Szef żydowskiej organizacji terrorystycznej znieważa i grozi Jackowi Międlarowi. Powodem nowa książka „Polska w cieniu żydostwa”

Żydowska organizacja terrorystyczna - JDL
35

Jacek Międlar wydał nową książkę pt. „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. To niemal sześciuset stronicowa pozycja, w której autor burzy fałszywy mit o przyjacielskich relacjach polsko-żydowskich oraz wkładzie Żydów w budowanie polskiej niepodległości, które środowiska projudaistyczne od lat zaszczepiają w świadomości Polaków.
KSIĄŻKA DOSTĘPNA – TUTAJ

Dziś mówienie prawdy o relacjach polsko-żydowskich wymaga odwagi. Tym, którzy to czynią, prokuratura stawia zarzuty i nęka ich ABW. Komu zależy na fałszowaniu historii Żydów w Polsce? Dlaczego Żydzi tak nienawidzą Polaków? Międlar przedstawia niewygodne fakty obalające oficjalną narrację o relacjach polsko-żydowskich, której przykładem jest fałsz o mordzie w Jedwabnem i Wiźnie. Zamieszcza dokumenty i wypowiedzi, które przedstawiają rzeczywistość taką, jaka ona jest. Dlatego nie zdziwmy się, jeśli środowiska żydowskie i ich poplecznicy zaatakują tę książkę i jej autora czytamy w zapowiedzi najnowszej książki Jacka Międlara.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsza pozycja, mimo iż dopiero dostępna w przedsprzedaży, już niektórych rozwścieczyła. Do tego grona zaliczyć należy niejakiego Bartłomieja Żółkosia w mediach przedstawianego jako Eli Zolkos. To „ekspert” programu Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”, a zarazem samozwańczy szef Jewish Defense League, przez FBI określonej mianem żydowskiej organizacji terrorystycznej.
Cioto, jesteś śmieszny. Widzimy cię na talerzu frajerze, wiemy o tobie wszystko, wiemy o tobie wszystko, wszystko – napisał Żółkoś tym samym znieważając i grożąc Jackowi Międlarowi.

Tak się składa, że Żółkosiowi oraz terrorystycznej organizacji, pod którą ten się podpina, jeden z rozdziałów najnowszej książki poświęcił Jacek Międlar. Poinformował o tym wczoraj (27.11.2020) na Twitterze.
I ZACZYNAJĄ SIĘ GROŹBY ZA NOWĄ KSIĄŻKĘ „POLSKA W CIENIU ŻYDOSTWA” Alergia na prawdę? Żyd/podający się za Eli Zolkos, zdaniem TVP szef Jewish Defense League w PL, o której piszę w najnowszej książce, śle mi groźby. FBI uznało JDL za org. terrorystyczną!!! ABW zainterweniuje? – napisał Międlar. Skierował także słowo do rzecznika bezpieki w Polsce, Stanisława Żaryna: – Panie Żaryn, zamiast nękać polskich patriotów zajmijcie się typem, który ma prowadzić żydowską organizację terrorystyczną! Proszę podpytać kolegów z FBI, z pewnością coś powiedzą na temat JDL. I kupcie a nie zabierajcie! – napisał Międlar wskazując na swoją nową książkę, która podobnie jak w ubiegłym sprzęt elektroniczny w jego domu, może stać się obiektem grabieży ABW.

Fragment publikacji FBI "Terrorism 2000/2001"
Fragment publikacji FBI „Terrorism 2000/2001”
Żydowska organizacja terrorystyczna - JDL
Żydowska organizacja terrorystyczna – JDL

Czy polska bezpieka weźmie sobie do serca apel Jacka Międlara i przyjrzy się działalności Żółkosia oraz terrorystycznej organizacji JDL? A może bliżej jej do nękania polskich patriotów i zapewniania ochrony „ekspertom” telewizji publicznej?

Na marginesie: Wciąż zastanawiamy się czy Żółkoś pisząc o tym, że on i jego współplemieńcy mają Jacka Międlara „na talerzu”, miał na myśli przerobienie go na krwawą macę czy coś innego?

Przeczytaj także:

„Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”. Nowa książka Jacka Międlara już jest dostępna!

