Różaniec narzędziem walki? Drogie śliwki w czekoladzie i zhańbiony Senat. Przegląd tygodnia J. Międlara [WIDEO]

23

Z zażenowaniem patrzę na to jak media i zależni publicyści próbują wmówić opinii publicznej, że różaniec to narzędzie walki i nienawiści, albo że do takich celów ten chrześcijański symbol próbują wykorzystać organizatorzy marszu 11 listopada w Warszawie. Z równie dużym zażenowaniem patrzę jak niektórzy oświeceni próbują przekonać, że różaniec z „walką” nie ma absolutnie nic wspólnego. Jak jest naprawdę? Czym jest różaniec i co mówi o nim Pismo Święte?

KUP BLUZĘ, KOSZULKĘ MĘSKĄ LUB DAMSKĄ Z MOTYWEM: PIĘŚĆ Z RÓŻAŃCEM – DZIĘKUJĘ

W przeglądzie tygodnia (13-19.11.2019) tłumaczę także, kto jako ideologiczny ojciec stoi za próbą zniszczenia tradycyjnego/normalnego modelu rodziny oraz dlaczego Senat zhańbił się przegłosowaniem uchwały oklaskiwanej przez media ukraińskiej antypolonitki Olgi Tokarczuk (media zza wschodniej granicy piszą: „nasza noblistka”). W nagraniu wspominam także o skandalicznym wyroku w sprawie ukradzionej śliwki w czekoladzie i zestawiam go z innymi wyrokami. Wniosek? „Nadzwyczajna kasta” jest wrogiem narodu polskiego! Reforma sądownictwa teraz albo nigdy…, bo będzie za późno.


Wsparcie:
http://paypal.me/jacekmiedlar
wprawo.pl/wsparcie
sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

O noblistce Tokarczuk, dla której Polacy to „mordercy Żydów” oraz o schizofrenii Angeli Merkel | KOMENTARZ J. Międlara [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. michu mówi

  Jasne oczytani ludzie, a Konfederacja prorosyjska. Bo to Konfederacja podpisała układ gazowy (niekorzystny) z Rosją, bo to ludzie Konfederacji mieli powiązania z GRU KGB itp. i pewnie Konfederacja blikuje powstanie przekopu na mierzeji ;). Niedługo jakiś kolejny mądry będzie się dziwił symbolowi tęczy, bo to też symbol zawłaszczony przez lewaków ;).

  1. Tomek mówi

   Z GRU i KGB to akurat powiązania mają, np. Braun spacerujący sobie po Moskwie w towarzystwie agenta następczyni tych formacji.

  2. michu mówi

   Nawet gdyby (spacer to nie koniecznie dowód), to które ugrupowanie jest wolne od GRU KGB 😉 ?

  3. Tomek mówi

   Nie znam takiego, które by z agentami FSB sobie jawnie spacerowało i z tego fotki wrzucało. Jak on takie rzeczy jawnie robi, to jakich rzeczy nie wiemy?

  4. michu mówi

   No pewnie, że nie jawnie…;). Może po to do niego podszedł ten agent żeby było ładne zdjęcie? 😉

 3. michu mówi

  Zawsze warto (a może trza) dodawać, że jak Polacy ratowali Żydów to przed NIEMCAMI, bo inaczej mądrzy inaczej pomyślą, że może przed innymi Polakami nazistami ;).

  1. piotr mówi

   Koszmar Polki w obozie koncentracyjnym. Niemcy nie mieli żadnej litości.

 4. Robert mówi

  Na chorobę wywołaną przez pasożyta z rodzaju usrael,najskuteczniejszym lekiem na świecie jest obecnie Chinina

  1. Zulu-Tango-Tango mówi

   Obecnie bardziej skutecznym lekiem na pasozydy jest Iranina! Nawet obecnie Trampek uchyla się od wojny z nimi!

