SKANDAL! Wzywał do „rizania lachów” i odebrania polskich miast – prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia! Tymczasem Jacka Międlara skazano na rok ograniczenia wolności za „opinie wywołujące negatywne emocje”!

21

Nie polecam polaków niewspierających Wielkiej Ukrainy! Poradzimy sobie z Rosiją a potem weźmiemy nasz przemyśl, hełm, zamość. Sława Ukrainie, rizat lachów – na Facebook’u napisał użytkownik o pseudonimie Max D. (zachowano oryginalną pisownię wpisu). Po zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa, prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie!

Zaledwie tydzień po doniesieniach medialnych o rosyjskiej agresji na Ukrainę, użytkownik Facebook’a Max D. opublikował wpis z hasłem „rizat lachów”, które niejednokrotnie jako ostatnie ze słów słyszały ofiary ukraińskiego ludobójstwa na Polakach w latach 1939-1947, wzywając tym samym do mordowania Polaków (Ukraińcy pogardliwie od wieków nazywają Polaków Lachami). Dodatkowo, kierując się narracją ukraińskich szowinistów, zagroził odebraniem polskich miast: Chełma, Przemyśla i Zamościa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sprawą zainteresował się Robert Piskorski z Brzegu, który złożył zawiadomienie do prokuratury na użytkownika FB, który – jak nieoficjalnie udało mu się ustalić – jest Ukraińcem. Sprawę zgłosił do prokuratury, wskazują na możliwość popełnienia przestępstwa z art. 256 k.k., przepisu z którego w ostatnim czasie na 12 miesięcy ograniczenia wolności sąd skazał Jacka Międlara. Zdaniem Sądu Okręgowego Międlar dopuścił się przestępstwa poprzez wyrażanie „opinii wywołujących negatywne emocje” w słowach: „To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi we Wrocławiu, to że Dutkiewicz i Żydzi mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wynik naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności”; „tuby propagandowe rodem z tej tuby, która jest obok nas, żydo-ukraińca Szechtera zwanego Michnikiem”, „żydowska, marksistowska horda”. Dodatkowo sąd obciążył go kosztami w wysokości niemal 5 tysięcy złotych! O sprawie szczegółowo pisaliśmy TUTAJ.

W słowach Maxa D., które nie są opinią, a jawnym nawoływaniem do popełnienia przestępstwa na Polakach i państwie polskim, brzeska prokuratura nie dopatrzyła się popełnienia przestępstwa! Co więcej, w piśmie nadesłanym do zawiadamiającego, prokuratura niepoprawnie zacytowała treść wpisu Maxa D., słowo „lachy” zamieniając na „łachy”. Czy w ten sposób próbowano usprawiedliwiać słowa autora skandalicznego wpisu?

Jak widać Polak w swoim kraju nie może swobodnie wyrażać opinii na temat Żydów czy Ukraińców, zaś napływające do Polski mniejszości bez jakichkolwiek konsekwencji mogą nas znieważać i wzywać do rżnięcia nas jak czynili to ludobójcy z UPA, których sztandarowe hasło brzmiało: „Rizat Lachów”.

Zachęcamy do zapoznania się z autorskimi wywiadami ze Świadkami ukraińskiego ludobójstwa na Polakach – TUTAJ.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Czy jak napiszę lub powiem ” rżnąć zydów” to bedzie podobne podejście prokuratury ? Czy jak napiszę lub powiem w stylu teraz modnym ” wszystkie ukry poszli w chuj ” to bedzie poprawne ?

 2. Hammurabi mówi

  Jacek „podpadł” i nawet za zbyt cichy chód po ulicy może być i będzie karany.
  W Polsce ponad głowami tubylców najprawdopodobniej doszło do uzgodnień które z całą pewnością by się im nie spodobały. Kuriozalne wyroki „niezawisłych” sądów są jedynie potwierdzeniem tego faktu.
  Jeśli tak zupełnie na zimno popatrzeć na to co się dzieje, zobaczy się rażącą dysproporcję a nawet stronniczość w ferowaniu wyroków. Sprawy rodzinne, kiedy to strony walczą o opiekę nad dzieckiem dziwnym trafem są w Polsce rozsądzane na korzyść strony zagranicznej, bez względu na dobro dziecka. Niejaki Hans Gielen nie miał żadnych oporów by wrzeszczeć do swoich podwładnych, że wszystkich ich by pozabijał. Więcej potwierdzał, że jest hitlerowcem: „nienawidzę Polaków; nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem”. „Tak, jestem! Jestem hitlerowcem! To wina tego kraju (Polski), że taki jestem”. „Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu”… I co? Sąd uznał za zbrodnię samo nagranie tego drania!!!
  Niejaki Isajew który pisał „Polsko ty h…” został uniewinniony przez polski(?) sąd i triumfalnie pisze: „Ukraińcy w Polsce nie są „gośćmi”, a ludźmi mającymi określone prawa. To jest nasz wspólny kraj, i wolno mi założyć m.in. czerwono-czarne kolory. Za każdym zawiadomieniem w takim stylu będę wam śmiał się w twarz. Bo ja, „gość”, odnalazłem się w tym kraju bardziej, niż wy, „gospodarze”…
  O bezkarnych wynurzeniach „mędrców” typu Gross, Engelking czy Grabowski nawet nie wspominam, bo już dawno polska prokuratura udowodniła, że w sprawie tej nacji nie jest jak dziecko we mgle. Jest nastawiona jedynie na „owocną współpracę”.
  Ten oto pozostawiony bez zainteresowania prokuratury wpis i kolejne które będą się pojawiały, słowa rzucane przez polskiego (?) prezydenta i członków rządu PIS są również potwierdzeniem faktu o którym napisałem na wstępie.