Znieważył i groził śmiercią Jackowi Międlarowi! 8 miesięcy ograniczania wolności dla „anonimowego” kompana Marty Lempart

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikss67 mówi

  Prawa jest obiektywna. Prawdą jest to, że jeśli ktoś nie ma argumentów, nie stoi po stronie prawdy, to może jedynie jak dziecko w przedszkolu tupac nogami i rozpłakac się. W tym przypadku mamy dodatkowo kompleksy, stąd wklejenie zdaniem pana żyda obrażliwych gestów i napisanie tego co juz wiemy, czyli, że polskojezyczny rząd prozydowski oddał dostep do zasobów danych cyfrowych nieodpowiedzialnej grupie żydowskich chłopców w krótkich spodenkach bawiących się zabijanie włóasnych kompleksów.

  1. Jaromir Marcyjanik mówi

   Panie Jacku, jestem z panem.Niech pisze pan i mówi niewygodną prawdę o nich. Trzeba tą książkę spopularyzować wszędzie gdzie tylko się da.Wiem jedno, ze będzie ciężko ale zjednoczonymi siłami damy rade. Niech psy szczekają a karawana niech jedzie dalej jak najdalej.

 2. Artamator mówi

  Panie Jacku.. Tylko jedno pana słowo, wezwanie a staniemy w pana obronie, bo wszyscy myślimy tak jak Pan..Świat im na to pozwolił, ale każdy ich dzien kiedy wydawało się im, że pod opieką samego diabła – ich władcy, ktorego wybralli zamiast Jezusa- dokonują nowych podbojów, tak naprawdę oni byli już i są już martwi w tym życiu a w tamtym nawet nie zaistnieją

 3. tuszyn mówi

  To nie są żarty. To początek. Tak bezustannie nękano rodzinę Albina Siwaka. Tak zaczynało sie w przed wojną Palestynie by wkrótce przybrać formę wyżynania palestyńskich wsi na banderowska modłę. Teraz czas biegnie szybciej a żydoterroryzm ma większe możliwości techniczne i finansowe a w Polin już „rozdaje karty”.

  1. Matka Polka mówi

   To są żarty akurat i to niezłe. Ten cały wielki szef organizacji terrorystycznej to konto na Twitterze z 20 może obserwującymi. Zajmujące się głównie wyzywaniem od k…w feministek (styl języka zbliżony do paru tu komentujących). Konto wczoraj skasowane. Bardzo więc możliwe, że to jakiś troll. Ale Jacek najwyraźniej się wystraszył sformułowania „mam cię na talerzu” i napisał, czy to nie oznacza chęci rytualnego przerobienia na macę:).

   Ludzie, nie róbcie komedii. Od tego jest policja, nie ABW. Zgłoście, złapią trolla, a nie jakiegoś Bin Ladena.

 4. z-k mówi

  Zaraz tutaj będzie ze stosownym tekstem mamełe polka gudłajska

  1. Halina mówi

   Mamełe gudłajska goni własny ogon

  2. Matka Polka mówi

   Halinko, mało elokwentna jesteś ostatnio, tylko o tym ogonie ten sam tekst. Dawniej byłaś bardziej wyszczekana, coś o tym, że śmierć Żydom było. Pilnujesz się?

  3. Matka Polka mówi

   A już byłam, tylko ktoś najwyraźniej źle znosi krytykę:). Więc się pojawiam ponownie.

 5. Halina mówi

  Prawdy nie zmienią, choć od dawna ścigają się w kłamstwach i groźbach. Polska nie będzie drugą Palestyną.

  1. j-da mówi

   Obyś miała rację ale fakty wskazują, że przygotowania są w pełnym toku i przebiegają bez żadnych przeszkód ze strony Polaków a nawet z poparciem wielu zaprzańców oraz całych dywizji pożytecznych idiotów oduraczonych żydowskimi i żydopruskimi mediami.

  2. Halina mówi

   My mamy Królową Polski i ta ziemia należy do Niej

 6. Tomasz mówi

  Skoro tak szybko podnoszą łby i zaczynają psy szczekać to znaczy, że tak książka jest naprawdę dobra i godna polecenia.

  1. Halina mówi

   Z pewnością. Będzie z czego uczyć dzieci historii. Wojciech Sumliński też ma nową, świeżutką – „Powrót do Jedwabnego2”.

  2. hi-fi mówi

   wysmiana przez redaktowa Najwyzszego Czasu-dr Sommera. Nic juz z tego nie kumam.

