Skandaliczny wyrok sędzi Izabelli Gabriel! Jacek Międlar skazany na grzywnę za modlitwę pod pomnikiem katyńskim! Aborcjonistki uniewinniane

Od lewej: sędzia Izabella Gabriel i Jacek Międlar
27

13 grudnia 2020 pod pomnikiem katyńskim we Wrocławiu (Promenada Staromiejska) zgodnie z tradycją zebrała się grupa 25 patriotów, by wspólnie upamiętnić ofiary stanu wojennego. Teraz, za przewodniczenie spontanicznemu spotkaniu, krótkie wspomnienie represjonowanych oraz modlitwę, sędzia Izabela Gabriel z Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia skazała Jacka Międlara na grzywnę. To ta sama sędzia, która uniewinniła Jerzego Owsiaka za za rzucenie „ku.wami” podczas spotkania autorskiego we Wrocławiu oraz nie ukarała awanturników z Obywateli RP, którzy nie podporządkowując poleceniom policji i uczestnicząc w nielegalnym zgromadzeniu blokowali marsz 11 listopada 2017 we Wrocławiu, który organizował… Jacek Międlar.

W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ku zdziwieniu spontanicznie zebranych patriotów pod pomnikiem katyńskim na miejscu czekało niemal 100 policjantów. Widok tragikomiczny, gdyż w tym samym momencie, ulicami Wrocławia maszerowały tysiące zwolenników Strajku Kobiet protestujących przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. zakazu tak zwanej aborcji eugenicznej. Tam, proporcjonalnie, policji było o wiele mniej. Po zaledwie 10-minutowym spotkaniu uwiecznionym dłuższą modlitwą, nawet bez użycia głośników, policjanci spisali uczestników spotkania i do sądu skierowali wnioski o ukaranie.

Wyrok nakazowy w sprawie otrzymał już prowadzący spontaniczne spotkanie upamiętniające ofiary komunistycznej represji – Jacek Międlar. Za „przewodzenie nielegalnemu zgromadzeniu” został skazany na grzywnę w wysokości 500 złotych oraz zasądzono od niego 120 złotych opłat sądowych. W sumie za modlitwę pod pomnikiem katyńskim ma zapłacić 620 złotych. Wyrok wydała Izabella Gabriel, sędzia znana we Wrocławiu z przychylności wobec środowisk lewicowych, a niesprawiedliwości wobec patriotów. Wyrok jest tym bardziej skandaliczny, jeśli zestawimy go z faktem, iż aborcjonistki organizujące i przewodniczące nielegalnym zgromadzeniom są seryjnie uniewinniane.

Wesprzyj działania Jacka Międlara dokonując choćby niewielkiej donacji (TUTAJ) lub kupując jego książki (TUTAJ)

Przeczytaj także:

Jacek Międlar znowu zwycięża w sądzie z oszustem Rafałem Gawłem! Chodziło o słowa: „Geje to potencjalni nosiciele HiV-a i pedofile”

Szef żydowskiej organizacji terrorystycznej znieważa i grozi Jackowi Międlarowi. Powodem nowa książka „Polska w cieniu żydostwa”

„Fakty zabijają mit Żyda jako polskiego patrioty”. Jacek Międlar dla Pressmanii o książce „Polska w cieniu żydostwa”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Wolność słowa . Ha, ha, ha …… Wolność tylko dla POSŁUSZNYCH niewolników wykonujących rozkazy ( nie tylko dotoczy do słowa)

 2. Plomien mówi

  Miałem do czynienia z tą osobą dla niej konstytucją RP nie istnieje tylko ochrona Marksistów wszelkiej Maści

 3. PPP mówi

  same lewackie gówna w tej wrocławskiej prokuraturze

 4. stef mówi

  nie pozostaje nic innego jak tylko podetrzec sie wyrokiem tej pani. Moze wtedy nabierze powagi

 5. Aga mówi

  Dalej mamy komunistyczną farse absurdu. Jak tu wierzyć w sprawiedliwość i niezawisłość sądu. Zapamiętać nazwisko tej sędziny.

 6. A czego spodziewa się p. Jacek po żydówie? mówi

  I po władzy tolerującej jej samowolę i widzimisię całkowicie ignorujące istniejące prawo.

 7. MAREK mówi

  Nieodrodna następczyni komunistycznych sędziów zbrodniarzy typu Michnik i Wolińska. Gdyby były nadal czasy stalinowskie to ta komunistka z radością skazywałaby na śmierć Polskich Patriotów! Hańbą jest, że tak antypolska jawnie stronnicza komunistka, kultywująca tradycję UBecko-NKWDowską nadal jest sędzią!

