Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu [POSTANOWIENIE Z UZASADNIENIEM]

dr Anna Martynowska/ fot. screen
16
SKLEP-WPRAWO.PL

W czerwcu 2020, na antenie Mediów Narodowych i wRealu24, lekarka Anna Martynowska skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia. 24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021. W uzasadnieniu napisano, że lekarka „popełniła ciężkie wykroczenie zawodowe”, „propaguje zachowania antyzdrowotne” oraz „swoim postępowaniem zagraża bezpieczeństwu pacjentów”. Dr Martynowska kilkukrotnie wystąpiła w programie Mediów Narodowych, ale już po pierwszym wszczęto wobec niej postępowanie wyjaśniające.

ZOBACZ: Dr Martynowska: „Nie mamy do czynienia z pandemią, ale z obłędem”. Izba Lekarska wszczyna postępowanie!

Czym zawiniła lekarka? Stwierdziła, że koronawirus nie jest takim zagrożeniem, jak się nam wmawia i nie ma czegoś takiego jak choroba bezobjawowa. Powiedziała też, że testy nie są wiarygodne, co wynika z ujawnionego przez nią pisma Sanepidu rozesłanego do lekarzy.

Dr Martynowska poinformowała też opinię publiczną, do jakich patologii dochodzi w służbie zdrowia w związku z koronawirusem. Podkreśliła, że największym zagrożeniem dla ludzi jest przymusowa kwarantanna, szczepionka nie jest potrzebna, a noszenie maseczek nie ma sensu. Mocno skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota.

Nie ulega wątpliwości, że ludzie na całym świecie zostali zastraszeni przy pomocy rzekomo śmiertelnego, a w rzeczywistości mało groźnego wirusa. Nie ulega też wątpliwości, że wprowadzone obostrzenia nijak mają się do zagrożenia. Podczas wieców wyborczych koronawirus był nieszkodliwy, a dwa tygodnie po wyborach jest zabójcą? Bez żartów. Dr Martynowska powiedziała, że „król jest nagi” i ośmieszyła decydentów terroryzujących społeczeństwo. I to jest prawdziwa przyczyna jej ukarania. Lekarze, którzy podpisali się pod postanowieniem Okręgowego Sądu Lekarskiego, powinni ze wstydu zapaść się pod ziemię.

Źródło informacji: YouTube, Facebook

Zobacz też:

SZOK! Rzecznik Ministerstwa Zdrowia grozi właścicielom sklepów i szczuje na klientów bez maseczek

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr mówi

  Uważam, że należy zorientować się gdzie uczestnicy tego samosądu lekarskiego: przewodniczący Jan Nienartowicz oraz członkowie (DOSŁOWNIE !) Tadeusz Kowalski i Jan Spodziej mają prywatne praktyki. Bezwzględnie informować potencjalnych klientów – pacjentów o ograniczeniu intelektualnym wyżej wymienionych i ich skłonnościach cenzorskich. Kiedyś lekarz to był zawód ludzi o wysokiej etyce. Dzisiaj zostają nimi ludzie, dla których celem życia jest mamona.

  1. markusl mówi

   dokladnie walic ich tam gdzie boli najbardziej … po kasie…

 2. Republikanin mówi

  To było do przewidzenia. @Piotr: tzw. zwykli ludzie są tak śmiertelnie przerażeni, że takie działania nic nie dadzą, może jedynie efekt odwrotny od zamierzonego. Tu trzeba dobrych adwokatów, którzy przedstawią samosądowi prawdę i zrobią poważniejszą sprawę prawną.

 3. Dzeta-Rho mówi

  1) Mam b. poważne wątpliwości, czy tzw. 'sąd’ ma do tego prawo [vide: sprawa p. dr. Jaśkowskiego]; 2) Czy nie ma jakiejś akcji poparcia dla Pani doktor?!