  3. szalom mówi

   To proste. Wytłumaczył to niegdyś Rotschild hr. Ostrowskiemu. „Mamy z panem Trockim różne poglądy na temat ekonomii a jeśli chodzi o interes „izraela” to nasze poglądy są identyczne. W kwestii Jedwabnego wszystkie Sommery, Michniki, Blumschtajny, Hartmany, Wilschtajny, Sierakowskie…….. Do ciężkiego trudu nad dołami Katynia też się nie przyznają

  4. Halina mówi

   „Wyśmiał” to za dużo powiedziane, powiedzmy, że cokolwiek zarzucił autorowi. Przede wszystkim to, że ten nie napisał nic nowego, z pewnymi wyjątkami.
   W sytuacji, kiedy rząd warszawski przeprasza za Jedwabne i uniemożliwia kontynuowanie badań na miejscu, jest to głos prawdy.
   Proszę zobaczyć na YouTube film „79. rocznica mordu w Jedwabnem”, gdzie był pan Wojciech Sumliński i jako jedyny stanął w obronie honoru Polaków, kiedy kłamstwa są dalej rozpowszechniane.
   Poza tym chodzi mi o drugą część książki – na YT Prapremiera „Powrót do Jedwabnego 2” wRealu24

  5. Zdzisław mówi

   Słowa wielkiego uznania Panu Sumlińskiemu.

  6. Matka Polka mówi

   Ta, śmieszna historia z tą książką. Pomijając już to, że miała być sensacja, a tam nic nie ma, pomijając autorów (jeden plagiator, druga mówiąca wcześniej „o Jedwabnym to ja nic nie wiem” i fałszująca dzienniki Czerniakowa), to niezłą szopkę odwalili z tym, jakoby gmina żydowska im uniemożliwiała wynajęcie sali i promocję owej niby „wyklętej” książki. Taka ona „wyklęta” i tak ci Żydzi promocję uniemożliwiają, że na listach przeboju Empiku była.

   Drama niemal w takim stylu, jak z tym groźnym terrorystom co to chce Jacka na macę przerobić:).

  7. LOL mówi

   ”terrorystą”, tępoto

 7. fazi3d mówi

  To się parchy rozbrykały! Chyba pora na Hadriana.

 8. Maczeta mówi

  Żydostwo się zesrało? Żydzie idź ciągnąć za pejsy swoich a jak nie to wpadaj a zostaniesz odpowiednio przywitany.

 9. Hammurabi mówi

  Kupiłem książkę i teraz z wielką niecierpliwością czekam na jej dostarczenie.
  A groźby…
  Zapewne jest to wyrwanie się „przed szereg” niedorozwiniętego prymitywa, nic więcej. Nie ulega żadnej kwestii to, że w takim temacie „obywatele pochodzenia żydowskiego” wraz ze swoimi sympatykami są i będą czujni, niczym żurawie. A ich poczta jest rozgrzana do czerwoności.
  Tyle, że ten cały Żołkoś nie zdaje sobie sprawy, że… Też nie jest anonimowy. Kwestia czterech kliknięć i:
  Pierwsze imię: Bartłomiej
  Drugie imię: Jakub
  Nazwisko: Żółkoś
  Płeć: Mężczyzna
  Rok urodzenia: 1973 r., wiek 47 lat
  Miejscowości: Warszawa (Mazowieckie)
  Aktualnie reprezentuje:
  Firma x x x x − dostępna w raporcie płatnym » (póki co, szkoda na mi to pieniędzy)
  Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Reprezentował:
  Firma x x x x − dosteępna w raporcie płatnym » (póki co, szkoda mi na to pieniędzy)
  Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Żółkoś Katarzyna Stanisława

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Wróblewska Iwona
  Firma x x x x − dostępna w raporcie płatnym » (póki co, szkoda mi na to pieniędzy)
  Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Dudek Lewin Marcin Natanjehuda, Kobyliński Maciej Andrzej, Serdakowski Bartosz

  Kto będzie chciał zdobędzie i inne dane z rozmiarem butów włącznie!
  Zapewne taki typ jak ten cały Żołkoś, nie zdaje sobie sprawy z jednego faktu. Takiego, że każda miarka ma ograniczoną pojemność. Kropla po kropli i się napełni a kiedy przebierze… Cóż historia pełna jest przykładów konsekwencji:
  https://historia.plportal.pl/artykuly/wiadomosci/kompletna-lista-wydalen-zydow
  Żecz jasna zawsze było to „prześladowanie niewiniątek”, prawda?

