Zwyrodnialec! Brutalnie zgwałcił 1,5-rocznego chłopca! Komentarze: „Dożywocie i kastracja!”

fot. pixabay.com
1

W głowie się nie mieści jakim trzeba być potworem, by dopuścić się takiego czynu! 32-letni mężczyzna, któremu matka zostawiała synów pod opiekę, zgwałcić 18-miesięcznego chłopca. Nie wiadomo jeszcze czy tego samego nie zrobił starszemu, 5-letniemu synkowi kobiety.

Dramat rozegrał się Chojnowie (woj. dolnośląskie). Związek między kobietą a gwałcicielem trwał krótko. Poznali się przez Internet. Mimo to, kobieta nie miała oporów, by zostawiać chłopców pod opieką. Z młodszym pozwalała mężczyźnie nawet spać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W pewnym momencie kobieta spostrzegła, że z 1,5-rocznym synkiem dzieje się coś złego i udała się z nim do lekarza rodzinnego, a następnie do szpitala. Okazało się, że chłopiec został brutalnie zgwałcony przez jej partnera. Przepisy kodeksu karnego nie są wystarczająco surowe. Za gwałt na małoletnim (poniżej 15 lat) sprawcy grozi nie mniej niż 5 lat pozbawienia wolności (art. 197 k.k.), a jak słusznie zaznaczają Internauci winno być dożywocie i na wszelki wypadek „kastracja”.

Źródło informacji: FAKT24

Przeczytaj:

„Hollywood jest zalane krwią niewinnych dzieci.” Znany reżyser wyjawia porażające fakty

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Krzysztof mówi

    Głupia ta matka , która po krótkim okresie znajomości pozwala przygodnie poznanemu meżczyznie na tak wielkie zbliżenie się di dzieci. A tego chama to bym wykastrował kosą i pozwolił mu umrzeć z powodu utraty krwi. To i zemsta i nauczka dla takich chamów jak on. Hammurabi mówił : „czym grzeszyłeś , to będzie ci odjęte” – święte słowa ZAWSZE. A ile wieków temu to było? Nic się nie zmieniło , tylko kary dla zboczeńców i powiększył się luxus w ich odbywaniu. To jest postęp – nieprawdaż?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.