 4. Netopelek mówi

  Niestety, wszystkie samosądy zawodowe medyczne i inne załatwiły sobie zapisy w ustawach umożliwiające dowolne usuwanie z zawodów osób, które podważają prawidłowość działania tych w sumie przestępczych organizacji lub krytykę działania osób wykonujących dany zawód.
  Tak dokładnie, izba lekarska, pielęgniarska, farmaceutyczna, kibel czyli krajowa izba diagnostów laboratoryjnych, ale również inne izby (np. zawodów prawniczych – adwokacka), tak zwanych samorządów zawodowych w ustawach mają zapisane, że : dyplom ukończenia studiów nie jest żadnym uprawnieniem do wykonywania danego zawodu w Polsce. Jedynie samosąd zawodowy ma prawo wydać pozwolenie na pracę (Polakowi po studiach w Polsce na pracę w Polsce) i to pod warunkiem wpłaty haraczu za wpis na listę, haraczu za wydanie papieru, comiesięcznego haraczu. Do tego te ustawy działają wstecz do 1945 roku. Ja obroniłem magisterium w 1995 roku, ustawa weszła w życie w 2001. Działanie tych wszystkich samosądów zawodowych jest identyczne jak gangsterów, którzy proponują „ochronę”, a jak nie zapłacisz to spalimy ci firmę a ciebie i rodzinę zabijemy. Do tego w ustawach o tych samosądach zawodowych załatwili sobie zapis, że praktycznie ich „wyroki” są niepodważalne, mają zapisane, że Polskie sądownictwo ich nie dotyczy !!! Wyroki ich sądów kapturowych są prawomocne z chwilą ogłoszenia i powodują natychmiastowy zakaz pracy i usunięcie z zawodu dla osoby oskarżonej. A taka osoba może jedynie odwołać się do Sądu Najwyższego RP.

 5. Krzysztof mówi

  Trzeba się zastanowić jak bronić Panią Dr przed kretyńskimi instytucjami.

 6. finka mówi

  Miała odwagę pozwać Szumowskiego za szkodzenie pacjentom (mówiła dr Martynowska w jednym z pierwszych programów w MN) , gdyż odciął ich od możliwości korzystania z porad lekarskich i pomocy, ilu umarło przez histerię pseudo epidemii, bo nie mieli dostępu do pomocy medycznej? Mam osobiste doświadczenie z ostatnich dni w przychodni NFZ, po wyczekanej poradzie na odległość skierowanie na EKG, gabinet czynny w godzinach skróconych, osoba obsługująca jedna na kilka gabinetów więc oczekiwanie kilka godzin, bo po 2 osobach wychodzi na kilkadziesiąt min. do tych innych (jakich?) gabinetów, a kolejka karnie siedzi i tak wygląda ta „służba zdrowia” za grabione nam składki od wszystkiego. Za komuny nie było takiego rozwalania systemu jak teraz. DR Martynowska powinna się odwołać iść nawet do zwykłego sądu, żeby skończyć z tą patologią Izb Lekarskich.

 7. Eva Nagel mówi

  Popieram Panik Doktor ,niech w koncu otworzą inni oczy

  1. Eva Nagel mówi

   Szkoda mało takich Ludzi

 8. W K mówi

  Przecież leczenie odbywa się za zgodą pacjenta, więc jak lekarz może zabronić pacjentom, np. noszenia masek ochronnych? Po drugie większość z nas, żyjących, jest dowodem na to, że nia ma pandemii, ponieważ każdy z nas żyje. Albo hasło typu: ,,prezentując stanowisko sprzeczne z aktualną wiedzą medyczną”. Aktualną, czyli jaką i czyją wiedzą? Wiedzą tych 3 lekarzy XD ? Dalszych uzasadnień nie czytałem, ponieważ te uzasadnienia to jakaś lipa.

 9. piotr mówi

  Wypowiedź sędziego Angelo Giorgianni powołuje się na włoskich naukowców Tarro, Montanari, Gatti zajęto się monitorowaniem tego, co dzieje się na świecie. Co stwierdzono lekarzy wprowadzono w błąd każąc im wierzyć, że mieli do czynienia ze śródmiąższowym zapaleniem płuc, podczas gdy chodziło o chorobę zakrzepowo-zatorową nie pozwalając im ponadto na weryfikację diagnozy poprzez autopsję, co doprowadziło do skazania tysięcy osób na śmierć. Celowo nie przeprowadzane są autopsję, aby nie wykazano prawdziwej przyczyny śmierci. Dalej mówi monitorowaliśmy działalność innych krajów i możemy stwierdzić, że popełniono te same, wprost identyczne błędy,to nie są błędy: to jest strategia globalna, to strategia terroru za którą kryje się jakiś wyrafinowany pomysłodawca. Giorgianni tak podsumował przyczynę tej sytuacji: „Wszystko odbywa się w mesjanistycznym oczekiwaniu na szczepionkę, która nie służy celowi, ponieważ wirus zmienia się zbyt szybko”.
  Włączcie translator Google strona:

  https://www.oltre.tv/giorgianni-parole-macigni-omicidi-sequestri-video/

 10. marju73 mówi

  To prawy człowiek.
  I jest nas więcej niż tych plugawych sprzedajnych łajdaków.

 11. Swój chłop mówi

  Co za kurwy rządzą Polską. Jak my Polacy możemy NATO pozwolić???

 12. Artur Łoboda mówi

  Czy ktokolwiek może mi podać kontakt do Anny Martynbowskiej?
  Zamiast biadolić chciałbym tej odważnej Kobiecie pomoc i napisać kontrpozew.
  Wystąpić również w Jej obronie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.