 10. staho mówi

  Nic tak nie boli jak prawda.
  Lepszej reklamy książki ten głupiec nie mógł zrobić …ha ha

 11. dracov6664 mówi

  Żydzi strzelali Polakom w plecy kiedy armia niemiecka wkraczała do Polski.Diaspory żydowskie witała ich macą i solą.Po wojnie wielu komunistycznych żydów było z aparatu terroru,mordowano Polaków,wielu ,bardzo wielu ich wymordowano.

 12. Marcin Malik mówi

  Nie wątpię że Żydzi mordowali Polaków, i że Żydzi znowu grożą Polakom. Jednak dziwi mnie, że FBI zakwalifikowało Żydów do organizacji terrorystycznej, skoro Żydzi kontrolują Amerykę. Żydzi nie tylko Polaków chcą zniszczyć. W Anglii jest nędza. Murzyni i muzułmanie mają darmowe mieszkania i wysokie zasiłki, a około 5000 Anglików to bezdomni, i tysiące w długach których nigdy nie spłacą.

  „Zniszczenie Ameryki będzie osiągnięciem mojego życia”.

  – George Soros

  Ma p.Jacka na talerzu i wie o nim wszystko? Może i tak, ale nie też Żyd jest wrogiem, ale głupota polskich pożytecznych idiotów. Podróżując po Izraelu odniosłem wrażenie że Żydzi bardzo boją się Palestyńczyków pomimo tak ogromnej przewagi nad nimi. Te groźby wypływają z jego strachu.

  1. Matka Polka mówi

   Bo to żaden wielki terrorysta tylko jakiś zwykły troll internetowy, co to już usunął konto. Pewnie sobie jaja z Jacka chciał zrobić.

  2. Dzeta-Rho mówi

   „Już doradcy i przyjaciele króla Antiocha (242-187 przed Chryst.) radzili królowi, by wytępił naród żydowski do szczętu, gdyż żydzi, jako jedyny naród na świecie, opierali się wszelkiemu zmieszaniu się z innymi narodami. Uważali wszelkie inne narody za wrogów swoich i przenosili nienawiść tą, jako dziedzictwo na dalsze pokolenia. Księgi ich święte, zawierają wrogie dla całej ludzkości i niesprawiedliwe przepisy.” DIODOR

 13. W K mówi

  Eli, Eli, co z tobą zrobiły chłopaki spod celi, a jeszcze niejeden cię … eli, …eli.

 14. pravy do Leviego mówi

  Chazarary świnioryjne wy@lać do Birobidżanu

 15. Tomasz mówi

  Panie Jacku powinien Pan tego Żyda zgłosić do Reduty Dobrego Imienia za to zniesławienie i groźby. Trzeba zacząć ich ciągać po sądach oko za oko ząb za ząb, oni tylko twardą rękę rozumieją.

 16. wilk mówi

  ZYDOW PRAWDA BOLI BO SAMI SWOICH PAKOWALI W GETCIE WARSZAWSKIM NA NIENIECKIE CIEZAROWKI I W OBOZACH GONILI DO KOMOR GAZOWYCH.OCZYWISCIE ZE STANIEMY JACKU W TWOIEJ OBRONIE JESLI BEDZIE TAKA POTSZEBA,A NASZE SLUZBY KTORE CIEBIE JACKU GNEBIOM POWINNY WZIASC ZA DUPE TEGO ZYDKA,BO ON GROZI TOBIE SMIERCIA

 17. srultras mówi

  żólkoś czy jak ci tam ,żydowski cwelu – dawaj na ustawkę

 18. Anton mówi

  Jest wojna a świat jest pod okupacja syjonisto -masonów ! nie zważajmy na słowa satanistów – stawiajmy barykady i do ataku !

 19. antonow mówi

  uważaj żołkoś – był już taki ukrainiec z Donbasu co to odgrażał się Polakom – i co? ano wącha kwiatki od spodu – zabłąkana kula rosjanina go trafiła na ruskiej grannicy – tak, że mamy cię żydzie na widelcu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.