 3. AntyPO🔯PiS mówi

  Mnie to niestety nie dziwi, wszak po 1990 roku rządzi żydokomuna z POPiS-u i SLD!

  Przecież do PiS-u, podobnie jak do PO czy SLD należy wielu starych komuchów z PZPR , np. tow.Piotrowicz, tow.Jasiński, tow.R.Czarnecki, tow.Czabański czy tow.Saryusz-Wolski (porzednio PO).

  Dlatego pod rządami lewackiego PiS-u, postkomunistyczna, złodziejska bezpieka z WSI i SB jest całkowicie bezkarna, tak samo jak za czasów rządów PO-PSL i SLD. Czy stała się jakaś krzywda dla płatnego kapusia z SB – TW „Zegarek” Solorza vel Kroka czy dla czerwonego klanu żydokomuchów Kulczyków? Retoryczne pytanie!

  Socjaliści z PiSraela prześladują polskich, patriotów – w szczególności polskich narodowców i nacjonalistów! Prominentny członek PiS-u, Adam Lipiński powiedział – „Przyjęliśmy założenie, żeby dla dobra Polski NIE POWSTAŁA narodowa PRAWICA”.

 4. Agnieszka mówi

  Wyrok sądowy dla P. Jacka Międlara wysoce niesprawiedliwy, dobitnie przesadzony. W ogóle nie powinien mieć miejsca!
  Słowa prawdopodobnie napisane przez obywatela ukraińskiego na FB wzywające do mordowania Polaków!!!! Przerażające!!! Postępowanie prokuratury w tym względzie- skandaliczne!
  Ale Polska wróci!!!

 5. Marcin Malik mówi

  Niestety Polacy ponoszą winę za to wszystko. Takie są rezultaty obojętności i znieczulicy. Zauważyłem, że Polacy wolą nie myśleć co piszą o nich Ukraińcy czy Żydzi. Jest to typowe nastawienie bydła: 'udamy że nie słyszymy, przecież mamy co jeść więc w czym problem’. Polacy nie mają ochoty się bronić.

  Polacy mają wybór. Mogą zagłosować np. na Konfederację, która przynajmniej mówi że chce walczyć o ich interes i honor. Tymczasem wolą się upadlać. PO nawet już nie musi kłamać że chce sprzedać Polskę. PIS może robić co chce, aby dał 500zł.

 6. Ewa-Maria mówi

  ’Będziemy dążyć wszelkimi środkami i sposobami do odbudowania ukraińskiego charakteru Zakurzonii ( Chełmszczyzna ,Zalesie) Ukraina z tych ziem nigdy nie zrezygnuje i w odpowiednim czasie o nie się upomni. Jeżeli Polacy będą się upierać to Ukraina względem nich bez najmniejszego wahania użyje siły zbrojnej’
  Uchwała OUN z 1990. A oto co nas czeka w przyszłości ze strony ’ braci’ Ukraińców.

 7. anonim mówi

  Oprócz najgorszych polakożerców czyli zydów, potem szwabów, ruskich do gry wkraczaja kolejni polakożercy, których władza warszawska w swoim odmęcie nakazuje szanować, wywiesza po prawej stronie ich flagi, płaci im zasiłki i wspiera militarnie. Historia udowodniła bolesną prawdę, że wazeliniarze potem dostaną za to sowitą zapłatę.

 8. Wojciech mówi

  Ukry to nasze ciapate – teraz służby wezmą pod kontrolę operacyjną pana Piskorskiego z Brzegu, który zgłosił sprawę.

