Rewelacyjna odpowiedź na żydowski spot o „polskim Holokauście”. Udostępniajcie ten film! [WIDEO]

Polish Holocaust/ fot. youtube
15
SKLEP-WPRAWO.PL

Gdy Fundacja Rudermana opublikowała film, w którym wielokrotnie padło określenie „polski Holokaust” pisałam, że należy to wykorzystać do uświadomienia światowej opinii publicznej o ludobójstwie dokonywanym na Polakach. Żydzi też chyba szybko zrozumieli, że ten spot może obrócić się przeciwko nim i nagranie zostało usunięte. Ale mleko już się rozlało. Oto rewelacyjna odpowiedź na antypolską akcję amerykańskich Żydów, czyli film „Był Polish Holocaust”. Udostępniajcie go!

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Już wtedy (3:32 min.) eskimosi sowieccy mówili o faszystowskiej Polsce, stary wynalazek, pewnie go eskimosi anglosascy podsuwali (wraz ze szmalem) władcom Zachodu. Film trza teraz rozpowszechniać gdzie tylko się da.

  1. Mariusz mówi

   Qrwa…. Polacy to dobrze znają.. to musi byc opublikowane po angielsku dla światowej publiki !!!!!!

 2. michu mówi

  Jak ktoś może niech to da na yt. Jeszcze tego tam nie ma.

 3. Rich mówi

  Ten filmik nie jest listowany na YT. Inna rzecz, że przy takich filmikach konieczny jest tytuł po angielsku. My nie musimy siebie wzajemnie zapewniać, że niejesteśmy wielbłądami.

 4. Marcin mówi

  Niestety film jest słaby a dla wiekszości ludzi którzy oglądają bez zrozumienia pozostanie w glowach sentencja polisch holokaust ktora jest ram powtarzana jak mantra marna produkcja bardzo i niestety chyba dzialajaca na nasza niekorzysc

  1. michu mówi

   Ale jest tam mowa o martyrologii narodu polskiego. Inna rzecz, że to może być początek. Ponoć jest trochę w Polsce dobrych informatyków, jakaś część to pewnie patrioci, też psychologów, socjologów, lingwistów, którzy będą takie rzeczy, produkować i wrzucać do sieci. Bo na opanowanie większych mediów wiadomo, że nie mamy szans….

  2. Er mówi

   Zgadzam się

 5. Normalny mówi

  Oby ten film zapoczątkował całą serię filmów, tłumaczonych na język angielski i puszczanych w świat internetu. Jednak brakuje takiej ważnej informacji jak, że Polska straciła 12 milionów obywateli polskich oraz 1/3 terytorium oraz powołując się na rewelacyjnego pisarza Henryka Pająka, że plemię Kainowe wytraciło ponad 10 milionów Polaków.

  1. Claire mówi

   Ten film chodził mi po głowie dzisiaj cały dzień. Warto go przetłumaczyć, bo to świat ma się dowiedzieć prawdy. Prawdziwi Polacy prawdę znają, ale na pewno warto, aby ten film zobaczyli. A prawda jest wstrząsająca. Ja się tylko zastanawiam, do czego zmierza PIS wypuszczając Ukraińców. To tak, jakby ktoś nam na siłę wpuszczal w ogromnych ilościach ludzi, którzy nas nienawidzą.

 6. Franio mówi

  Ten David, to chyba potomek Mahometa, bo tak gestykuluje, jakby Murzynom tłumaczył. A Murzynom tłumaczyć nie trzeba, a szczególnie komputerowym graczom.
  https://youtu.be/1luMexTP1uU

 7. julie mówi

  Skoro do tej pory nie doczekalismy sie o tym , ze jakis zyd uratowal choc by jednego Polaka w czasie II wojny swiatowej to honorem nie jest DLA mnie gladzeniem , kosturem zydojskim o swiecie Polakow ratujacych zydoji , ktore raptem wyroslo na ten miesiac. Jednak oczekuje , rzadam ( polski rzad) aby uczczono i oddawano czesc tym , ktorzy zostali zakatowani tylko dlatego , ze byli Polakami , ze bronili czcigodnie honoru Ojczyzny Polakow ! Tak Nam Dopomoz Bog ! Paszporty i wizy dla zydoji !

 8. Leszek mówi

  Jeszcze tylko wersja angielska potrzebna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.