 8. Kaczorek mówi

  Skandaliczne to jest to, że lizusy Konfy nic nie piszecie o tym co odwalili podczas głosowania w Sejmie wstyd i hańba!

 9. *****KOnfederacje mówi

  wina PiS!!!!
  A Konfederacja w skowronkach,glosujac tak jak zydokomuna z PO-SLD-PSL.

 10. Szczesc Boze-Braun prezydent Rzeszowa mówi

  konfederacja niech se nie popuści. jak było głosowanie to wychodzili z sali albo się wstrzymywali. a teraz apelują. Ha tfu! Kłamcy tacy sami jak żydzi.

 11. Sokzkonfy mówi

  Esterka już zbadala dna? Kim ona może być z taką urodą? Bo nie tajem raczej 😎😎

 12. Hammurabi mówi

  Jest taki akt prawny, podobno najważniejszy, najwyższy i jednakowy dla wszystkich obywateli Polski.
  KONSTYTUCJA.
  Konstytucja głosi:
  Art. 53. [Wolność sumienia i wyznania]
  1.
  Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
  2.
  Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
  3.
  Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.
  4.
  Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
  5.
  Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
  6.
  Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
  7.
  Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

  W związku z rażącym naruszeniem wolności obywatelskich zagwarantowanych w Konstytucji, pytam gdzie są nasi przedstawiciele?
  Gdzie są ci co to zamiast „dzień dobry” mówią „Szczęść Boże”? Gdzie są ci, których mandaty kręcą sią niczym kurek na kościele wokół – jak sami wskazują – niezbywalnych praw człowieka?
  A panu Sutrykowi do przemyślenia:

  O nierządne królestwo i zginienia bliskie,
  Gdzie ani prawa ważą, ani sprawiedliwość Ma miejsca,
  ale wszytko złotem kupić trzeba!
  Jeden to marnotrawca umiał spraktykować,
  Że jego wszeteczeństwa i łotrowskiej sprawy
  Od małych aż do wielkich wszyscy jawnie bronią,
  Nizacz prawdy nie mając ani końca patrząc,
  Do którego rzeczy przyjść za ich radą muszą.
  Nie rozumieją ludzie ani się w tym czują,
  Jaki to wrzód szkodliwy w rzeczypospolitej
  Młódź wszeteczna: ci cnocie i wstydowi cenę
  Ustawili; przed tymi trudno człowiekiem być
  Dobrym; ci domy niszczą, ci państwa ubożą,
  A rzekę, że i gubią

 13. Zbigniew mówi

  I to wszystko skandynawsie fundusze plynace do fundacji Batorego (syna bialoruskiego ubeka) i przekazywane na takie cele jak ten Oziemrk z kramkami, oszustami i wszelkiej masci wywrotowcami. Fundusze za udzial w zyskach z polskiego rynku zbytu, za przynaleznosc do UE musimy placic na wywrotowcow.

  Taka sama postawa skandynawii byla do II RP a wszyscy mowia, ze oni nie brali udzialu w wojnie przeciw nam razem z panstwami Osi faszystowskiej.

  Teraz tez nie biora udzialu – w sensie zyskow z agresji – skandynawia jest okey no nie bo byla i potrafi sie zamaskowac za takimi jak ten oszust.

  Moze wreszcie ludzie zmienia zdanie, ze tak wyglada ich neutralnosc, ze wspomagali bolszewikow i hitlera. Nie wspomogli nawet Finlandii w Zimowej Wojnie.

  Teraz to jest siedlisko takich Gawlow (ciekawe jakie jest jego prawdziwe nazwisko?) Raczej jakas Olga Tokarczuk – Oleg Tokarczuk? Powinien sie tak nazwac i napisac ksiazke oszczercza dla Polski i moze dostanie od Morawieckiego kilka milionow, splaci alimenty.

 14. Mirka mówi

  W styczniu tego roku również ja zostałam skazana na karę grzywny 200 zł za modlitwę pod pomnikiem Ofiar Rzezi Wołyńskiej w dniu 11 lipca 2019 i za spotkanie oraz robienie sobie zdjęć z Jackiem Międlarem ! Szok! Kuriozum! Wyrok wydała ,, ta sama sędzina 😂 ,, !