 9. wit mówi

  Wydaje mi się, że to nie jest tak, że Polacy nie wiedzą i nie widzą co się dzieje ponad ich głowami, tzn. co robią tzw. elity. Ale w natłoku pro-ukraińskiej propagandy serwowanej przez wszystkie niemal stacje tv, nie bardzo wiedzą co robić. Bo jaka jest alternatywa dla PiS ? PO, Hołownia – partie zdrajców i obcych odpadają już w przedbiegach a Konfederacja nie ma jakiegoś sensownego programu dla większości Polaków, stawiając tylko na przedsiębiorczych. Wg mnie jakąś sensowną perspektywą jest tylko Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry. Niestety w sądownictwie nawarstwiło się tyle patologii, że ich próby reform napotykają na kaSStowy mur wspierany przez zagranicę i na razie niewiele mogą zdziałać.

 10. AntyPO✡PiS mówi

  @Wit

  Ta twoja Solidarna Polska to pisowska przybudówka! W sądach roi się od komuchów i konfidentów z SB i WSI za przyzwoleniem PiS-u!!!

  W 2015 roku PiS miał przewagę w sejmie i senacie oraz swojego prezydenta. Dlaczego wówczas PiS nie uchwalił USTAWY DEKOMUNIZACYJNEJ zabraniającej komunistom z PZPR, SB i WSW/WSI służby w strukturach państwa, czyli sądach, MSZ i wojsku oraz policji?? Bo kruk krukowi oka nie wykole!

  Zacznij logicznie myśleć, zamiast powtarzać pisowską propagandę.

  Jedyną alternatywą do układu z „Magdalenki” jest KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość.

 11. Hammurabi mówi

  @AntyPO✡PiS
  Jak mówią: „na układy nie ma rady”. Możesz się ze mną nie zgadzać, ale i pośród plew można natrafić na ziarno. Może również być odwrotnie. Samo życie…
  Obawiam się, że i Konfederacja niewiele zdziała nawet jak zbierze tyle głosów, by stać się w sejmie znaczącą siłą, mogącą stworzyć własny klub. Pomyśl… Aż i tylko piętnastu posłów. A co dopiero parlamentarna większość dająca możliwość uchwalania ustaw???
  Układy…
  Wychodzi na to, że tak jak wskrzeszenie Rzeczpospolitej po 123 latach niebytu stało się możliwe dzięki I wojnie światowej która zmieniła układ sił w Europie, tak i teraz potrzebny jest podobny albo i większy kataklizm, by układy zawierane od dziesiątków lat, powiązania tkane jeszcze dłużej trafił szlag, by diabli wzięli cały ten europejski burdel pełen przechodzonych starych dziwek rozdających półdarmo i na wyścigi resztki swoich „wdzięków” i ich amerykańsko-żydowskich rajfur.
  Pytanie tylko, czy cokolwiek polskiego taki Armagedon przetrwa.

 12. MACIEJ mówi

  Historia się powtarza, po raz kolejny. Polak zawsze mądry po szkodzie, tak i tutaj, jakakolwiek organizacja dopiero po otrzymaniu śmiertelnej rany…

 13. AntyPO✡PiS mówi

  @Hammurabi

  Mylisz się! Na „układy” jest rada. Kula w łeb + konfiskata mienia!

  Na liście „100” najbogatszych mieszkańców Polski jest wyłącznie postkomunistyczna bezpieka z SB i WSW/WSI oraz jej resortowe pomioty i płatni konfidenci. Ich majątki pochodzą wyłącznie z grabieży majątku narodowego i wyprzedaży za bezcen najlepszych polskich spółek po 1990 roku.

  Zamiast konfiskować majątki rosyjskim oligarchom, socjaliści z PiS-u powinni zacząć od rodzimej komunistycznej oligarchii z PZPR, SB i WSI, która pod ich rządami jest tak samo bezkarna, jak za czasów PO-PSL i SLD!

 14. zakowskijan72 mówi

  „zachowano pisownie oryginalną wpisu”
  *pisownię

 15. Won mówi

  Niech ukry wypierdIalaja z polszy jak się nie podoba

 16. Malarz z austii mówi

  Nie. Bo może chodzi o stosunek seksualny

 17. gnago mówi

  Ee Lachy to nazwa nie pogardliwa , a prawdziwa wskazująca na pochodzenie Po..lachów

 18. Marika mówi

  Ta sprawa powinna zostać nagłośniona a ukraińskie a przede wszystkim pilskie władze maja obowiązek odniesc się do takich wpisów! Dlaczego udawać, ze to mało istotne? Przeciez tak myśli większość ukraińskiego społeczeństwa!!

 19. Mazek mówi

  Skoro antypolskie sądy pozwalają na takie coś, czas żeby takie kurwy ukraińskie odwiedzać i przypomnieć im że są tu niemile widzianymi gośćmi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.