i tłumaczyli się z uchwalonej wówczas nowelizacji ustawy o IPN, która zakładała „odpowiedzialność karną” za antypolonizm. Krótko mówiąc Cichocki, opowiada jak to polska strona znalazła się na dywaniku żydowskiego premiera.

Globkurier [CPS] PL

Następnie wiceminister MSZ podkreślił, że aby osiągnąć sukces, Polska musi współpracować z Yad Vashem, które finansowało Fundację Otwarty Dialog Bartosza Kramka, Holocaust Museum w Waszyngtonie i „innymi tutaj wiodącymi instytucjami”.

Przeczytaj:

„Nie-Żydzi” na tablicach w Auschwitz. Szokujące oświadczenie dyrekcji muzeum

Obejrzyj także:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Pojechał do najbardziej antysemickiego kraju świata rozmawiać o antysemityżmie? Ale pojeb.

 2. Zbulwersowany mówi

  O czym ten sługus sanhedrynu bredzi ? Plemię Kainowe tylko w ubiegłym stuleciu wytracilo ponad 10 milionów Polaków jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny polski historyk i pisarz.

 3. Krzysztof mówi

  Żydzie cichocki , po pierwsze to nie byli “nasi żydzi” nigdy jak ty niebyli i nie będą Polakami nawet jak posiadają podstępnie zdobyte paszporty polskie. Zajmij się ANTYPOLONIZMEM , bo to co się dzieje przekracza wszelkie wyobrażenia. Pamiętaj kmiocie ,że czasy się zmieniają , a ludzie pamiętają zawsze takie idiotyzmy i farmazony jakie ty pleciesz. przypomną ci. To ,że jesteś żydem to widać , słychać i czuć – CZOSNKIEM.

 4. janek mówi

  Kolejny dowód na to, że polski MSZ to żydo-ubecka jaczejka, która nie reprezentuje naszych, polskich interesów:((((

 5. michu mówi

  Reprezentuje interesy tych co mają go w garści i którym zawdzięcza niezłe uposażenie.. Dlaczego więc miałby walczyć z antypolonizmem? :).

 6. Ania mówi

  Charakterystyczna żydowska facjata.

 7. Normalny mówi

  Jakim prawem Żyd wypowiada się za Polaków ?!

 8. Czesław mówi

  Ano następny chazarski folksdojcz.

 9. Wołyń mówi

  A czego się spodziewać po żydzie tak jak i po całym żydowskim PiSie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.