 15. Zbigniew mówi

  Bicie metalowymi pretami (zwanymi fachowo palkami teleskopowymi), aresztowania i przesluchania maksymalnie upokarzajace, mandaty i kary za nic, to przypomina zachowanie wladzy w stanie wojennym.
  We Wroclawiu to srodowisko sedziowskie jest chyba w stanie muzealnym – chyba ludzie ci sami.
  To nie sa Polacy naturalnie zalezni od stanu Polski.
  To sa raczej obcy ludzie, ktorzy widza swoja zaleznosc od rabunku Polakow, od destabilizacji wladzy narodowej.

  Ormianom utrudniano prace w Polsce a UKraincom pozwala sie na wszystko, tylko ze ta ich praca obraca sie przeciw zatrudniajacym.

 16. volkow mówi

  no cóż pani iza musi się pokajać za miałkość umysłową – jeszcze jest czas…

 17. Tomasz mówi

  Takim wyrokiem ta pani sama sobie wystawiła opinię. Sama przyznała się z kim sympatyzuje kogo broni i za kim stoi. A niby sądy powinny być sprawiedliwe i równo traktować. Śmiech na sali z tej kobiety.

 18. Kunegunda mówi

  RODACY–musicie sami wystawic wyrok tej zydowce…ona jest tylko …gosciem ..w NASZEJ OJCZYZNIE POLSCE…

 19. Shadow mówi

  Ta paniusia na zdjęciu wygląda jakby była czymś odurzona.

 20. Waldemar mówi

  Waldemar

  Drogi Jacku,szkoda gadać. Pozdrawiam

 21. Sramnaobostrzeniapis mówi

  Odwołać sie od lewackiego gowna zwanego siedzia

 22. Wojtek mówi

  Nazwisko Gabriel to tak jak Simon, czy Pinkas… Biblijne…

 23. sdfgsdfg mówi

  Ten kraj jest tyle wart ile jego sądownictwo, dlatego czas to zmienić. Jacku znasz różne środowiska patriotyczne. Jeśli chcesz, to ja i moi koledzy patrioci możemy zaprotestować przeciwko temu wyrokowi jednocześnie go upubliczniając na całą Europę, a nawet świat po przez różne portale ośmieszając go, bo nie ma nic lepszego niż ośmieszenie jako swój obowiązek niegodzenia się z takim bandytyzmem. Pomyśl jaki byłby szum, gdybym ja i moi koledzy patrioci zrobili taki numer jednocześnie nagrywając go kamerą do upublicznienia na całą Europę pokazując absurdy i zwyrodniałe bandyctwo sądownicze w tym kraju. Na czym miałoby to polegać??? TRZEBA WZIĄĆ TE 620 ZŁ WŁOŻYĆ DO SZCZELNEGO WORKA. ZWOŁAĆ JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ POLSKICH PATRIOTÓW. WŁĄCZYĆ KAMERĘ DO NAGRYWANIA. PO CZYM KAŻDY Z PATRIOTÓW DO SZCZELNEGO WORKA Z TYMI PIENIĘDZMI ODDA KAŁ I MOCZ. TAKĄ PACZUSZKĘ ZAADRESUJEMY DO SĄDU I JĄ TAM WYŚLEMY. FILM POKAŻEMY NA PORTALACH ZAGRANICZNYCH TŁUMACZĄC GO NA WSZYSTKIE MOŻLIWE JĘZYKI. Z YOUTUBA GO ZARAZ USUNĄ. ALE TAKICH PORTALI JEST BARDZO DUŻO. TRZEBA DAĆ INFORMACJI SIĘ ROZPRZESTRZENIĆ. Wtedy ktoś zapyta… Dlaczego oni tak postąpili? Ale wyjaśnienie będzie w filmie profesjonalnie zrobione. Niech sobie bandyci odbiorą paczuszkę.

 24. Anton mówi

  SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSIMY SOBIE WYWALCZYĆ W KAŻDEJ DZIEDZINIE NASZEGO OKUPOWANEGO KRAJU ! TRZEBA PAMIĘTAĆ O TYM , ŻE WSZĘDZIE ZASIADA MASOŃSKA SYNAGOGA SZATANA A JESZCZE NA DODATEK BABA : ” GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABĘ POŚLĘ ! POPATRZCIE NA TE ” REPORTERKI W TVP CZY WSZYSTKIE INNE BABSKA USTAWIONE PRZEZ MASONÓW NA CZOŁOWE STANOWISKA PAŃSTWOWE I SPOŁECZNE -CHOCIAŻBY NIEJAKIEJ WITEK W SEJMIE !

 25. Robert mówi

  Mnie wielokrotnie skazała za wykroczenia na wysokie grzywny żydówa jedna.

  Oj coś ziobro nie chce jej się do tyłka dobrać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.