 5. Hammurabi mówi

  Reforma sądownictwa?
  Już jest za późno. Teraz konieczna jest rewolucja!
  Cały ten wymiar „sprawiedliwości”, jest jak stajnie Augiasza. Oczyścić go w sposób polegający na reformowaniu to jak karczowanie puszczy skalpelem. Tu potrzeba ognia i toporów. Bez tego – był las i będzie las tyle, że nie będzie nas…

  1. PolakMały mówi

   Nie będzie zadnej rewolucji, gdyz sądownictwo [takie, jakie obecnie jest] jest częścią zydo-Państwa POLIN i ma trzymać w ryzach tubylców!

 6. Robert B. mówi

  Oj, gdyby na symbol „Polski” wybrać Gwiazdę Dawida, to cmokaniu by nie było końca przez gremia „międzynarodowe”… A propos, gdzie ten „międzynaród” jest, niech się ujawni… Bo ja sobie przestrzeń „między narodami” wyobrażam tak, że jest pusta. Mówimy o niej, ale tam nic nie ma… Czyżbyśmy się mylili? Czy już popełniłem grzech antysemityzmu?

  1. Tomek mówi

   Robert, jesteś nudny jak flaki z olejem. Rodzinę jakąś masz? Pewnie nie, bo kto by wytrzymał ze zramolałą zrzędą, co cały czas o gwieździe Dawida tylko gada.

  2. Robert B. mówi

   Coś się nie zgadza faktograficznie, kaganku postępu na tym ponurym portalu?

  3. Tomek mówi

   „Faktograficznie” to ty Robercie masz w głowie taką sieczkę, że strach w ogóle tam zaglądać.

   Wiesz co? Zamiast gderać i pisać tylko na tym ponurym portalu o Żydach, weź zrób choć raz w życiu dla siebie coś pozytywnego. Nie wiem, na spacer idź, piękną polską jesienią się trochę pociesz? Do kina, teatru, restauracji?

  4. michu mówi

   Może kto chce niech pisze na portalu a kto chce niech idzie na spacer.

 7. pytek mówi

  Jacku! Czemu nie napiszesz wprost, ze tak jak kiedyś Dutkiewicz, tak obecnie Sutryk blokuje organizację Marszu Niepodległości we Wrocku rejestrując liczne inne imprezy. Np. takie, które będą odbywać się tego dnia na trasie, którą zwyczajową szedł Marsz Wielkiej Polski Niepodległej. Największą z nich jest 1. Wrocławski Bieg Niepodległości. Impreza sportowa to inicjatywa prezydenta Jacka Sutryka. Biegacze mają wystartować i zakończyć zawody na Rynku, a 10-kilometrowa trasa będzie przebiegać ulicami ścisłego centrum Wrocławia. Dlatego nie spod Dworca Głównego na Rynek, ale z Wyspy Słodowej na plac Jana Pawła II – taką trasą w tym roku ma pójść Marsz Polski Niepodległej.

  1. Jacek Międlar mówi

   Bo tu nie chodzi tylko o Sutryka, ale także o dwie inne osoby. Dworzec nie został zablokowany bezpośrednio przez Sutryka.

 8. Tomek mówi

  Cóż, symbol zaciśniętej pięści uniesionej w górę to znany symbol tak z czasów faszystowskich czy nazistowskich, jak i stalinowskich. Nawet komunizujący Picasso w swoim obrazie Guernica zamalował taką pięść, żeby nie być kojarzonym ze stalinowską propagandą.

  Niefortunnie graficznie sobie ten plakat SMN wybrało…

  1. lol mówi

   By komuś coś kojarzyło się z kastetem – musiał z tym mieć do czynienia! Pytanie: w jakiej roli?!

  2. michu mówi

   No ale to symbol WALKI ze złem, a w przypadku socjalistów chodziło o walkę z dobrem. Zawsze jednak symbol walki 😉

  3. Tomek mówi

   Symbol walki ze złem? Raczej symbol walki, po prostu. Przez Kościół np nie widziałem, by był wykorzystywany. Przez socjalistów (narodowych lub zwykłych) już tak. OK, może intencje były inne, ale efekt lekko niefortunny – niepotrzebne skojarzenia budzi.

  4. michu mówi

   W końcu socjaliści zawłaszczą wszystkie symbole, jak to tym trafnie mówił Jacek Międlar

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.